Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω ακούσει φήμες και έχω μείνει προς στιγμήν άφραγκος και να χρωστάω 1000 ευρά στην Ταιβαν, ότι από τον Σεπτέμβριο 2010, πρέπει να ενημερώσεις την τράπεζα σου για λόγους ασφαλείας ότι θα κάνεις χρήση της κάρτας στο εξωτερικό. Δοκίμασε το.

 

Καλά να περάσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε ρε χαμούρα, φρέσκια φρέσκια για να μπαίνεις στο κλίμα τoυ ταξιδιού.

 

dsc0041medium.jpg

 

 

Και να κάνουμε και ένα σχόλιο για τις τσέχικες αερογραμμές. Φτηνές είναι, ψιλοάδεια τα αεροπλάνα είναι, το αεροδρόμιο της Πράγας είναι ευκολο για μετεπιβιβάσεις, την urquell σου την πίνεις εύκολα θαυμάζοντας. Να τις προτιμάτε, πολύ καλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Garnele, εεε αμεσα εννοω σε 3 βδομαδες.

Θελω να βρω τιποτα πρακτορεια ντοπια που να οργανωνουν να σου δειχνουν τα sightseing της πολης, να υπαρχουν αραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις σας κανα χαρτη σε ψηφιακη μορφη να το εκτυπωσω σε Α3?

αν ναι ανεβαστετο καποιος,θενξ

 

Απο κει και περα καποια συγκεκριμενα μερη για φαγητο/καφε/ποτο;

Θα ηθελα να βρω και κανα παραδοσιακο τσεχικο εστιατοριο πολυ ατμοσφαιρικο... αν εχεις να προτεινεις καποιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ωραίο τσέχικο εστιατόριο -με τσέχους μέσα μάλιστα- απέναντι από το μουσείο του Κάφκα.

Γενικά δες το ποστ που έχω κάνει εδώ, του Σέλλερς που πήγε στα προτεινόμενα του άρεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα βρηκα διαφορα πουχετε γραψει για πραγα αλλα δε βρηκα καπου προτεινομενα εστιατορια, καφε και τετοια....

 

Επισης για να φτιαξω ενα προγραμμα...

μπορει να μου πει καποιος σε γενικες γραμμες τι να δω απτην παλια και τι απτη νεα πολη;

Βρηκα διαφορες σκορπιες ονομασιες αλλα δε ξερω τι ειναι που.

δηλαδη για φαγητο/καφε/βραδινο ποτο προτεινετε μονο στην παλια ή μονο στη νεα πολη; ή και οι δυο εχουτν διαφορα;

 

κατι ξεμπαρκα που ειδα που πεταξανε μερικοι τι ειναι;

smazeny sye, gambrinus, cesky krumlov, krusowicze ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...