Προς το περιεχόμενο

Cosmote Γερμανός επιστροφή 20% μεσω eurobank για αγορες 199€ και ανω απο 8/3 -22/3 [TEΛΟΣ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε αγορίνα, σε όσους μας ήρθε μήνυμα με τον κωδικό για την προσφορά στα 399€ , αν συνδιαστεί με την επιστροφή βγαίνει στα 320€ . Αυτό λέω. Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή χρέωσης είναι αυτή που αναγράφει το κάθε προϊόν. Το 20% της αξίας αυτού, θα πιστεύει στο ηλεκτρονικό πορτοφόλι μέσω της εφαρμογής €πιστροφη για μετέπειτα αγορές σας σε συνεργαζομενα καταστήματα. Οπότε δεν είναι ότι σου κάνει πραγματική έκπτωση αλλά σαν να σου δίνουν δωροεπιταγη για μετά....

Ναι τις δόσεις κανονικά τις κάνουν. Άλλο οι δόσεις άλλο η επιστροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιστροφή Δν έχει να κάνει με τις δόσεις... αν Δλδ κάτι που κάνει 200 ευρώ το πάρεις σε 5 δόσεις θα σου δώσει το 20% της 1ης δόσης, ήτοι 40€*5=200 άρα το 20% του 40 ευρώ, ενώ για τις υπόλοιπες δόσεις θα σου επιστρέφει το 1% του 40!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιστροφή Δν έχει να κάνει με τις δόσεις... αν Δλδ κάτι που κάνει 200 ευρώ το πάρεις σε 5 δόσεις θα σου δώσει το 20% της 1ης δόσης, ήτοι 40€*5=200 άρα το 20% του 40 ευρώ, ενώ για τις υπόλοιπες δόσεις θα σου επιστρέφει το 1% του 40!

Αυτό είναι σίγουρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι σίγουρο?

Όχι φυσικά. Απλά ο καθένας λέει ότι θέλει.

 

Σε δική μου αγορά τηλεόρασης 900€ με δόσεις και επιστροφή 10% μου είχε δώσει 90€ επιστροφή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζουμε αν ισχυει η επιστροφη σε συνδυασμο με το Galaxy s7 που παιζει στα 399? Στα 320 νομιζω ειναι τρομερη η τιμη.

Φιλε μου επειδή εχω αυτο τον κωδικο ισχύει, το ρωτησα αλλα μέχρι αυριο, ετσι συνδιαστικα ειναι πολυ καλη προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και με αφορμη ποστς που εσβησα τωρα μολις για 3η φορα στο παρον τοπικ, να παρακαλεσω να σταματησετε να ζητατε κωδικους για το s7 γιατι θα κλειδωσει και το παρον τοπικ για τον ιδιο λογο που κλειδωσε και το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...