Προς το περιεχόμενο

Middle Earth: Shadow Of War


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 653
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναρρωτιέμαι αφου έχουν κάνει τόσο γαμάτο τον Talion... πόσο challenging μπορεί να είναι το παιχνίδι? Έχω αυτό το feeling σε κάθε video που βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βασικά ο Talion πιστεύω σιγά σιγά θα αναδειχθεί ώς ο Chuck Norris της Middle Earth.

 

Δεν ήταν ήδη; :P

 

Edit: Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε τα Talion facts:

 

e.g. Ο Τalion έχει ΔΥΟ One Rings. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στην πράξη μπορεί, στη συνείδηση του κόσμου δεν νομίζω, γιατί ακόμα δεν βγήκαν τα αντίστοιχα ανέκδοτα :-D

 

Γι' αυτό λέω να ξεκινήσουμε τα δικά μας. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρρωτιέμαι αφου έχουν κάνει τόσο γαμάτο τον Talion... πόσο challenging μπορεί να είναι το παιχνίδι? Έχω αυτό το feeling σε κάθε video που βλέπω.

 

Κάνει shadow mount το πτηνό που ήταν τελευταίο tier ability άμα θυμάμαι καλά οποτε τα gameplay που βλέπεις είναι με αρκετά leveled up Tallion υποθέτω, και σε όλα τα gameplay vids που έχω δει αυτός που παίζει νιώθει οποτε καταλήγω στο συμπέρασμα ότι είναι απευθείας footage της Monolith γιατί συνήθως οι players των IGN, Gamespot κτλ suck ass. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε τα Talion facts:

 

e.g. Ο Τalion έχει ΔΥΟ One Rings. :P

 

 

Ο Talion έχει σβήσει φωτιά απο Balrog

O Talion έχει κερδίσει σε staring contest το all seeing eye of Sauron

 

Όταν ο Γκάνταλφ έγινε από Γκρίζος, Λευκός, ο Talion είχε ήδη περάσει από όλα τα χρώματα της Μέσης Γής. Αγαπημένο του χρώμα το Γουάιτ-Μπλού Ηλεκτρίκ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ο Τάλιον είναι ιδιαίτερα θερμός άνδρας. Όταν τελειώσαν τα θηλυκά, αρσενικά και τετράποδα ζώα, ο Τάλιον κοίταξε προς την Ανατολή. Όταν τελειώσαν τα έμβια ζώα και στην Μόρντορ, ο Τάλιον έριξε το βλέμμα του στον Μάτι του Σώρα. Το μάτι του Σώρα έκλεισε από ντροπή και κοκκίνισε."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

"Ο Τάλιον είναι ιδιαίτερα θερμός άνδρας. Όταν τελειώσαν τα θηλυκά, αρσενικά και τετράποδα ζώα, ο Τάλιον κοίταξε προς την Ανατολή. Όταν τελειώσαν τα έμβια ζώα και στην Μόρντορ, ο Τάλιον έριξε το βλέμμα του στον Μάτι του Σώρα. Το μάτι του Σώρα έκλεισε από ντροπή και κοκκίνισε."

 

 

52b6fc67b278b.jpeg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...