Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο .επιστροφή 20% μέσω eurobank για τηλεοράσεις άνω των 40 ιντσων


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή προσφορά, κι ας ειναι ακριβότερο απο σκρουτζομάγαζα. (μην ξεχνάμε 24/36 ατοκες, που ναι σημαντικο για ΠΟΛΥ κόσμο πλέον)

 

Κρατιέμαι να μη μπω να δω τι τηλεοράσεις έχει με 20% επιστροφή  :mad:


Κάθε μηνα μ έρχεται αναλυτικός και μ λέει επιστροφή πχ 0€ (επειδή δεν έχω κάνει ακόμα αγορές.)

Δεν είναι έτοιμη; Πάνω γραφή eurobank επιστροφή ή κάρτα.πρεπει να κάνω κάτι ακόμα;

 

kατέβασε τη σχετικα εφαρμογή στο κιν. Μετά απο κάθε αγορά φαίνεται τι επιστροφή έχεις, ποιές κινήσεις έχεις κάνει κτλ.

 

αν τη χρησιμοποιείς συχνά, αξίζει το κόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά, κι ας ειναι ακριβότερο απο σκρουτζομάγαζα. (μην ξεχνάμε 24/36 ατοκες, που ναι σημαντικο για ΠΟΛΥ κόσμο πλέον)

 

Κρατιέμαι να μη μπω να δω τι τηλεοράσεις έχει με 20% επιστροφή :mad:

 

 

kατέβασε τη σχετικα εφαρμογή στο κιν. Μετά απο κάθε αγορά φαίνεται τι επιστροφή έχεις, ποιές κινήσεις έχεις κάνει κτλ.

 

αν τη χρησιμοποιείς συχνά, αξίζει το κόπο.

 

Κατευασα πριν λίγο την εφαρμογή,είναι αξιόπιστη; Βλέπω πολλά αρνητικά σχόλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιόπιστη ως προς τι;

 

Μια χαρά λειτουργεί σε μένα. Αν κράζουν καποιοι για τα πιν-καταστημάτων-χαρτη κτλ, ναι ειναι οτι ναναι. Ποσως με ενδιαφέρει αυτό.

 

Ομως, φαίνεται το ποσό που χεις επιστροφή, οι συνδεδεμένες καρτες, και σχεδόν άμεσα (απ'οσο θυμάμαι) οι συναλλγές που χεις κάνει, που υποστηρίζονται απο "επιστροφή".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω μία 60άρα.

Έχει κανείς άποψη γι' αυτή? LG LED TV 60UH60.

€950->€760 με το 20%.

36 άτοκες.

Σκρουτζ €950.

Δεν θυμάμαι αν έχει παίξει σε προσφορά παλιότερα.

Το πάνελ μάλλον 100ρι μετά από ένα γρήγορο ψάξιμο.

H 60UH605V είναι στα 50Hz. 100Hz θα βρεις στην 60UH770. Επίσης η UH605V είναι RGBW - Μακριά!

Αξίζει τον κόπο να βγάλω μια κάρτα για να επωφεληθώ της προσφοράς ή θα έχω κρυφές χρεώσεις; Πιθανότατα δεν θα χρησιμοποιήσω την κάρτα μετά από την αγορά αυτή. Δουλεύει και με χρεωστική το πρόγραμμα "επιστροφή";

Επεξ/σία από the_ar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H 60UH605V είναι στα 50Hz. 100Hz θα βρεις στην 60UH770.

Αξίζει τον κόπο να βγάλω μια κάρτα για να επωφεληθώ της προσφοράς ή θα έχω κρυφές χρεώσεις; Πιθανότατα δεν θα χρησιμοποιήσω την κάρτα μετά από την αγορά αυτή. Δουλεύει και με χρεωστική το πρόγραμμα "επιστροφή";

 

Ναι αξίζει. Κι εγώ το ίδιο έκανα με αντίστοιχη προσφορά που είχε το Public πιο παλιά (20% σε laptop).

Πας σε ένα κατάστημα Eurobank και σου δίνουν επιτόπου χρεωστική που συμμετέχει στο πρόγραμμα (χωρίς κρυφές χρεώσεις κτλ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η Sony 55XD8588 που έχει στα 1098 (-220 επιστροφή, ας πούμε έμμεσα γύρω στα 880 ευρώ) ήταν με VA panel θα την χτύπαγα χθες... skroutz βλέπω να έχει παίξει στα 1150 σαν χαμηλότερη τιμή οπότε φαντάζομαι αξίζει.

Δυστυχώς έχω κόλλημα με το μαύρο και καθώς η sony μου την έκανε πέρσι και λεφτά για OLED δεν.... θα περιμένω άλλο ένα χρόνο

(VA είναι η SD8505 η curved αλλά δεν αξίζει τα +250 ούτε με ξετρελαίνει η καμπύλη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι πως πέρυσι την αντίστοιχη σειρά η Sony την είχε με VA panel και φέτος το άλλαξε. Πάντως είναι μια καλή επιλογή αν δεν σε ενδιαφέρει πολύ η θέαση με κλειστά φώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι πως πέρυσι την αντίστοιχη σειρά η Sony την είχε με VA panel και φέτος το άλλαξε. Πάντως είναι μια καλή επιλογή αν δεν σε ενδιαφέρει πολύ η θέαση με κλειστά φώτα.

Όλες οι φετινές είναι με ips panel ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η Sony 55XD8588 που έχει στα 1098 (-220 επιστροφή, ας πούμε έμμεσα γύρω στα 880 ευρώ) ήταν με VA panel θα την χτύπαγα χθες... skroutz βλέπω να έχει παίξει στα 1150 σαν χαμηλότερη τιμή οπότε φαντάζομαι αξίζει.

Δυστυχώς έχω κόλλημα με το μαύρο και καθώς η sony μου την έκανε πέρσι και λεφτά για OLED δεν.... θα περιμένω άλλο ένα χρόνο

(VA είναι η SD8505 η curved αλλά δεν αξίζει τα +250 ούτε με ξετρελαίνει η καμπύλη)

 

 

Panel ? Πόσα χρόνια την είχες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πας σε ένα κατάστημα Eurobank και σου δίνουν επιτόπου χρεωστική που συμμετέχει στο πρόγραμμα (χωρίς κρυφές χρεώσεις κτλ).

 

 

με τη χρεωστικη πως γινεται ακριβως; κανουμε την αγορα πληρωνουμε εφ απαξ και μετα πιστωνεται το 20% στο λογαριασμο?

υπαρχει τροπος να παρουμε αμεσα την εκπτωση με την αγορα της τηλεορασης; ( σορρυ αν σας ζαλισα αλλα οπως καταλαβατε ειμαι ασχετος με τις καρτες :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.

 

Υπάρχει αντίστοιχο θέμα, ψάξε λίγο.

 

Εν ολίγοις διαλέγεις μια τιβι των 1000ε. Πληρωνεις 1000ε με τη χρεωστική σου, συνεπως τραβάει 1000ε απ το λογαριασμό σου.

 

Επειτα, σου πιστώνει με εικονικα 200ε την ίδια τη κάρτα. (οχι δηλ με 200ε πραγματικα στο λογαριασμό σου).

 

Οπότε μπορείς πχ να πας να φουλάρεις βενζίνη πχ 100ε και με τη χρεωστικη΄αυτή να "πληρώσεις". Και σου μένουν άλλα 100ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...