Προς το περιεχόμενο

Xbox One 1TB + GoW 4 + 3 μήνες Live = €189 @ Kotsovolos (Online Only) [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


j0maK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε πρωινιάτικο τι πάθαμε...

 

όλα τα Ps σπίτι μου, εδώ και 16 χρόνια, σήμερα είμαι στο τσακ να βάλω τον αντίπαλο.

 

Η κονσόλα αξίζει? παίζει παιχνίδια του xbox 360? τι διάολος μπήκε πρωί πρωί

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πρωινιάτικο τι πάθαμε...

 

όλα τα Ps σπίτι μου, εδώ και 16 χρόνια, σήμερα είμαι στο τσακ να βάλω τον αντίπαλο.

 

Η κονσόλα αξίζει? παίζει παιχνίδια του xbox 360? τι διάολος μπήκε πρωί πρωί

Αυτό είναι το γαμώτο ότι έχει περισσότερα παιχνίδια από το PS 4 γιατί τρέχει και του Xbox 360 backward.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το γαμώτο ότι έχει περισσότερα παιχνίδια από το PS 4 γιατί τρέχει και του Xbox 360 backward.

Τρέχει και τα ΧBOX360 games κανονικά από το Δισκάκι τους?Η προσφέρονται μόνο για download από το live?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει και τα ΧBOX360 games κανονικά από το Δισκάκι τους?Η προσφέρονται μόνο για download από το live?

Xbox One backwards compatibility works with digital content as well as disc games. In fact, if you enter a supported disc into your Xbox One, the machine will download the game from Xbox Live first - although you will need the disc to be in the machine each time you play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alan Wake, Witcher 2, Lost Odyssey δηλαδή.... Μάλιστα.....

Nομιζω το  Lost Odyssey δεν υποστηρίζετε 

Δες εδω τα Games Τώρα αν έχουν προσθέσει και αλλα δεν γνωρίζω.

 

EDIT

Eδω πιο προσφατη λιστα που εχει μεσα και το Lost Odyssey  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλεγα να πάρω ένα λάπτοπ με gaming δυνατότητες, μου φαίνεται καλύτερα να πάρω το xbox και μετά να πάρω ένα απλό λάπτοπ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλεγα να πάρω ένα λάπτοπ με gaming δυνατότητες, μου φαίνεται καλύτερα να πάρω το xbox και μετά να πάρω ένα απλό λάπτοπ...

Λάπτοπ και Gaming δεν λέει.. αν έχεις ήδη Gaming Desktop πάρε καλύτερα την κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σπάσατε ρε μάγκες. Το πήρα και γω. Είναι και οι κωλοδόσεις του κώτσου που σε κάνουν να νοιώσεις χαζός αν δεν το πάρεις.

 

Ευχαριστώ τον TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...