Προς το περιεχόμενο

υποκαταστατα gopro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια καταρχας να ξεκαθαρισω οτι ειμαι ασχετος επι του θεματος και τη φωτογραφια γενικοτερα αλλα εχθες ετυχε να πιασω στα χερια μου μια gopro ενος φιλου και εντυπωσιαστικα. Γνωριζεις κανεις κατι αντιστοιχο αλλα καπως φθηνοτερο ; 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω την μολις σημερα εκανα την αγορα (ειναι σε κατασταση "προ παραγγελίας", η αποστολή θα αρχίσει στα τέλη Ιουνίου)

 

Μπορεις να την βρεις στο gearbest, εχει και εκπτωτικο κουπονι - $30 αλλα δε στο προτεινω διοτι δεν ειναι διαθεσιμο το αδιαβροχο case (παει ξεχωριστα)

 

Εγω την πήρα απο το geekbuying.com   http://www.geekbuying.com/item/-Package-B--International-Xiaomi-YI-4K-Action-Camera-II--White----Original-Waterproof-Case---Original-Floating-Grip-367563.html

 

ΔΕΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΑ PROMO διοτι αυτοι αντι κουπονι σου κανουν δώρο το original αδιαβροχο case.... οπότε έρχεται μια η αλλη

Επεξ/σία από blu3_orion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, πρόσφατα ασχολήθηκα με τις κινέζικες action cam απο τα γνωστά μαγαζιά και μπορώ να πω πως για τα λεφτά τους ενθουσιάστηκα. Ο αδερφός μου έχει μια xiaomi yi και εμένα πρόσφατα μου μπήκε στη μάτι η EKEN H9 καθώς έχει και οθόνη και βάσεις και αδιάβροχη θήκη μέσα στο πακέτο και είναι και φθηνότερη απο τη xiaomi.

 

Απο βίντεο που ειδα μου άρεσαν περισσότερο αυτα της EKEN, εκει που υστερεί νομίζω είναι οι φωτογραφίες αλλά και πάλι για τα λεφτά της πιστεύω δεν υπάρχει σύγκριση (τιμή ξεφτίλα).

 

Γνωρίζετε που μπορώ να τη βρω σε καλή τιμή; Σήμερα είδα ένα προμο στο gearbest οπου θα με βολευε να τη πάρω απο κει αλλα με μπερδεύει γιατι δεν αναφερει πουθενα σα μαρκα την EKEN, λεει μόνο μοντέλο Η9 αλλά είναι ολόιδια με ιδια χαρακτηριστικά. Σας παραθέτω το λινκ γιατι δε μπορώ να καταλάβω αν πρόκειται για προμο στις EKEN ή είναι απομιμηση εκμεταλευόμενη το σχέδιο και το μοντέλο. http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html

 

Περιμένω απαντήσεις σας ωστε αν πρόκειται όντως για τη κάμερα που ψάχνω να τη παραγγείλω πριν λείξει το προμο αν και δε νομιζω να είναι η ίδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη που εχεις στο link ειναι η Eken. 

Ειχα παρει τρεις και πλεον εχω τις δυο. Δουλευουν αψογα και με το καινουριο firmware τραβανε 4Κ25fps.

Μην περιμενεις πολλα στις φωτο, αλλα ειναι αξιοπρεπεστατη και απροβληματιστη στο 1080p60fps.

Περνει τις μπαταριες απο sjcam και φυσικα στην τιμη της ειναι πολυ καλο value for money.

Αν θες κατι ποιοτικοτερο πηγαινε σε xiaomi yi ή sjcam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...