Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ουτε εμενα απο την 1η μερα που το αγορασα δεν κολλαει..απ τους 100 αγωνες πχ που εχω παιξει, συνολικα οι 3 να ηταν με σκληρα κολληματα :) σε αυτο παντως μπραβο στην ea εν αντιθεση με την κοναμι που για να παιξεις κομπλε αγωνα επρεπε να κανεις ταμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι  ,γιατι η 1070 χρειαζεται για να παιξεις μαξαρισμενο το φιφα 17 :P χαχαχαχα

Πλακιζω φυσικα, καλοφορετη.

(ΥΓ: Ποια ειχες πριν; )

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην επαιρνα 1070 για να παιξω φιφα.. :P

 

plot : πωω ρε φιλε ποια καρτα ειναι αυτη? 1080 sli

και τι μπορεις να παιξεις; 

τα παντα

οπως;

ε,minecraft, lol,world of tanks ......

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την 1070 εχω , αλλα προφανως οχι για το Fifa :P 

ΥΓ: Το μαξαρεις ΑΝΕΤΑ 4Κ@60fps το Fifa 17 παντως με μια 1070 ;) 

 

@Lupus, βαλε απο το nvidia control panel DSR FActors. Βαλε να σου δειχνει και 4Κ αναλυση και βαλε οπωσδηποτε FPS CAp στα 60 (θα'χεις θεμα αλλιως). Θα δεις οπτικη διαφορά ακομη και σε 1080p οθονη (αν εχεις τετοια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην επαιρνα 1070 για να παιξω φιφα.. :P

 

plot : πωω ρε φιλε ποια καρτα ειναι αυτη? 1080 sli

και τι μπορεις να παιξεις; 

τα παντα

οπως;

ε,minecraft, lol,world of tanks ......

 

Δεν την πήρα για το FIFA ρε μεγάλε!!!

 

Για το SKYRIM την πήρα... για να βάλω project με... 400+ installed mods πάνω!!!!

@Lupus, βαλε απο το nvidia control panel DSR FActors. Βαλε να σου δειχνει και 4Κ αναλυση και βαλε οπωσδηποτε FPS CAp στα 60 (θα'χεις θεμα αλλιως). Θα δεις οπτικη διαφορά ακομη και σε 1080p οθονη (αν εχεις τετοια)

 

Δεν στέλνεις με ΡΜ αυτό που μου περιγράφεις, πώς να το κάνω;

Έχω QHD οθόνη (2560×1440)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχω την U2515H.


Ε ναι  ,γιατι η 1070 χρειαζεται για να παιξεις μαξαρισμενο το φιφα 17 :P χαχαχαχα

Πλακιζω φυσικα, καλοφορετη.

(ΥΓ: Ποια ειχες πριν; )

 

Καλούτσικη ήταν, ειδικά για FIFA κτλ, την AMD Radeon R7 370. Θα την "σπρώξω" μάλλον εδώ, στις αγγελίες...


σιγα μην επαιρνα 1070 για να παιξω φιφα.. :P

 

plot : πωω ρε φιλε ποια καρτα ειναι αυτη? 1080 sli

και τι μπορεις να παιξεις; 

τα παντα

οπως;

ε,minecraft, lol,world of tanks ......

 

Έπρεπε να πετάξεις την χολή/κακία/ειρωνία... και γενικά *** σου, έτσι; Σε "έτρωγε", δεν άντεχες!

Λογικό, για νεο-Γραικό, δεν με παραξενεύει.

 

Το ότι ανέφερα ένα Hardware σε ένα thread, δεν σημαίνει ότι ΓΙΑ ΑΥΤΟ (το θέμα του thread) την πήρα!

Πόσο μπουμπούνας μπορεί να 'σαι, για να το εξέλαβες έτσι;

ΑΠΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΠΟΥ ΕΧΩ (την εικονίτσα μου), ήταν "ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ" να καταλάβεις ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΥΡΙΩΣ παίζω;;;...

 

(Αλλά γιατί κάθομαι κι ασχολούμαι... Απ' το σχόλιό σου, αντιλαμβάνεται κανείς ότι ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ να σπαταλήσει κάποιος σάλιο για πάρτη σου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα και εγώ για το PC το Ζελέ 17, συγγνώμη το FIFA ήθελα να πω.
Γιατί τα έχουν κάνει έτσι μούφα ΟΛΑ τα ποδοσφαιράκια; Γιατί; Γιατί το παιχνίδι είναι όλο ένα video ζελεδιασμένο; Πόνεσαν τα χέρια μου για να παίξω 5 παιχνίδια. Καταρχάς παίζοντας το πρώτο παιχνίδι κάτι βρόμισε και αναστατώθηκα και τελικά ήταν τα πόδια των παιχτών που είχαν μουχλιάσει.

Θα παίξω γιατί έσκασα ένα 30άρι και με τα φιλαράκια παίζω στο σπίτι και Online, αλλά καθόλου διασκεδαστικό.

Καλά έχουν βάλει δύο κουμπιά για πάσες; Η κανονική πάσα είναι μία οκνή μούχλα και η άλλη που θέλει R2 (με το R1 το έχω βάλει τα τρέχει) για να πάει δυνατά. Πάνε καλά; Παιχνίδι είναι, όχι εκτόξευση πυραύλου.

Καμία ακρίβεια στον χειρισμό του παίχτη. Το βάρος είναι απίστευτο και η ελαστικότητα που έχουν οι παίχτες. Κάθε χρόνο και χειρότερα. Του χρόνου λογικά θα είναι κάποιο avi αρχείο που θα το πατάς αντί για exe και θα βλέπεις κάποιον αγώνα.

Το Pro από την άλλη πολύ πιο ακριβές στο χειρισμό, αλλά σε όλα τα άλλα μούφα.

 

Απογοήτευση, αλλά τι να κάνουμε,  2 ποδοσφαιράκια σε όλο τον κόσμο από δύο εταιρείες μόνο. Καθαρίζω συνέχεια το χειριστήριο από τη λίγδα που αφήνουν οι παίχτες...  :mad:

 

Υ.Γ.: Άθλια γραφικά. Φτάσαμε στο 2017 και ακόμα τα μοντέλα των παιχτών είναι σαν πλαστικές κούκλες και το γρασίδι σαν από καρτούν. Οι θεατές απλά αστείοι...

2/10 από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...