Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν.

Συγνώμη για το spam, τα τελείωσα τελικά.

Υπάρχουν δύο εκδοχές: 

 

Αυτή 

post-175401-0-43601000-1479585951_thumb.png

που γράφει ΝΑΥΤΙΚΟ αλλά επειδή τέλειωσαν τα layers δε μου αρέσει πως φαίνεται η τρίαινα

 

Και αυτή:

post-175401-0-56271300-1479585952_thumb.png

που γράφει ΠΝ και έχει πιο ωραία τρίαινα.

 

Διαλέχτε και πάρτε, τα links εδώ:

ΝΑΥΤΙΚΟ

 

ΠΝ

 

Όποιος θέλει βελτιώσεις...

 

 

τις κάνει μόνος του

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εισαι παιχταρας! σε ευχαριστω πολυ :D οποιος θελει ας με κανει add

neomosmitis

Υ.Γ. δεν ξερω τοσο καλα εχω να παιξω mp απτο bf3 που.δν εχει καμια σχεση με το 1...γτ με τρωνε λαχανο:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή πέρασαν οι μέρες και δε μου επιτρέπει επεξεργασία του παλιού post το insomnia,

ανανεώνω τη λίστα εδώ:

 

saxos55 ===> kambotzis
Στέφανος123 ===> Aliv3_
solidsnake222 ===> tasossgr
Πέτρος ===> Dekaohtoura
black66.gr ===> GR_Black66
drelos2 ===> Drelos
Psycho_Warhead ===> ViPFaTaLiTY
gildo ===> SpoTTheEnemy
Tzimaras ===> Snake_Pliskenn9
vaggos88 ===> VaG0z
spyros007 ===> SPYRER_007
vassilis018 ===> Sholi-Tiflon
Vasilius ===> AssVas
Tzini_Gr ===> neokosmitis
overpower ===> SabotazNi
noFEARgr ===> noFEARgr1
Επεξ/σία από saxos55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 1 – PC gamers report visual downgrade-ation after latest patch, DICE investigating

 

As Arrogant_Amigo claimed:

  • clearly lacks tessellation on muddy terrain path — see bottom left highlighted area
  • lacks previous (pre-patch) anisotropic filtering/textures — see far right highlight on rock formation textures
  • terrain quality/decoration lowered, notice missing foliage and plants — see top left highlight above the muddy path
  • HBAO/shadow resolution or shadow-draw distance lowered, notice cluster of plants — see middle highlight above weapon
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή ποα ειναι η καλύτερη τιμή που μπορώ να το βρω και από πού;

Αξίζει η αγορά του τώρα ή να περιμένω; Το beta μου άρεσε πάρα πολύ,αλλά βλέπω λίγες διαθέσιμες πίστες και το μόνο mode που αξίζει να είναι το operations αντε και λίγο το conquest που δεν έχει όμως τόσους πολλούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Black Friday, Cyber Monday και X-Mas να κοντοζυγόνουν, θα έλεγα, αφού δεν το έχεις πάρει ακόμα, περίμενε για προσφορές. Τώρα, είναι ακόμα ακριβότερο (44€ @ cdkeys.com) από ότι ήταν το presale (38€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το update για εμένα είναι σχεδόν unplayable.

 

Είναι αστείο το πόσα πράγματα σκατώσανε.

 

Τώρα δοκιμάζω με προηγούμενους οδηγούς να δω τί θα καταφέρω.

 

Μια ερώτηση:

 

Για hardcore, τί κάνετε τελικά?

 

Γράφετε Ηardcore στο όνομα, βάζετε 200% στη ζημιά και τα άλλα όπως είναι, αλλάζετε κάτι επιπλέον?

 

εδιτ:

 

Fall update + 16.11.4, μπάχαλο.

 

Έβαλα τα dlls των 16.11.3 και η GPU καρφωμένη@100%, χωρίς σκαμπανεβάσματα, χωρίς όλα αυτά τα προβλήματα.

 

Μόνο θέμα, όταν βγαίνω από το παιγνίδι χρειάζομαι Alt+F4, ενώ με τους .4 δεν είχε πρόβλημα.

 

Εν τω μεταξύ, υποτίθεται πως δεν είχαν κάποια διαφορά οι .3 και .4 για το BF1 σε μονή τουλάχιστον κάρτα.

 

Άβυσσος.

Επεξ/σία από Πέτρος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα χθες πρώτη φορά μετά το patch με τους νέους drivers της nvidia και ως δια μαγείας ΕΦΤΙΑΞΕ! Το παιχνίδι είναι συνέχεια smooth χωρίς αυτές τις απότομες πτώσεις και σπασίματα που έκανε. Επίσης δεν χρειάζεται να κάνω alt+f4 που λέτε παραπάνω για να βγώ, δουλέυει κανονικά.

 

Άβυσσος η ψυχή της Dice.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δώσουν άλλους χάρτες δωρεάν ή από εδώ και πέρα όσοι βγουν θα είναι επί πληρωμή;

Δεν είμαι 100% σίγουρος, αλλά νομίζω 8 χάρτες θα είναι οι δωρεάν, μετά επί πληρωμή.

Κρίνοντας όμως από τα παλαιότερα, δεν έχουν και μεγάλη συμμετοχή τα DLCs. Οι περισσότεροι server admins, δεν τους βάζουν στο rotation, γιατί όταν κάποιος δεν τους είχε αγοράσει, τον πέταγε έξω πριν αρχίσει ο γύρος και ήταν εκνευριστικό.

Βέβαια, τώρα που μεγάλη πλειοψηφία των servers τους διαχειρίζεται η DICE, μπορεί να τους βάζει παντού, για να σε αναγκάσει να τους πάρεις. Θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...