Προς το περιεχόμενο

ΕΚΤΥΠΩΤΗΣ LEXMARK CS410DN ETHERNET - 125ε / Eshop


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μονο που βλέπουμε ότι αλλού κοστίζει 65€, τι να λέμε...

Ερχεται δεν έρχεται εδώ, είναι καθαρή εκμετάλλευση.

 

 

Με μια διευκρίνηση, ότι η τιμή αυτή είναι σε ένα συγκεκριμένο και μόνο κατάστημα στην Ιταλία που εξακριβωμένα πλέον δε στέλνει εκτός Ιταλίας (και πιθανώς ισχύει για 1 κομμάτι για να ξεστοκαριστεί).

 

Όλοι οι υπόλοιποι στην Ευρώπη τον έχουν σε τιμές που κυμαίνονται στο 125άρι.

 

Αγγλία δε, βγαίνει πιο ακριβός για αγορά από ό,τι στην Ελλάδα (κάπου 102 λίρες).

 

Ίσως αν κάποιον να τον ενδιαφέρει για Home Use και δεν εκτυπώνει και πολύ, να είναι μια ενδιαφέρουσα πρόταση, αλλά μεχρι εκεί. Σε σχέση με τους τρισκατάρατους Inkjet, θα τα βγάλει και πάλι τα λεφτά του πιστεύω ως μοιραζόμενος ως δικτυακός σε κάποιο νοικοκυριό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαλλον δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα

Το κοστος των toner  ειναι 35 εως 45 ευρω (συμβατα ) και ειναι 4000 σελ το μαυρο και 3000 τα χρωματα

Αρα το κοστος ειναι χαμηλο και δεν ειναι απογορευτικο για την αγορα του

(εαν σου κανει βεβαια)

 

 

https://web-toner.gr/product/laser-toner-lexmark-70c2hm0-702hm-magenta.html

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση referral link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το αυθεντικό δίνει τελικά 4000 σελίδες.

 

1000 σελίδες δίνουν τα παρεχόμενα demo toners μόνο που έχει.

 

Δε το είχα προσέξει κι αρκέστηκα στο ποστ που έγραψε κάποιος παραπάνω ότι βγάζουν 1000 σελίδες τα τόνερς (θεωρώντας ότι ισχύει και για τα κανονικά αυθεντικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το αυθεντικό δίνει τελικά 4000 σελίδες.

 

1000 σελίδες δίνουν τα παρεχόμενα demo toners μόνο που έχει.

 

Δε το είχα προσέξει κι αρκέστηκα στο ποστ που έγραψε κάποιος παραπάνω ότι βγάζουν 1000 σελίδες τα τόνερς (θεωρώντας ότι ισχύει και για τα κανονικά αυθεντικά).

 

Εγώ το είχα γράψει. Απλά όποιο λινκ χτύπησα για γνήσια μου έβγαζε 1000 αντίγραφα.

Αν βγάζουν 4000 με 40-50 ευρώ ίσως και να συμφέρει

Εχεις κάποιο λινκ για τα γνήσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον αγόρασα και ψάχνομαι για σκονη απο εξωτερικο και τσιπακια για να του κανω refill.

στο παραπανω βίντεο δείχνει ο αγγλος ποσο ευκολα γινεται η αλλαγη τσιπ και το refill της σκονης.

οποιος ενδιαφερεται ας μου στείλει μηνυμα στο inbox για να μας βγει η παραγγελία φτηνοτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Moderators

Η αναζήτηση μόνο αυτό βγάζει :)

 

2 βγαζει η αναζητηση. Αυτο, και το παρακατω  φετινο, με την σωστη μαλιστα τιμη, οπου εχει αναφερθει ξημερωματα οτι τον ξαναεβαλαν και ειναι 4ο θεμα στην σελιδα: :)

 

http://www.insomnia.gr/topic/638510-lexmark-color-laser-cs410dn-usb-ethernet-crazy-sundays-110€-εξαντληθηκε

 

Ετσι κλειδωνει το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...