Προς το περιεχόμενο

Zητημα ερωτηματος


nivek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας εχω ενα μεγαλο προβλημα  το gmail  που εχω ορισει για το pay-pal   μου ζηταει επιβεβαιοση

 

εγω δεν θυμαμε  το εμαιλ που ειχα βαλει   και μου λεει  

Verify it's you

Something seems a bit different about the way you're trying to sign in. Complete the step below to let us know it's you and not someone pretending to be you. Learn more.

Enter your recovery email address m••••••••[email protected]

 εγω δεν το θυμαμε το  recovery...

 

αν  προσθεσω  νεο εμαιλ στο paypal μπορω να σβησω το κανονικο που εχω και να βαλω σαν    primary email το νεο;;;;

 

στο pay-pal  μπορω να συνδεθω με το  προβληματικο gmail  απλα δεν μπορω να μπω να μπω στο gmail mou

 

καταλαβατε τι εννοω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε, γιατί έχουμε μπλέξει λίγο gmail και paypal. Να τα πάρουμε από την αρχή:

 

Έχεις δύο email στο gmail, το jaguarjim.... και το [email protected]

Είχες δηλώσει το δεύτερο σαν recovery του πρώτου. Τα λέω σωστά;

Στο πρώτο, μπορείς να μπεις, ή δεν θυμάσαι ούτε αυτό; Αν δεν μπορείς να μπεις, εκτός από recovery email, είχες δώσει και τηλέφωνο για recovery;

Έχεις μήπως android κινητό με περασμένο το jaguarjim;


Για το paypal δοκίμασε να πατήσεις πάνω δεξιά το γρανάζι, να βάλεις δεύτερο e-mail (πάτα το +) και μετά να το κάνεις Primary

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο  πρωτο gmail δεν  μπορω να μπω γιατι μου ζηταει το recovery  και εγω δεν το θυμαμε καν..

 

οσο για το pay-pal εκανα καινουργιο αυτο το ελυσα σχετικα με το paypal και το primary..

το θεμα εινε τι κανω με το  πρωτο gmail γιατι εκει εχω emails απο τορεντς  τρακερς και αλλες πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...