Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχεις δικιο,youtuber εννουσα,αν και εχει και stream στο twitch και μαλιστα αναφερομουν στο youtube video που ανεβασε. Οταν εννοουσα κορυφαιος δεν εννοουσα παικτικα,αλλα απο αποψη να τον παρακολουθεις.Ουτε ανουσιο μπλα μπλα,αλλα ουτε και tryhardιλα στυλ Lobos Jr.

 

Ναι, πάνω σε αυτό συμφωνώ. Βλέπονται ευχάριστα και νεράκι οι σειρές του, ούτε μπλα-μπλα όπως λες κλπ και επίσης χώνει όπου μπορεί και rp στοιχεία (όχι τίποτα τραβηγμένο αλλά μια χαρούλα) όπου είναι εφικτό. Επίσης είναι και super nice guy και πολύ συμπαθητκός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεις ολα τα spoilers στο twitch και youtube τι σκατα πληρωνουμε D1 ;  :P

Υποτιθεται οτι η Day one αγορα ή και η προπαραγγελια επρεπε να σου δωσουν τσαμπα το steelbook αλλα στην Ελλαδα ο τσαμπα δεν υπαρχει.

 

https://www.skroutz.gr/s/8114490/Dark-Souls-III-Apocalypse-Edition.html

 

Pre order to get apocalypse edition κατα τα αλλα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χμμ 49 μου χρεωναν την απλη , πηρα αυτη με το steelbook και cd.

http://www.e-shop.gr/dark-souls-iii-apocalypse-edition-p-PCG.02974

Δεν εχω δει ασχημοτερο artwork σε souls κουτι :P .

Επεξ/σία από dimyok
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι φαινεται τοσο ωραιο και φυσικο στο PC.Αλλη αισθηση να τρεχει νερο σε 60αρι.Βεβαια ειχα σκληραγωγηθει στα 30αρια καθως τα πρωτα 2 souls τα χα παιξει σε κονσολα οποτε δεν χαλιεμαι τοσο με τις κονσολοεκδοσεις στο συγκεκριμενο

 

Οσο για Demon Soul's remastered στο PC ξεχαστε το,διοτι το IP ανηκει στην Sony...οποτε αν παιχτει remaster μονο σε PS4 :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια ειχα σκληραγωγηθει στα 30αρια καθως τα πρωτα 2 souls τα χα παιξει σε κονσολα οποτε δεν χαλιεμαι τοσο με τις κονσολοεκδοσεις στο συγκεκριμενο

 

 

απορώ πως πέρασες το Blighttown στο Dark Souls που στις κονσολες έτρεχε στα 15 fps. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ πως πέρασες το Blighttown στο Dark Souls που στις κονσολες έτρεχε στα 15 fps. :P

χαχαχα,καλα μιλαμε για τρελα fps drops σε καποια σημεια εκει στον βαλτο,αλλα νομιζω ηταν ευκολακι εκει γυρω.Η qeelag μου χε βγαλει το λαδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ign.com/articles/2016/03/23/dark-souls-3-is-the-hardest-dark-souls-yet?read

 

Αφου ολα τα ασχετα δημοσιογραφα τελειωσαν ευκολα την "ειδικη εκδοση " λενε κατσε να γραψουμε καμια μαλακια μη χασουμε τους παλιους fans  :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα θυμαμαι το DS2 χωρίς να ξερω/διαβασω/τίποτα για αυτό γιατί ήθελα την ίδια εμπειρια που εζησα στο DS1 , εκανα join με την μία στο champions covenant (που παει την δυσκολία κατευθείαν στο ng+++) χωρίς να παρω χαμπάρι τι εκανα και μετά πήγα και ετρωγα ξύλο απο τον last giant και τους 3 τενεκεδένιους σωματοφύλακες (φοβερό λέω κράτησαν την δυσκολία του πρώτου) .

 

Μετά διαβάζω πολυ ευκολο το DS2 και καπου εκεί κατάλαβα τι έκανα , γράφτηκα σε αλλο covenant (κακώς αλλά επαιζα με φιλαρακια σε εκεινο το σημειο) και απο κει και πέρα το παιχνίδι μου φάνηκε σχεδόν αστείο για επίπεδο DS (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Στα επόμενα playthroughs εγινε πιο ανταγωνιστικό αλλά αν σκεφτείς ότι και εσυ σαν παίκτης έχεις μάθει τα κόλπα του παιχνιδιού τότε η αυξημένη δυσκολία σχεδόν χάνει το νόημα. πχ στο 2 ήμουν σχεδόν πάντα Human στο 1 πέρασα μεγάλο διάστημα Hollow και αρκετές ώρες Cursed μέχρι να βγάλω άκρη τι γίνεται (γουσταααααααα) .

 

Ελπίζω σε αυξημένη δυσκολία απο το πρώτο playthrough , αν και φοβαμαι οτι κάτι τέτοιο και από ότι βιντεακια έχω δει είναι απλώς wishfull thinking...

 

Υ.Γ. Manus , Artorias , Sm&Ornstein , τετοιες επικές μάχες απλά δεν πρόκειται να υπάρξουν ισάξιες τους και ούτε περιμένω κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...