Προς το περιεχόμενο

nikon 1 j3


tasiklas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέστε μου ότι δεν έκανα λάθος που την παραγκειλα γιατι έχω περιθώριο μέχρι την τρίτη... Την βρήκα με το kit 10-30mm και ελπίζω να μην χρειαστώ άλλο φακό ήταν ευκαιρία η έτσι νομίζω 150 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να σε ρωτησω που την βρηκες διοτι εψαχνα και εγω να την βρω αλλα την δινουν τωρα 299 νομιζω. Αν αλλαξεις γνωμη και ειναι μηχανη καινουρια τοτε θα με ενδιεφερε να την αγορασω εγω οποτε στειλε μου πμ.

Επεξ/σία από default
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πλαίσιο την βάζει που και που σε καλές τιμές τώρα την έχει 179 http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/fotografikes-mixanes/Nikon-Digital-Camera-J3-10-30mm-Black-137832.htm

 

 150 είναι φοβερή τιμή πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπισουμε οτι θα βγει καλη γιατί δεν ξέρω και πολλά απο φωτογραφικές....

Τι πέσει με τα εκθεσιακα ....? Γιατί έχω βρει και αλλά μοντέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι την πείρα καλη φαινεται ....

Μονο που δεν έχει πολύ μεγαλο ΖΟΟΜ μαλλον θα πρεπει κάποια στιγμη να κοιτάξω και για φακο

Και για να μην σπάω της παραδώσεις να μια ερώτηση...

Τι φακούς πέρνει...? Εκτός απο της nikon πως το κοιταω αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτούς εδώ http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Products/Nikon-1-Cameras/Nikon-1.page#Nikkor1Lenses  

μπορείς να παίξεις και με παλιούς φακούς με αντάπτωρα αλλα δεν είναι και τόσο χρηστικό 


γενικά θα σου πρότεινα να μήν επενδύσεις σε αυτό το σύστημα κοίτα να την μάθεις καλά και μόλις νιώσεις οτι δεν σε καλύπτει ποιά πούλησε την και πάρε κάποια Mirrorless η dslr 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mirroless πείρα nikon 1 j3 παντός ωραία είναι όσο την χρησιμοποιώ και αρκετά ευχριστη για εναν άσχετο σαν εμένα τι αλλες μάρκες φακούς δέχεται όμως...αυτό Ρώτησα..,.

Σας ευχαριστώ ολους πάντως για την βοήθεια σας αυτές της μέρες αν δεν σας άκουγα θα είχα πάρει οτι νάναι

Και απο οτι φαίνεται είναι καλη επιλογή.….

Και συγνώμη αν σας ζαλισα με τα συνεχόμενα θέματα αλλά ιγα σιγά μαθαίνει ο άνθρωπος

Ξανά ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mirroless πείρα nikon 1 j3 παντός ωραία είναι όσο την χρησιμοποιώ και αρκετά ευχριστη για εναν άσχετο σαν εμένα τι αλλες μάρκες φακούς δέχεται όμως...αυτό Ρώτησα..,.

Σας ευχαριστώ ολους πάντως για την βοήθεια σας αυτές της μέρες αν δεν σας άκουγα θα είχα πάρει οτι νάναι

Και απο οτι φαίνεται είναι καλη επιλογή.….

Και συγνώμη αν σας ζαλισα με τα συνεχόμενα θέματα αλλά ιγα σιγά μαθαίνει ο άνθρωπος

Ξανά ευχαριστώ....

 

Mirrorless πηρες αλλα με μικρο αισθητηρα 1'.Περιπου το ενα τεταρτο σε σχεση με της αλλες(aps-c).

Φακους απο αλλες εταιριες μαλλων δεν θα βρεις,μιας και μονο η nikon ποστηριζει το συγκεκριμενο συστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο με αντάπτωρες μπορείς να βάλεις άλλους φακούς χάνεις όμως την αυτόματη εστίαση και υπολόγισε οτι και εναν 50άρι να βάλεις θα είναι πάρα πολύ ζουμ φακός.. επίσεις μπορείς να παίξεις με cctv lens ( google it) που δίνουν ωραίο αποτέλεσμα  ψάξε για τον fujian 25 1.4 ton βρίσκεις 20 ευρώ μαζί με αντάπτωρα και δίνει ενα ιδιαίτερο αποτέλεσμα που μπορεί και αν σου αρέσει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mirroless πείρα nikon 1 j3 παντός ωραία είναι όσο την χρησιμοποιώ και αρκετά ευχριστη για εναν άσχετο σαν εμένα τι αλλες μάρκες φακούς δέχεται όμως...αυτό Ρώτησα..,.

 

Link.png Site: Αυτούς τους φακούς δέχεται η nikon 1

 

 

Σας ευχαριστώ ολους πάντως για την βοήθεια σας αυτές της μέρες αν δεν σας άκουγα θα είχα πάρει οτι νάναι

Και απο οτι φαίνεται είναι καλη επιλογή.….

 

Θα είχες πάρει compact ή ακόμα χειρότερα bridge και θα έκλαιγες τα λεφτά σου...

 

 

Και συγνώμη αν σας ζαλισα με τα συνεχόμενα θέματα αλλά ιγα σιγά μαθαίνει ο άνθρωπος

Ξανά ευχαριστώ....

 

 

Να ΄σαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...