Προς το περιεχόμενο

προβλημα με εγκατασταση windows


xarisnks

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια αγορασα νεο desktop μονο το κουτι. εγκαθιστω τα windows 7 professional αυθεντικα και μπηκε κανονικα στα windows αλλα μολις  εβαλα το cd με τους drivers που ειχε στο κουτι η μητρικη αλλα αφου εγκατασταθηκαν εχουν εξαφανιστει  τα παντα απο την επιφανεια εργασιας ακομα και η γραμμη εργασιων!οταν το τρεχω ομως στην ασφαλη λειτουργια εμφανιζονται ολα κανονικα

 

το συστημα μου αποτελειται απο

 

INTEL CORE I5-4460 3.20GHZ LGA1150 - BOX ο επεξεργαστης

 

ASROCK H97M PRO4 RETAIL η μητρικη

 

τι να κανω!? help

 

συνδεση στο ιντερνετ δεν μπορω να κανω γιατι πρεπει να εγκατασταθει πρωτα o driver της καρτας δικτυου , μεσω του cd δηλαδη

Επεξ/σία από xarisnks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει να κάνει με driver αυτό ( λέω μήπως έχει μέσα το cd drivers για παραπάνω από μια μάρκα κάρτα γραφικών και τους είχεις κάνει όλους εγκατάσταση?) αν όχι τότε

όταν μπεις σε safe mode κάνε πρώτα απεγκατάσταση τον driver της κάρτας γραφικών δοκίμασε να δεις αν θα μπει αλλιώς βγάλε έναν έναν τους drivers που πέρασες για να δεις ποιος δημιουργεί το πρόβλημα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα φιλε και τελικα ειναι ο driver της καρτας γραφικων. ποιον να εγκαταστησω δεν ξερω. πηγα και απο τη διαχειριση συσκευων να μου κανει αυτη την ενημερωση παλι τα ιδια! περιμενω απο βδομαδα την αυτονομη καρτα γραφικων αλλα τωρα τρελαινομαι που βλεπω τετοια εικονα λες και εχω μεγενθυτικο φακο! δεν ξερω τι να κανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...