Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα λεω κι εγω να παιξω καμια ωριτσα μετα απο δισ που εχω κανει με cheats ''undedected'' φυσικα ( :P) και μου σκαει το παρακατω email, νταξει ο μονος λογος που ρισκαρα με τα cheats ηταν επειδη ειχα μολης ενα και πιστευα πως με περνει να φαω αλλο ενα 30ημερο αλαλ τελικα μου εσκασε ξαφνικο, ετσι απροειδοποιητα βαλανε στο ενα ban το permanent, δευτερη φορα αγορασμενο το game, τελευταια φορα που σκαω λεφτα για τη rockstar, δε θα δουν ουτε cents απο μενα ξανα, , ουτος η αλλος εχει κουρασει και εχει καταντησει αηδια το online δε θα μου λειψει καθολου, χωρο στο δισκο θα κερδισω γιατι μολης εφαγε uninstall.

https://www.youtube.com/watch?v=Jfh_qbzhUKI :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ ξέρω μόνο οι noobαδες και οι ηλίθιοι φοράνε τσιτς..

Και όχι τίποτα,μετά κλαίγονται και τα ρίχνουν στην κάθε εταιρία :P

 πραγματικά είναι να παίρνεις ποπ κορν και να κάθεσαι να χαζεύεις τί φιφες λένε!

 

και επιτέλους που τους κάνουν perma ban,να ηρεμήσει λίγο το παιχνίδι..γιατί εξαιτίας αυτών δε το παίζω πλέον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που να κάνει heist για να κάνουμε μαζί για να πάρω το θωρακισμένο αμάξι γιατί δεν έχω μεγάλο σπίτι για να κάνω heist?

καλά που σε είδα.

το fleeca job θέλεις να κάνεις;

kuruma(armored) έχω πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα υπάρχει χώρος εδώ,και ευπρόσδεκτοι όλοι.

 

 

καλά που σε είδα.

το fleeca job θέλεις να κάνεις;

kuruma(armored) έχω πάντως.

 

Καληςπερα καινούργιος στο online..level 9 πως σας βρίσκω;;

 

http://steamcommunity.com/groups/NoobGreekPlayers#announcements/detail/858323312085074315

 

Βήματα για να συνδεθείτε

1) 
https://discordapp.com 
Κατεβάζετε και κάνετε install το πρόγραμμα, 
δημιουργείτε ένα account. 
Μην ξεχάσετε να κάνετε verify. 
(Υπόψιν όσοι έχετε hotmail/live,το verification email ίσως να μην έρθει ποτέ) 

2) 
Αποδέχεστε την πρόσκληση από το παρακάτω link 
https://discord.gg/3BTDZhw 

3) 
Έτοιμοι.Μπορείτε να συνδέεστε μαζί μας 

ΥΓ, 
όσοι θέλετε μπορείτε να μην χρησιμοποιείτε το app για να συνδέεστε,ο browser σας φτάνει

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όνειρό μου(απατηλό) να υιοθετήσουν και άλλες εταιρίες(ea την λένε, ονόματα δεν λέμε) την συνεπή αντιμετώπιση της rockstar στο θέμα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πειτε μ λιγο αμα εχει φαει κανεις ban στο GTA V Online χωρισ να εχει κανει τιποτα... γτ εχθεσ μ εδωσε ban ενω εκανα plane race με εναν φιλο μου και μ εβγαλε ban για ενα μηνα και reset character χωρισ λογο... εστειλα μνμ στη rockat και μ ειπε πως εχω παραβιασει καποιον απο τουσ κανωνεσ της... ενω εκατσα και τους διαβασα δεν ειδα να εκανα κατι παρανομο.... pls help cry.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο import export πως κάνω export 4 οχήματα?

Για παραπάνω απο 1 χρειάζεται να μπεις με την ομάδα σου(organisation)στο γκαράζ σου και έπειτα επιλέγεις τα αυτοκίνητα που θες να δώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραπάνω απο 1 χρειάζεται να μπεις με την ομάδα σου(organisation)στο γκαράζ σου και έπειτα επιλέγεις τα αυτοκίνητα που θες να δώσεις.

Δεν έχω ομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ομάδα

εννόω ότι θα πρέπει να προσλάβεις κόσμο(Hire associations) (φιλοι κλπ)στον δικό σου organization και μετά μπορείς να κάνεις 2way και άνω export.

Διαφορετικά τα βγάζεις μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω του interaction menu, αν θυμάμαι καλά είναι η πρώτη επιλογή και δίνεις μόνο αμέσως μετά την αποστολή.

 

(υπ' όψιν πως μοιράζεσαι την αμοιβή της εκάστοτε αποστολής και οχι το γενικό απόθεμά σου...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...