Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 2η χρονιά όλος ο χάρτης ειναι μέσα στο χιόνι και θα διαρκέσει εως 26/12

 

επίσης παίζουν κάτι δωράκια κλασσικά αλλα και 50% παραπανω χρήματα σε συγκεκριμένες αποστολές τις ημέρες των εορτών.

http://www.rockstargames.com/newswire/article/60086/GTA-Online-Festive-Surprise-Holiday-Bonuses-Los-Santos-Snowfall?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=newswire&utm_content=gtao-festivesurprise-12232016

και ο server down.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα λεω κι εγω να παιξω καμια ωριτσα μετα απο δισ που εχω κανει με cheats ''undedected'' φυσικα ( :P) και μου σκαει το παρακατω email, νταξει ο μονος λογος που ρισκαρα με τα cheats ηταν επειδη ειχα μολης ενα και πιστευα πως με περνει να φαω αλλο ενα 30ημερο αλαλ τελικα μου εσκασε ξαφνικο, ετσι απροειδοποιητα βαλανε στο ενα ban το permanent, δευτερη φορα αγορασμενο το game, τελευταια φορα που σκαω λεφτα για τη rockstar, δε θα δουν ουτε cents απο μενα ξανα, , ουτος η αλλος εχει κουρασει και εχει καταντησει αηδια το online δε θα μου λειψει καθολου, χωρο στο δισκο θα κερδισω γιατι μολης εφαγε uninstall.

post-391493-0-26454300-1482608765_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα... Υπήρχε και μήνυμα εν τω μεταξύ λίγο πιο πίσω ότι πλέον έρχεται αμέσως permanent ban. Αλλά δεν πειράζει, καλύτερα. 1 cheater λιγότερος.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα λεω κι εγω να παιξω καμια ωριτσα μετα απο δισ που εχω κανει με cheats ''undedected'' φυσικα ( :P) και μου σκαει το παρακατω email, νταξει ο μονος λογος που ρισκαρα με τα cheats ηταν επειδη ειχα μολης ενα και πιστευα πως με περνει να φαω αλλο ενα 30ημερο αλαλ τελικα μου εσκασε ξαφνικο, ετσι απροειδοποιητα βαλανε στο ενα ban το permanent,

Όπως σου είπε και το παιδί από πάνω το είπαμε και εδώ αλλά και η ίδια εταιρία ενημέρωσε πολλές φορές ότι μετά την 1η φορά ακολουθεί μόνιμο ban το οποίο είναι και οριστικό αν εσύ δεν ενημερώθηκες επειδή πίστευες ότι θα τη γλιτώσεις 2η φορά με 30 μέρες δεν φέρει καμιά ευθύνη η rockstar αλλά εσύ ο ίδιος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα λεω κι εγω να παιξω καμια ωριτσα μετα απο δισ που εχω κανει με cheats ''undedected'' φυσικα ( :P)

 

Δηλαδή παραδέχεσαι ότι είσαι cheater και φωνάζεις κι από πάνω. Τι περίμενες δηλαδή απ' την RockStar; Το ότι το πήρες και 2η φορά για να ξανακάνεις τα ίδια με ξεπερνάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και χρόνια πολλα καταρχήν.

Δικαίωμα του καθενός είναι να είναι cheater, δε καταλαβα, δηλαδή όταν η rockstar σου τα έχει όλα πανάκριβα στο gta και κάθε λίγο και λιγάκι ανακυκλώνουν τα ίδια textures για να σου βγάλουν δήθεν καινούρια οχήματα και καλά και σου ζητάνε πόσα εκατομμύρια για να καταφύγεις φυσικά σε shark card και να φουσκώσεις τις τσέπες της είναι καλά, αυτό είναι χειρότερο από το να βάλεις cheat, τεσπά δε το επεκτείνω παραπάνω χρονιαρα μέρα κιόλας σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και χρόνια πολλα καταρχήν.

Δικαίωμα του καθενός είναι να είναι cheater, δε καταλαβα, δηλαδή όταν η rockstar σου τα έχει όλα πανάκριβα στο gta και κάθε λίγο και λιγάκι ανακυκλώνουν τα ίδια textures για να σου βγάλουν δήθεν καινούρια οχήματα και καλά και σου ζητάνε πόσα εκατομμύρια για να καταφύγεις φυσικά σε shark card και να φουσκώσεις τις τσέπες της είναι καλά, αυτό είναι χειρότερο από το να βάλεις cheat, τεσπά δε το επεκτείνω παραπάνω χρονιαρα μέρα κιόλας σήμερα.

 

Χρόνια πολλά φυσικά, συζήτηση κάνουμε κυρίως. Αλλά θα σε στενοχωρήσω, όταν αυτό που κάνεις επηρεάζει άλλους παίκτες, τότε ΟΧΙ δεν είναι δικαίωμα σου. Αν είχες έναν server μόνος σου για πάρτη σου, δικαίωμα σου να κάνεις ότι θες τότε. Επίσης τα microtransactions δεν είναι υποχρεωτικά, αλλά επιλογή. Δεν σου έβαλε κανένα μαχαίρι στο λαιμό και δεν είναι pay to win, συνεπώς κάτσε μάζεψέ τα όπως όλοι μας.

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να την κάνουμε καν αυτή την κουβέντα με τα αυτονόητα, αλλά βλέπω ότι προσπαθείς να το δικαιολογήσεις κιόλας. Όπως αυτοί που κατεβάζουν πειρατικά γιατί όπως λένε είναι φτωχοί και δεν έχουν να τα αγοράσουν. Ωραία λογική, κι εγώ δεν έχω να πάρω μια Πόρσε, να πάω να την κλέψω, δικαίωμα μου είναι αφού είμαι φτωχός...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα  ε παιζει τρελο μπαναρισμα εκει εξω , πρεπει να δειτε τι κλαμα πεφτει απτους τσιτεραδες , απτο support της RS που ζητανε να τους ξεμπαναρουν  μεχρι και στο steam. Ελπιζω το Ban wave να συνεχιστει μπας και καθαρισει  ο τοπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δευτερη φορα αγορασμενο το game, τελευταια φορα που σκαω λεφτα για τη rockstar, δε θα δουν ουτε cents απο μενα ξανα, , ουτος η αλλος εχει κουρασει και εχει καταντησει αηδια το online δε θα μου λειψει καθολου, χωρο στο δισκο θα κερδισω γιατι μολης εφαγε uninstall.

Αφου ειχες κουραστει με το παιχνιδι και το online του για ποιο λογο το ξανααγορασες δεν μπορω να καταλαβω.

 

Καλημερα και χρόνια πολλα καταρχήν.

Δικαίωμα του καθενός είναι να είναι cheater, δε καταλαβα, δηλαδή όταν η rockstar σου τα έχει όλα πανάκριβα στο gta και κάθε λίγο και λιγάκι ανακυκλώνουν τα ίδια textures για να σου βγάλουν δήθεν καινούρια οχήματα και καλά και σου ζητάνε πόσα εκατομμύρια για να καταφύγεις φυσικά σε shark card και να φουσκώσεις τις τσέπες της είναι καλά, αυτό είναι χειρότερο από το να βάλεις cheat, τεσπά δε το επεκτείνω παραπάνω χρονιαρα μέρα κιόλας σήμερα.

Επισης οπως αναφερθηκε δικαιωμα σου ειναι να εφαρμοζεις cheats σε offline παιχνιδια οπως ακριβως γινοταν απο εποχες playstation για τα τοτε GTA,αλλα ολως τυχαιως ηταν offline παιχνιδια αρα δεν ειχαν επιπτωσεις στους υπολοιπους που παιζανε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και χρόνια πολλα καταρχήν.

Δικαίωμα του καθενός είναι να είναι cheater, δε καταλαβα, δηλαδή όταν η rockstar σου τα έχει όλα πανάκριβα στο gta και κάθε λίγο και λιγάκι ανακυκλώνουν τα ίδια textures για να σου βγάλουν δήθεν καινούρια οχήματα και καλά και σου ζητάνε πόσα εκατομμύρια για να καταφύγεις φυσικά σε shark card και να φουσκώσεις τις τσέπες της είναι καλά, αυτό είναι χειρότερο από το να βάλεις cheat, τεσπά δε το επεκτείνω παραπάνω χρονιαρα μέρα κιόλας σήμερα.

λογικό είναι αν δεν ξέρεις να παίζεις η δεν έχεις παρέα να μην βγαίνουν χρήματα.

Απο προχτες,μόνο με Import/export εχουμε βγάλει με την παρέα 4Μ ο καθένας με 4way exports.

Αν νομίζεις οτι απο το μηδεν μπορείς να κάνεις αυτά που θες σε ενα παιχνίδι τότε καλύτερα μην ξανα-ασχοληθείς με Online.

μου θυμίζεις 10χρονα στο cod,να κάθονται με machine guns στη βαση του αντιπάλου και να βριζουν για μάνες κλπ κλπ.

 

clap clap dude.ελα ενας ενας να αδειάζει ο τόπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο μου παίζω και μόνος μου βγάλω λεφτά και τώρα κατάφερα να μαζέψω λεφτά για να πάρω μια τράπεζα για να κάνω import export και μαζεύω τωρα5για να πάρω γκαράζ για να πουλάω και αυτοκίνητα χωρίς παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο μου παίζω και μόνος μου βγάλω λεφτά και τώρα κατάφερα να μαζέψω λεφτά για να πάρω μια τράπεζα για να κάνω import export και μαζεύω τωρα5για να πάρω γκαράζ για να πουλάω και αυτοκίνητα χωρίς παρέα.

αυτές τις μέρες ειχε 50% κέρδος σε Import/export.

Βγήκανα καλά χρήματα.

Μπηκα το πρωι κατα τις 10 και το ειχε,πριν λιγο που δοκίμασα τελείωσε η προσφορά απ οτι φαίνεται.

 

Υποψιν,αν κάποιος θέλει ψάχνω 1 οχημα ακόμα για να γινει το μεγάλο 4-way export με τα exotics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...