Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προς τους παίδες που έχουν πρόβλημα που δε μπορούν να μπουν με άλλους..κοινώς online.

ΠΟΡΤΕΣ(ports) έχετε ανοιχτές;αν όχι κάντε DMZ να τελειώνετε μια ώρα αρχύτερα.

nat έχετε στο μόντεμ σας;αν όχι ανοίξτε το.!

κλείστε και το UpNP αν θέλετε

 

μη τρελαινόμαστε..

και επίσης να γράφουμε σωστά για να καταλαβαινόμαστε

Αδερφέ εγώ μπήκα την πρώτη μέρα κανονικά έφτασα 7 λέβελ, από εκεί και πέρα με βάζει μόνο μου. Από αυτά που είπες έχω άγνωστες λέξεις. ;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ εγώ μπήκα την πρώτη μέρα κανονικά έφτασα 7 λέβελ, από εκεί και πέρα με βάζει μόνο μου. Από αυτά που είπες έχω άγνωστες λέξεις. ;ρ

θα σε βοηθήσουμε,γιαυτό είμαστε εδώ!

Αρκεί να μας πεις το μόντεμ που έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε βοηθήσουμε,γιαυτό είμαστε εδώ!

Αρκεί να μας πεις το μόντεμ που έχεις.

Το modem είναι της ΖΤΕ. Μοντέλο ZXHN H208N

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου πως ή Video ram γεμίζει μέχρι τα 3 και κάτι και δε τα έχω όλα φουλ, αν δηλαδή παίξει κάποιος με 2gb vram που θα πάει στα medium ή στα low? Μου αρέσει που σε κάποια review έλεγαν πως το gta v παιζει και σε παλιότερες κάρτες και οχι μόνο αυτό και στις ελάχιστες απαιτήσεις εκλεγα μολης είδα τη πρότεινε σε σχέση με το τι ισχύει,

Με μια απλή 650,ούτε καν Ti πιάνεις 20-25FPS σε 1080 με αρκετά high ρυθμίσεις,και ας λέει ότι θέλει ~2,5gb από τα υπάρχοντα 2gb,οπότε με μια 650ti ήδη θα ήταν αρκετά για τους περισσότερους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά συμβαίνει και εσάς να τρώει κρασαρισματα το εν ώρα online και γενικά διάφορα άλλα κουλά bugs του τύπου να τρλενετε το controller και να μπερδευετε με το πληκτρολόγιο, μετα απο κάθε heist με πετάει στο offline, ξαφνικά να μην έχει ήχο κτλπ? Το τελευταίο μία φορά έγινε αλλά έχει φάει 5-6 κρασαρισματα και με έχει πετάξει την ώρα που παιζω, δεν ξέρω αν φταίει ότι έχω 16.5.1 drivers ή κάτι αλλο

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, αν ενδιαφερεται καποιος πουλαω το εν λογω παιχνιδι. Δεν εχω την εκδοση του steam αλλα του social club.

 

Το παιχνιδι το ειχα ανταλλαξει παλαιοτερα με ενα παιδι απο εδω για το FIFA μου οποτε τωρα θα ηθελα κι εγω με την σειρα μου να το πουλησω μιας και εχω να παιξω κανα 6+ μηνες.

 

Τιμη θα ειναι αρκετα φιλικη απλα επειδη δεν εχω κατασταλαξει ακομα οποιος νομιζει οτι ενδιαφερεται μου στελνει πμ και τα συζηταμε απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα ban 10 μερες απ το online γιατι προσθεσα κάμποσες χιλιάδες RP και πηγα +100 στο rank μου με το cheat engine, παιδια πειτε μου σας παρακαλω μετα το ban εχω πιθανοτητες να μεινει το rank μου ετσι οπως το ειχα μονταρει ή παιζει το εντελως αντιθετο δηλαδη να μου μηδενισουν τελειως το παικτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω racing games απο need for speed 2 και porsche unleased, τα χω παιξει ολα, σειρα nfs, grid, dirt, forza, project cars, f1, assetto corsa. Οσο διασκεδαζω το online racing σε αυτο δεν το χω κανει σε κανενα αλλο. Δεν λεω οτι ειναι το καλυτερο γενικα εννοειται, παντως arcade online racing δεν παιζει να χει υπαρξει πιο διασκεδαστικο.

 

Δυο βιντεακια μου, ενα ενος αγωνα και ενα free roam time trial.

 

 

 

:D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εδω και καιρο παιζω gta v στο online και δεν ειχα ποτε προβληματα ουτε offline περα απο καμποσα κρασαρισματα οποτε του καπνιζε στο ξαφνικο κλασικα στο gta, σημερα εβαλα μετα απο καιρο να παιξω στο offline εκτος οτι για ενα περιεργο λογο ειχε χαθει το save μου και ξαφνικα ειχαν απορυθμιστει ολα και τα graphics settings μου συν οτι μου εβγαλε και ενα κουλο μηνημα οτι εχω ξεμεινει απο μνημη αλλα κατα τα αλλα το game το τρεχω στα 120fps και εχω ακομα 4-5 gb διαθεσιμα απο vram οταν μου πεταξε το ωραιο αυτο μηνηματακι ασχολιαστο, το οτι εγιναν ολα reset ισως φταιει πως εφαγα ban αλλα δεν παιρνω και ορκο, παντως ενω ξεκινησα να παιζω εκει που ετρεχε με το αμαξι ειχα stuttering οχι απλα μετριο... μιλαμε για unplayble, δεν μπορουσα να παιξω απ το stuttering & το τρομερο frame drop απο 120 στα 50, εχω το τελευταιο update και στους drivers της gpu (16.5.3) και στο game το οποιο ειναι original και ολα στο pc μου ειναι σε default. Επισης οι θερμοκρασιες ειναι φυσιολογικες. Το μονο που εχω ειναι η λειτουργεια turbo mode του επεξεργαστη μου στο off αλλα δε νομιζω να οφειλετε εκει.

 

Πειτε μου λιγο τι μπορω να κανω γι αυτο?

 

Οι ρυθμησεις που εχω ειναι οι παρακατω: 

 

EDIT: Δεν παιρνω ορκο αλλα απο το λιγο που το τεσταρα διαπιστωσα πως μολης εβαλα στο normal το GRASS απο very high που το ειχα οχι απλα εστρωσε αλλα τρεχει νερο! Πραγματικα αν ισχυει κατι τετοιο ειναι το χειροτερο παιχνιδι που υπαρχει απο θεμα optimization και το χειροτερο port που εχει βγει ποτε, για μια ρυθμιση στα γραφικα και ενω εχω απλετο χωρο στη vram και επισης 120 fps που τρεχω το game να εχω τοσο τραγικα frame drops για 1 ρυθμηση ή για οποιονδηποτε αλλο λογο τι να πω τετοιες περιπτωσεις εν ετη 2016.. αλλο ενα κακιστο port απλα

 

*advance graphics=off

post-391493-0-37603600-1465180835_thumb.png

post-391493-0-37140000-1465180859_thumb.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια απλή 650,ούτε καν Ti πιάνεις 20-25FPS σε 1080 με αρκετά high ρυθμίσεις,και ας λέει ότι θέλει ~2,5gb από τα υπάρχοντα 2gb,οπότε με μια 650ti ήδη θα ήταν αρκετά για τους περισσότερους. 

"https://www.youtube.com/watch?v=hx31BaE01zc"

 

Στο video αυτο εχει τον φθηνοτερο celeron επεξεργαστη των 35 ευρω. Οποτε δεν βλεπεις τις πραγματικες επιδοσεις της καρτας. Η gtx650 βγαζει περισσοτερα fps με εναν λιγο καλυτερο επεξεργαστη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...