Προς το περιεχόμενο

Aliexpress 50% off για αυριο 25/3/14


azuli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου στειλαν email,σε μια γρηγορη ματια βλεπω αρκετα προιοντα με ενδειξη ''οn sale 25 march'' αλλα δεν εχω καταλαβει αν ειναι για ολα τα προιοντα οπως γραφει στο site.Επισης δεν εχω καταλαβει αν σε αυτα τα προιοντα οι τιμες εχουν αλλαξει ηδη η θα αλλαξουν αυριο.

 

Εχει καταλαβει κανεις τι παιζει?

Αν ισχυει παντως για ολα τα ειδη ειναι πολυ καλη προσφορα

 

____________________

 

http://activities.aliexpress.com/shopping-festival.php?biz_type=sitePromo_wto_buyer360

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμα του link
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επιπλέον, μην κάνετε το λάθος και ψωνίσετε κάτι με τη λογική "Και απατεωνιά να είναι, θα ανοίξω case στο paypal".

 

Το AliExpress ΔΕΝ υποστηρίζει συναλλαγές μέσω PayPal!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πληρώσεις με την πιστωτική, μπορείς να κάνεις ότι ακριβώς θα έκανες και με το paypal, μόνο που θα επικοινωνήσεις αποκλειστικά και μόνο με την τράπεζά σου. Όλες οι αγορές που γίνονται ηλεκτρονικά μέσω πιστωτικής κάρτας , προστατεύονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα λέμε έτσι. Το να κάνεις case με την πιστωτική έχει ολόκληρη ιστορία από πίσω, και κατά βάση προστατεύει κυρίως συναλλαγές που έγιναν χωρίς να το γνωρίζεις, όχι ελλατωματικά / ψεύτικα προϊόντα...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν εχει ξαναψωνισει απο aliexpress ΜΗΝ το δοκιμασει τωρα ,εχουν να βγουν πολλες μουφες στο αυριανο παζαρι και το συστημα προστασιας συναλλαγων που εχει το alipay ειναι πιο "δύστροπο" απο του paypal.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν χρειαζεται να αγορασετε τηλεοραση 1000 ευρω απο το aliexpress.Εγω πχ εχω βαλει στο ματι κατι android sticks που βγαινουν ξεφτιλα τιμη.Οταν λεμε ξεφτιλα εννοουμε stick+hub+mouse=18 εουρα.Τι ειχαμε τι χασαμε και στραβη να γινει δηλαδη..

 

Πχ αυτο με 14 εουρα (αν παρεις 3 κομματια με φιλους σου,αλλα το βρισκεις και με 2 κομματια και μονο του αν ψαξεις λιγο εκει μεσα):

 

http://www.aliexpress.com/item/Promotion-Hotsell-Android-4-1-1-Mini-PC-UG802-Dual-Core-RK3066-Cortex-A9-Stick-USB/1059961650.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα λέμε έτσι. Το να κάνεις case με την πιστωτική έχει ολόκληρη ιστορία από πίσω, και κατά βάση προστατεύει κυρίως συναλλαγές που έγιναν χωρίς να το γνωρίζεις, όχι ελλατωματικά / ψεύτικα προϊόντα...

 

Καμία απολύτως ιστορία. Ένα τηλέφωνο κάνεις, συμπληρώνεις και μια φόρμα με την πληρωμή που θέλεις να ακυρώσεις, και μέσα σε 5 μέρες τα λεφτά έχουν επιστραφεί στο ΑΚΕΡΑΙΟ.

Το έχω κάνει 2-3 φορές , οπότε δεν το λέω τυχαία. Με τις prepaid δεν γνωρίζω τι γίνεται, θέλω να πω οτι πιθανόν να ισχύουν τα ίδια που ισχύουν για τις κανονικές πιστωτικές, αλλά δεν μπορώ να το πω με σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν εχει ξαναψωνισει απο aliexpress ΜΗΝ το δοκιμασει τωρα ,εχουν να βγουν πολλες μουφες στο αυριανο παζαρι και το συστημα προστασιας συναλλαγων που εχει το alipay ειναι πιο "δύστροπο" απο του paypal.

όπως αναφέρουν και οι προλαλλήσαντες ΠΡΟΣΟΧΗ.Το aliexpress ούτε paypal έχει και 80% δικαιώνει τους πωλητές. Οι προσφορές που βάζει 99% ΔΕΝ είναι προσφορές , αν ψάξεις στα γνωστά κινέζικα μαγαζιά τα βρίσκεις όλα αν οχι σε χαμηλότερη τιμή σίγουρα στην ίδια.

παιδια δεν χρειαζεται να αγορασετε τηλεοραση 1000 ευρω απο το aliexpress.Εγω πχ εχω βαλει στο ματι κατι android sticks που βγαινουν ξεφτιλα τιμη.Οταν λεμε ξεφτιλα εννοουμε stick+hub+mouse=18 εουρα.Τι ειχαμε τι χασαμε και στραβη να γινει δηλαδη..

 

Πχ αυτο με 14 εουρα (αν παρεις 3 κομματια με φιλους σου,αλλα το βρισκεις και με 2 κομματια και μονο του αν ψαξεις λιγο εκει μεσα):

 

http://www.aliexpress.com/item/Promotion-Hotsell-Android-4-1-1-Mini-PC-UG802-Dual-Core-RK3066-Cortex-A9-Stick-USB/1059961650.html

 

Ελπίζω να προλάβω όποιον θέλει να βάλει παραγγελία, δεν εννοεί 3 android stick αλλά 3 τεμάχια , stick, mouse,usb lan.

azuli το άνοιξες για καλό το θέμα αλλά την βλέπω τη δουλειά θα καεί πολύς κόσμος με το aliexpress

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...