Προς το περιεχόμενο

Πόσο μαλάκας είμαι


frabalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκθεση ιδεών:

 

Παραγγέλνω διάφορα απ' το ιντερνέτ και πολλές φορές είτε μου στέλνουν χαλασμένα,είτε δεν έρχονται και είτε χάνονται.

 

Τα χαλασμένα τα λούζομαι,εκτός κι αν είναι από Ελλάδα,οπότε προσπαθώ να βρω άκρη με τους συνδιαλεχθέντες.

 

Γι αυτά που δεν έρχονται σε εύλογο χρονικό διάστημα αλλά και γι αυτά που "χάνονται" ζητάω τα λεφτά μου πίσω απ' το paypal και αν τελικά έρθουν κάποια στιγμή (μου έχει τύχει),ξαναβάζω την αξία των προϊόντων στον πωλητή.

 

Τώρα μου ήρθε κάτι που δεν είχα παραγγείλει (ακριβό βιβλίο....) και -φυσικά- δεν το είχα πληρώσει.Βtw,μου λείπει κάτι στο 1/10 της τιμής αυτουνού που μου ήρθε....:P

 

Έστειλα email και τους εξήγησα τι παίχτηκε (ότι κάνανε λάθος και μου στείλανε κάτι που δεν παρήγγειλα και χωρίς να το πληρώσω),περιμένω δε την απάντησή τους.

 

 

 

 

Το κόλπο είναι να ακολουθείς τη ρότα σου ακόμα και όταν δεν σε βλέπει κανένας,μου έχει τύχει να δω αξιοπρεπέστατους συνοδούς σκύλων να κοιτάνε αν τους βλέπει κάποιος και αφού διαπιστώνουν ότι δεν παρακολουθούνται,να παρατάνε τα δωράκια του σκυλάκου τους καταχαμαί...

 

 

 

 

 

 

 

 

Λίγες και μεστές απαντήσεις,παρακαλώ,όπως και παράκληση να μη σβηστεί απ' τους ιθύνοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ερώτηση ποιά είναι;

Α.εσύ θες φιλοσοφίες στης μαϊμούς το γκώλο.

Η ερώτηση είναι τι θά ΄κανες εσύ και πόσο μαλάκας είμαι εγώ που έκανα όπως περιγράφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένεις απάντηση και πράττεις αναλόγως .

Μα εξήγησα και πριν πως πράττειν άλογα (Αττική σύνταξις),δεν περιμένω να δω απαντήσεις πριν...

 

Εξ ου και ο έμπλεος πλουραλισμού τίτλος.

Απλά είσαι καλός άθρωπας.

 

 

Με γειά. Ωραίο!

Ψιλοχαζό πατέρα σε κόβω,είσαι και τρίτεκνος και έβαλες διακόπτη στο προστάτη μετά το τρίτο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο θέμα παιδιά, έχει μια απορία ο άνθρωπος

Λοιπόν θα σου απαντήσω εγώ, πολύ μαλάκας

10Qm8,να φανταστείς πως ο πλυμενοσύνεφος κάποτε ήθελε να σου στείλω κάτι μνήμες που χάριζα.

 

Επόμενος,plz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...