Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πρόλαβα και έριξα παραγγελία με την παλιά τιμή για sapphire 290 trix BF4 στα 413€. Εν αναμονή τώρα...

Το BF4 το δίνεις σε κάποιον άλλο αν δεν το θες να βγάλεις τη χασούρα.

Και η Gigabyte πάντως μια χαρά θα την κάνει τη δουλειά της. Απλά τί enthusiants θα ήμασταν αν δεν ψειρίζαμε λίγο το θέμα. :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ναι αυτή θα έρθει τέλη της εβδομάδας ή αρχές της επομένης για το pc!  :devil:  :devil:  :devil:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1227&lid=1&pid=2091&leg=0

 

11227-00_R9_290_TRI-X_4GBGDDR5_DP_HDMI_2

 

Επιτέλους!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι αυτή θα έρθει τέλη της εβδομάδας ή αρχές της επομένης για το pc!  :devil:  :devil:  :devil:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1227&lid=1&pid=2091&leg=0

 

11227-00_R9_290_TRI-X_4GBGDDR5_DP_HDMI_2

 

Επιτέλους!

Τώρα ξέρεις τι σε περιμένει :devil: . Benchmark Benchmark και benchmark

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι αυτή θα έρθει τέλη της εβδομάδας ή αρχές της επομένης για το pc!  :devil:  :devil:  :devil:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1227&lid=1&pid=2091&leg=0

Επιτέλους!

Άντε τυχερούλη, περίμενε περίμενε, σου κάτσε και κάρτα στα χρώματά σου...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι αυτή θα έρθει τέλη της εβδομάδας ή αρχές της επομένης για το pc!  :devil:  :devil:  :devil:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1227&lid=1&pid=2091&leg=0

 

 

 

Επιτέλους!

 

 

Εγώ μάλλον πάω για το μεγάλο αδελφάκι (290Χ Tri-x) , από που την αγόρασες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να την πάρω και να την σουλουπώσω μέσα στο κουτί μαζί με το συμμάζεμα των καλωδίων και να κάνω και ένα update στο Δείξτε το κουτί σας.

Μετά θα έχουμε και μια σειρά από benches για τον κοσμάκη και βλέπουμε!


Εγώ μάλλον πάω για το μεγάλο αδελφάκι (290Χ Tri-x) , από που την αγόρασες;

Από φίλο με μαγαζί στην Κατερίνη. 465 ευρώ για μένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποιος μερικές σελίδες πριν είχε ρωτήσει κατι για διαθεσιμότητες vision studio. Σήμερα πήγα και εγω απο εκεί για να παραγγειλω τα κομμάτια για το νέο μου tower. Οταν του είπα για την 290 tri x μου είπε πανω απο δεκα ημέρες. Επίσης άκουσα να λέει σε κάποιον στο τηλεφωνώ ότι στα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα έρθουν δεκα κομμάτια αλλα θα φύγουν απευθείας σε παραγγελίες που περιμένουν καιρό τώρα. Οπότε κλαφτα Χαράλαμπε. Φοβάμαι μην πιάσουμε μήνα .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρώτησα. :P

Χίλια ευχαριστώ φίλε! :D Η αλήθεια είναι οτι περιμένω απο τέλη Δεκεμβρίου, αλλά τουλάχιστον θα την έχω σύντομα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρώτησα. :P

Χίλια ευχαριστώ φίλε! :D Η αλήθεια είναι οτι περιμένω απο τέλη Δεκεμβρίου, αλλά τουλάχιστον θα την έχω σύντομα!

Με βλέπω να σε περνάω στο νήμα!  :P  :D  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρώτησα. :P

Χίλια ευχαριστώ φίλε! :D Η αλήθεια είναι οτι περιμένω απο τέλη Δεκεμβρίου, αλλά τουλάχιστον θα την έχω σύντομα!

Μέσα ερχόμενης εβδομάδας θα την έχεις ! Εκτός αν σκάσω μπουρμπουαρ και στην πάρω ! Χα χα χα ( να ξέρεις δεν παίζει, κρατιέται αυστηρή προτεραιότητα απο ότι είδα / άκουσα στην μισή ώρα που καθομουν στο κατάστημα )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη 290x οταν επιλεγω απο το bios ultra fast boot μου λεει οτι δεν υποστηριζεται! WTF??

Ναι γιατί το ultra fast boot κλείνει το CSM, και για να κλείσει αυτό πρέπει να βάλεις UEFI bios στην κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί το ultra fast boot κλείνει το CSM, και για να κλείσει αυτό πρέπει να βάλεις UEFI bios στην κάρτα γραφικών.

 

Νομιζα οτι ολες οι 290 ερχονται με uefi bios...Μηπως με το διακοπτακι γυρναει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...