Προς το περιεχόμενο

Middle-earth: Shadow of Mordor


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χμμ,το κανει πολυ λιγοτερες φορες τωρα.Ευχαριστω 

 

edit: Μιας και το εκανε αρκετα συχνα και σε αλλα παιχνιδια ειπα να δω λιγο τις ρυθμισεις της nvidia.Για καποιον λογο το physx ειναι ρυθμισμενο για cpu και ηταν ενεργοποιημενη η λειτουργεια πολλαπλης οθονης.Τα εφτιαξα για gpu και μονη αντιστοιχα και τωρα δεν το κανει (προς το παρων τουλαχιστον)

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Σκεφτομαι να το αγορασω (ειτε αυτο ειτε το Evil Within) και το μονο που με προβληματιζει ειναι το αν θα καταλαβω τιποτα ή αν θα βρω ενδιαφερον το story δεδομενου οτι δεν εχω ιδεα απο LOTR. Επισης μπορει να μου πει καποιος ποσες ωρες περιπου κραταει το game; Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Σκεφτομαι να το αγορασω (ειτε αυτο ειτε το Evil Within) και το μονο που με προβληματιζει ειναι το αν θα καταλαβω τιποτα ή αν θα βρω ενδιαφερον το story δεδομενου οτι δεν εχω ιδεα απο LOTR. Επισης μπορει να μου πει καποιος ποσες ωρες περιπου κραταει το game; Ευχαριστω!

πάρτο άφοβα!θα το ευχαριστηθείς..Δεν έχει καμία σχέση με LOTR,μόνο όνομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Σκεφτομαι να το αγορασω (ειτε αυτο ειτε το Evil Within) και το μονο που με προβληματιζει ειναι το αν θα καταλαβω τιποτα ή αν θα βρω ενδιαφερον το story δεδομενου οτι δεν εχω ιδεα απο LOTR. Επισης μπορει να μου πει καποιος ποσες ωρες περιπου κραταει το game; Ευχαριστω!

Η πλάκα είναι πως και εγώ είχα τον ίδιο φόβο. Καμία σχέση όμως τελικά. Άκουσα τον Βασίλη από το Superetroid και πραγματικά άξιζε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον βλεπω και εγω τον Βασιλη. Εχει καλες αποψεις και τα λεει σωστα αλλα σε μερικα λιγο ''παππουδιζει''.

 

Και δεν ειναι οτι το ελεγε μονο ο Βασιλης. Αυτος τωρα το πηρε χαμπαρι το game. Εμεις τα φωναζουμε day one για το game εδω και το ποσο αξιζε.

 

Για μενα το 2014 ηταν Shadow of Mordor και Wolfenstein. Aυτες ηταν οι ευχαριστες εκπληξεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σε όλα μαζί του. Το ότι παππουδίζει δεν το βλέπω να σου πω την αλήθεια. Ειδικά ένα Video που έκανε με τα χάλια των νέων κονσολών, τα λέει ακριβώς όπως είναι. Έχουμε Playstation 4 και το κοιτάμε.

 

Όσον για το Wolfenstein και το Shadow of Mordor συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. (Το ίδιο έλεγε και το Βασίλης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο βιντεο που αναφερεσαι, τα βαζει κατω με επιχειρηματα και λιστα και οντως το ξεμπροστιαζει το ps4 και ορθως απορει γιατι πουλαει τοσο. Και εγω απορω ωρες ωρες. Εβαλε και το χερακι της η ms και τις εδωσε τοσο τρελο boost στις πωλησεις του και γενικα εχει ξεφυγει η κατασταση. Παρ'ολα αυτα μοιραιο ειναι να παρουμε καλους τιτλους και γενικα αρκετα games  στο μελλον στο ps4.

 

Για να σου ξεκαθαρισω στο τι εννοω με το οτι παππουδιζει, γενικα παρατηρω στα βιντεο του, απο τα λεγομενα του κυριως, μια συνεχη νοσταλγια του στα παλια games/κονσολες/εποχη, που μερικα απο αυτα ηταν οντως διαμαντια, αλλα ηταν και αλλα πολλα που θελω να τα σβησω απο την μνημη μου. Πολυ νοσταλγια και επιστροφη στο παρελθον και πως ηταν το gaming. Τα περισσοτερα που λεει τα εχω ζησει και εγω σαν παιδι τοτε.

 

Γενικα ειμαι της αποψης, και δεν αναφερομαι συγκεκριμενα στον συμπαθη Βασιλη εννοειται, στο οτι αν μενεις στις αναμνησεις σου, και δεν ζεις για το τωρα και στο τι εχεις τωρα, εχεις πεθανει μεσα σου, και δεν το εχεις καταλαβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω να σου πω την αληθεια τα γραφικα τα περιμενα σε αλλη διασταση για τις απαιτησεις που ηθελε. Τρισαθλια σε γενικες γραμμες δεν ειναι ,αλλα σιγουρα δεν ειναι τοσο ωραια ωστε να δικαιολογουν τις απαιτησεις του παιχνιδιου. Βεβαια απο την αλλη να μου πεις τι να κανεις οταν εχεις γεμισει με Console Ports...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά του όντως δεν ήταν κάτι το φοβερό, ωραία textures στους χαρακτήρες, ωραίο movement αλλά το περιβάλλον αρκετά μονότονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...