Προς το περιεχόμενο

Προσβλητικά μηνύματα με συστηματικό τρόπο


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιο άτομο μπαίνει στο forum μόνο και μόνο για να απαντήσει σε μηνύματά μου προσβάλλωντάς με.

Εκανα 2 φορές report αλλά δε βλέπω να σβήνεται το μήνυμά του.

Τι προτείνετε παιδιά;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπορείς να στείλεις ένα PM στον υπεύθυνο mod με το "πρόβλημα". Το να ζητήσεις απο δω "βοήθεια" δε νομίζω πως βοηθάει...

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skiabox, είσαι πολύ παλιό μέλος.
 
Θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι το forum έχει αυστηρούς κανόνες σχετικά με τη δημόσια διατύπωση σχολίων και αποριών για περιστατικά moderation. Επίσης, το «έκανα 2 φορές report» δε σημαίνει σώνει και καλά ότι έχεις δίκιο ή ο,τι αυτά που έγραψες στο report έπεισαν τον συντονιστή που τα ανέλαβε και απλά βαριόταν να παρέμβει. Η επόμενη κίνησή σου, αν θέλεις να δώσεις συνέχεια, (πρέπει να) είναι η επικοινωνία μέσω p.m. με τους αρμόδιους συντονιστές του subforum όπου έλαβε χώρα το εκάστοτε περιστατικό.
 
Σαν τί λύση ή πρόταση περιμένεις από τα υπόλοιπα μέλη; Ως συγκεκαλυμμένη γκρίνια και μόνο μπορεί να λειτουργήσει ένα topic σαν αυτό, τίποτα παραπάνω. Τη λύση μάλλον τη βρήκες μόνος σου: ignore list. Μάλιστα δε δίστασες να «διαφημίσεις» την χρήση της, παρ'οτι και αυτό είναι πρακτική που αποδοκιμάζεται (γι ' αυτό σου έσβησα το μήνυμα).
 
Με στενοχωρεί πολύ η κάθε φορά που αναγκαζόμαστε moderators να εξηγούμε τα αυτονόητα ακόμη και σε παλιά, ιδρυτικά σχεδόν, μέλη του forum. Νοιώθεις σα να μην υπάρχει ελπίδα, ρε παιδί μου. :(

 

Αν θέλεις να δώσεις συνέχεια, με p.m. και μόνον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...