Προς το περιεχόμενο

Free steam game Mafia 2 ή Civilazation 5


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια

 

Μιας και το πηρα το free game ειπα να το μοιραστω εδω

 

Απλα ψηφιζετε εδω http://www.computerandvideogames.com/joystick/thanks.php και μετα απο ενα 24ωρο περνετε κωδικο για steam σε οποιο game διαλεξετε.

 

Θελει account στο green man gaming και πρεπει τα δυο email να ταυτιζονται (τις ψηφοφοριας και του account στο gmg)

 

Με το καλο :)

 

edit: αν μπορει καποιος Mod ας διορθωσει το τιτλο απο κεκτημενη ταχυτητα εγραψα λαθος το civilization

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου αλλά καλά έκανε και το είπε το παιδί ...άλλωστε εκεί είναι οποιαδήποτε προσφορά για παιχνίδι ( ακόμα και αν είναι με οικονομική επιβάρυνση και δεν θέλουν όλοι να διαθέσουν χρήματα ) εδώ όμως είναι δωρεάν και κανέναν δεν χάλασε ένα δωρεάν παιχνίδι! 

 

Ευχαριστώ για το mafia 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nice!! και εγώ δεν το είχα προσέξει. διάλεξα το mafia 2... το πρόβλημα ειναι οτι ενω μου ερχεται email μου λέει οτι δεν εχω ψηφισει... πρεπει να περιμένω 24 ώρες? γιατι δεν το γράφει κάπου.. (εκτώς απτο πρώτο πόστ :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ρωτατε πραγματα που εχουμε "περασει" πολλοι (πηρα και τα 2, πειραζει? :-) ) , περισσοτερα για την διαδικασια εχουν γραφτει στο θεμα που αναφερθηκε ηδη απο τον Fulgore1. Θελει 1 ή 2 μερες απο την μερα που ψηφισατε. Τα κλειδια ειχαν τελειωσει ή τεσπα τα ειχαν σταματησει αλλα μετα το συνεχισαν. Δεν θα κρατησει πολυ, ανα πασα στιγμη σταματα ειτε λογω τελους κλειδιων ειτε οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως επιβεβαιώνω και εγώ ότι δουλεύει ακόμα,το έκανα χθες αν και στην αρχή δεν λειτουργούσε το λινκ που στέλνανε, σήμερα όλα μια χαρά και πήρα το Civilization.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση για τους γνώστες του θέματος : επειδή με 2mbps θα πάρει ώρες είμαι στο 50% , σταματάει κάπως και ξεκινάει ξανά από εκεί που είχε μείνει ή αφήνω το pc όλο το βράδυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αναγκαστικο να το αφησεις ολο το βραδυ.Μπορεις να πατησεις pause και την επομενη ημερα να το ξεκινησεις.Δεν υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αναγκαστικο να το αφησεις ολο το βραδυ.Μπορεις να πατησεις pause και την επομενη ημερα να το ξεκινησεις.Δεν υπαρχει θεμα.

pause update... ? Κάτι άλλο δεν βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...