Προς το περιεχόμενο

Μα...σκανδαλίζομαι..


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και πάντα να γίνεται, με την φορά των δεικτών του ρολογιού , ναι παίζει ρόλο γτ εσύ μπορεί να την είδες αστυνόμος σαΐνης. άλλα κάπου αλλού μπορεί να βρέχει, butterfly effect.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φέρω ένα παράδειγμα από την αντίπερα όχθη, είχα πάει να δω ένα σπίτι και βλέπω στο απέναντι διαμέρισμα, έναν τύπο φάτσα φόρα σε στάση χεσίματος. Λέω, μάλλον θα με γελούν τα μάτια μου, απλά θα βλέπει τηλεόραση. Όταν ήταν να φύγω, ξανακοιτάζω προς τα εκεί και ω τη φρίκη, μια άδεια χέστρα. Πάλι καλά που έχασα το ενδιάμεσο. Τώρα, τι να σκεφτείς αν ο μελλοντικός σου γείτονας χέζει με την πόρτα ανοικτή, φάτσα φόρα στα απέναντι διαμερίσματα, και μιλάμε για μικροσκοπικό ακάλυπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον έχω νέα...

 

Ο σκανδαλισμένος γειτονας, απείλησε σημερα ανοιχτά τον φίλο μου αλλά και τον απο πάνω του πλέον, οτι σε περίπτωση που ξαναβγούν στο μπαλκόνι..."γυμνοι", θα το μετανιώσουν πικρά.

 

Η απειλή δε πέρασε έτσι, αφου ο φιλος κάλεσε την αστυνομία και του υπέβαλε μυνηση. (υπήρξε πολυ βαρυς διάλογος απ όσο μου ειπε, με πολλους μάρτυρες -ακομα δε ξέρω πολλές λεπτομέρειες)

 

Ο γειτονας φημίζεται για τον ευέξαπτο χαρακτήρα του και γενικά έχει παρουσιάσει αρκετά προβλήματα σε διάφορους ενοίκους κατά καιρούς.

 

Η αστυνομία πάντως, δεν πήρε θέση για το θέμα του "γυμνου". Ο φιλος έχει ενημερώσει δικηγόρο και θα προχωρήσει το ζήτημα.

Το πάρτυ θα γινει παντως κανονικά :P :P

 

Υ.Γ- Ο παχουλός κύριος του πρώτου (περίπου στα 50, που θυμίζει έντονα τον τύπο στο παρακάτω

), σήμερα πήγε στο ψιλικατζίδικο της γειτονιάς με μπλουζα μεν, αλλα απο κάτω σώβρακο τύπου apple με χελωνάκια σε διάφορες στάσεις του σεξ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αποκάτω τον τρολάρει κανονικά τον απέναντι πάντως.

 

Τουλάχιστον η MILF και τα κορίτσια που "σκανδαλίζονται" λένε τίποτε ή τσάμπα το στριπτιζ του κολλητού σου μερα μεσημέρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αποκάτω τον τρολάρει κανονικά τον απέναντι πάντως.

 

Τουλάχιστον η MILF και τα κορίτσια που "σκανδαλίζονται" λένε τίποτε ή τσάμπα το στριπτιζ του κολλητού σου μερα μεσημέρι;

Η γυναίκα του ειναι η κλασικη 45αρα...τιποτε το σπουδαιο.

Η κορη ειναι 16, επίσης τιποτε το τρομερό, και το μικρο ειναι βρέφος (8 ετων)

 

Η γυναίκα του βγαινει στο μπαλκονι μονο για να απλωσει ρουχα. Δεν έχει εμφανισθει στους τσαμπουκάδες.

 

Ο 50άρης παχουλός γειτονας του πρώτου έχει λάβει προσκλητήριο πάντως και θα έρθει μετά της συζήγου του :P

 

Aπίστευτες καταστάσεις. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω γείτονα που μου έφερε πέρσι αστυνομία 3 φορές και καλά για φασαρία, 6 το απόγευμα περίπου, κάνει πνευματική εργασία όπως είπε και δε μπορεί να συγκεντρωθεί. Μετά απο πολλές πανα.. συζητήσεις άρχισε να με ηχογραφεί με το κινητό του όποτε μιλάγαμε. Πριν λίγες μέρες ξεκίνησε οικοδομή 5 μέτρα απο το σπίτι του και πέρα απο αυτό με το θόρυβο γαυγίζουν όλα τα σκυλιά της γειτονιάς :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω γείτονα που μου έφερε πέρσι αστυνομία 3 φορές και καλά για φασαρία, 6 το απόγευμα περίπου, κάνει πνευματική εργασία όπως είπε και δε μπορεί να συγκεντρωθεί. Μετά απο πολλές πανα.. συζητήσεις άρχισε να με ηχογραφεί με το κινητό του όποτε μιλάγαμε. Πριν λίγες μέρες ξεκίνησε οικοδομή 5 μέτρα απο το σπίτι του και πέρα απο αυτό με το θόρυβο γαυγίζουν όλα τα σκυλιά της γειτονιάς :devil:

θεία δίκη λέγεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φανερό οτι ο γείτονας είναι ιδιότροπος και καλό θα είναι να μην δίνει σημασία σε τέτοιους όλοι μας.

Επίσης φανερό οτι ο φίλος του νηματοθέτη είναι ανόητος διότι κάνει πάρτυ με πισίνα για να προκαλέσει και όχι για να διασκεδάσει με τους φ'ιλους του αλλά να προκαλέσει ..

 

 

Υστερόγραφο.Αν εγώ λέω παλαιότερα που είχα πολύ καλό σώμα με γραμμόσεις στη παραπάνω περίπτωση  θα ήμουν ο επειδιξίας και ο χοντρός ο γείτονας το παληκάρι έτσι ε?

Παλαιότερα μόνο στη παραλία έδειχνα τη θεική μου κορμάρα,σε σκάφη και σε ιδιωτικούς χώρους.Παρολα αυτά τώρα που δεν έχω τέλεια κορμάρα{δράματα}νιώθω πιο άνετα να κυκλοφορήσω και στο μπαλκόνι μου στις σπανιες φορές ημίγυμνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπτεν το θέμα δεν είναι αυτό, αν ήταν φίλη αντί για φίλος και έβγαινε με τα εσώρουχα έξω, θα γκρίνιαζε; Δεν ξέρω για σένα, προσωπικά δεν ανέχομαι άλλο τους μαλάκες. Το "άστον μωρέ" πέθανε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όχι για να διασκεδάσει με τους φ'ιλους του αλλά να προκαλέσει ..

Mπα όχι.

Με αφορμη αυτο το περιστατικό κανονισθηκε το pool βεραντα παρτυ.

Και γενικα πιστευω οτι όλοι θα διασκεδασουμε πολύ :P :)

Kαι εννοειται οτι θα έχει πλάκα να τρολάρουμε τον γειτονα αν εμφανισθει αλλά μη φανταστεις οτι θα ειναι και ο πρωταγωνιστης της βραδιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαραντη προανάφερα οτι ο γείτονας όντως έχει κάποιο θέμα.Είναι ιδιότροπος.Αλλά τώρα δες τι τραβάει ο ημίγυμνος.Σε τέτοιες περιπτώσεις καλό είναι να αδιαφορούμε.

 

Εγώ ουδέποτε προκαλώ και φροντίζα όταν έμενα σε πολυκατοικία να μην έχω προβλήματα με γείτονες.Με διάλογο και σύνεση σε όλα έβρισκαμε μια λύση.Αν υπήρχει σε άλλους κάποιος ιδιότροπος μάλλον .........Κουράγιο.Απλά θυμήθηκα και κάποιες περιπτώσεις φίλων και συγγεννών που απλά δεν....

 

Mπα όχι.

Με αφορμη αυτο το περιστατικό κανονισθηκε το pool βεραντα παρτυ.

Και γενικα πιστευω οτι όλοι θα διασκεδασουμε πολύ :P :)

Kαι εννοειται οτι θα έχει πλάκα να τρολάρουμε τον γειτονα αν εμφανισθει αλλά μη φανταστεις οτι θα ειναι και ο πρωταγωνιστης της βραδιάς.

Εσύ εικάζω οτι είσαι χαλαρός και ήρεμος.Τέσπα ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...