Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Δεν είσαι ηγέτης ρε ζησακο. Μπράβο για την προσπάθεια αλλά δεν. 2 φορές χάνει αστείο καλάθι. Αξιζαμε να αποκλείσουμε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αστειο καλαθι μπορει να φαινεται για σενα φιλε που καθεσαι στη πολυθρονα σου. Για δοκιμασε να το βαλεις με ολα τα αντιπαλα γομαρια διπλα σου...

Ποια γομαρια; Ειδικά το δευτερο ούτε και τον έπαιξε άμυνα. Με το ενα χέρι πήγαινε. Μην άκου ανοησίες τώρα. Αστείο καλάθι ήταν για επαγγελματία παίκτη. Sent from my iPhone using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ μέχρι εδώ ήμασταν αλλα φάγαμε θέση από Ρώσους, Τούρκους;

 

Seriously;

 

Κάνε apply για την θέση του Φιλιππούση.....τον ξεπερνάς κ αυτόν στις ανόητες ατάκες......

Τι παραπανω εδειξες στο τουρνουα απο αυτους? Τη νικη επι των Ισπανων και το σπασιμο της παραδοσης? Ολε /παλαμακια.

 

Κατα τ'αλλα νικησες 3 τελειωμενες ομαδες που δεν περασαν καν στην επομενη φαση (Σουηδια και Τουρκια σχετικα ευκολα γιατι ακομα και η Ρωσσια σε ζορισε) και απολυτως τιποτα παραπανω.

Τωρα βαλε κατω ποσες και ποιες σου κανανε χαβαλε, μαντεψε και ποια ομαδα απο οσες συμετειχαν παιρνει δικαιωματικα τον τιτλο (ποιον τιτλο, ταμπελα 1 στρεματος θα ελεγα) του looser και ελα πες μου για το Φιλιππουση.

 

Κατα τ'αλλα ελπιζω απτο σημερινο παιχνιδι, το 24χρονο παιδακι που πηρε μονο του το ματς απεναντι στους Γκαλακτικος μας (και κουβαλαει απτο χερι τους Κροατες σε ΚΑΘΕ ματς), να σας εμαθε ορισμενους πως ειναι αυτοι που πλησιαζουν ελαφρως σε ηγετη, μπας και σταματησουμε να ακουμε αυτο το αστειο οτι ο Ζησης ειναι ο φυσικος μας ηγετης. Oh wait, για τον Σπανουλη το λεμε αυτο? Σορρυ... :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο κλοουν , που καποιοι τον λεγανε τον καλυτερο προπονητη, πρεπει να γυρισει ΣΗΜΕΡΑ σπιτι του.

Ο,τι προσπαθεια εκαναν οι παιχτες την εκαναν μονοι τους. Ενα ροστερ με παιχτες με τοσες διακρισεις και εμπειρια στο υψηλοτερο επιπεδο φαγωθηκε απο εναν αμπαλο που ακομα και σημερα απετυχε να κανει τα στοιχειωδη.

 

Εβλεπα τον Ρεπεσα να σχεδιαζει στον πινακα στα ταιμ αουτ κι ο δικος μας μονο να λεει θεωριες. Κριμα γιαφμτι τετοιοι παιχτες δεν αξιζουν τετοια τυχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια γομαρια; Ειδικά το δευτερο ούτε και τον έπαιξε άμυνα. Με το ενα χέρι πήγαινε. Μην άκου ανοησίες τώρα. Αστείο καλάθι ήταν για επαγγελματία παίκτη. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φιλε προφανως δεν εχεις παιξει ποτε μπασκετ στη ζωη σου, γιαυτο λες τετοιες μπουρδες. Νομιζεις πως επειδη ειναι καποιος κατω απ το καλαθι πρεπει να το βαλει οπωσδηποτε.

 

 

2007 : "...βαλ' το αγόρι μου..."

 

2013 : "ΒΑΛ' ΤΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΖΗΣΗ ΠΙΑ!"

 

2005, oχι  2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ποια γομαρια; Ειδικά το δευτερο ούτε και τον έπαιξε άμυνα. Με το ενα χέρι πήγαινε. Μην άκου ανοησίες τώρα. Αστείο καλάθι ήταν για επαγγελματία παίκτη. Sent from my iPhone using Insomnia

Φιλε προφανως δεν εχεις παιξει ποτε μπασκετ στη ζωη σου, γιαυτο λες τετοιες μπουρδες. Νομιζεις πως επειδη ειναι καποιος κατω απ το καλαθι πρεπει να το βαλει οπωσδηποτε.

 

2007 : "...βαλ' το αγόρι μου..."

 

2013 : "ΒΑΛ' ΤΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΖΗΣΗ ΠΙΑ!"

2005, oχι 2007.

Φίλε τα λες ωραία. Με κανείς και γελαω. Δεν έχω να πω κάτι άλλο .τα λάμβανω όλα σαν αστεία γιατι αν μιλάς σοβαρά ...... Κάποιοι εδώ μέσα έχουν τρομακτική αγάπη για την εθνική. Και καλά κάνουν αλλά κάνουν το μαύρο άσπρο. Ειδικά που λένε ότι αξιζαμε να περάσουμε. Με 4 ήττες; Με ήττα από κροατια δλοβενια Φινλανδία Ιταλία; Δεν λες καλά που κερδίσαμε και την Ισπανία μην φύγουμε σαν τρελοί λοοσερς; Sent from my iPhone using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2005, oχι  2007.

 

...έχω φτάσει ηλικία που δεν θυμάμαι τί έφαγα χθες, άρα και δεν παίζει να τη θυμάμαι αύριο, αλλά θενκς για τη διόρθωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις ο Πρίντεζης τι έχει;

 

Οτι εχει και ο Περπε. Οξεια τρελοευαγγελοπουλιτιδα.

 

Φίλε τα λες ωραία. Με κανείς και γελαω. Δεν έχω να πω κάτι άλλο .τα λάμβανω όλα σαν αστεία γιατι αν μιλάς σοβαρά ...... Κάποιοι εδώ μέσα έχουν τρομακτική αγάπη για την εθνική. Και καλά κάνουν αλλά κάνουν το μαύρο άσπρο. Ειδικά που λένε ότι αξιζαμε να περάσουμε. Με 4 ήττες; Με ήττα από κροατια δλοβενια Φινλανδία Ιταλία; Δεν λες καλά που κερδίσαμε και την Ισπανία μην φύγουμε σαν τρελοί λοοσερς; Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φιλε συνηθιζω να μιλαω και αστεια και σοβαρα. Αυτο σου το ειπα στα σοβαρα, γιατι καταλαβα οτι δεν εχεις μεγαλη επαφη με το αθλημα.

Δεν εχει σημασια αν αξιζεις ή δεν αξιζεις, σημασια εχει να περασεις, ποιος κανει το καλο σαμαρειτη? Μη ξεχνας και το κυνηγητο απο τη διαιτησια που ειχαμε στα προηγουμενα ματς. Τα αποτελεσματα ειναι που μενουν, οχι οι εμφανισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραπανω εδειξες στο τουρνουα απο αυτους? Τη νικη επι των Ισπανων και το σπασιμο της παραδοσης? Ολε /παλαμακια.Κατα τ'αλλα νικησες 3 τελειωμενες ομαδες που δεν περασαν καν στην επομενη φαση (Σουηδια και Τουρκια σχετικα ευκολα γιατι ακομα και η Ρωσσια σε ζορισε) και απολυτως τιποτα παραπανω.Τωρα βαλε κατω ποσες και ποιες σου κανανε χαβαλε και ελα πες μου για το Φιλιππουση.Κατα τ'αλλα ελπιζω απτο σημερινο παιχνιδι, το 24χρονο παιδακι που πηρε μονο του το ματς απεναντι στους Γκαλακτικος μας (και κουβαλαει απτο χερι τους Κροατες σε ΚΑΘΕ ματς), να σας εμαθε ορισμενους πως ειναι αυτοι που πλησιαζουν ελαφρως σε ηγετη, μπας και σταματησουμε να ακουμε αυτο το αστειο οτι ο Ζησης ειναι ο φυσικος μας ηγετης. Oh wait, για τον Σπανουλη το λεμε αυτο, σορρυ...

Ωπα κάτσε, γίνανε τελειωμένες οι ομάδες από τις οποίες "κλεψαμε" την πρόκριση;

 

:lol:

 

Άστο, συνέχισε να κράζεις απλά τον Σπανούλη.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παληκαρια  που τους σαμποταρει ο ιδιος ο παγκος τους.

 

...έχω φτάσει ηλικία που δεν θυμάμαι τί έφαγα χθες, άρα και δεν παίζει να τη θυμάμαι αύριο, αλλά θενκς για τη διόρθωση

 

Υπαρχουν και χειροτερα, εγω δε θυμαμαι τι εφαγα για πρωινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα κάτσε, γίνανε τελειωμένες οι ομάδες από τις οποίες "κλεψαμε" την πρόκριση;

Το σκεπτικο μου ειναι τοσο απλο:

Eκ του αποτελεσματος (και οχι μονο) τα παληκαρια μας δεν κατεβηκαν να παιξουν μπασκετ στη Σλοβενια. Καποιοι μεινανε με τα μυαλα στην Ευρωλιγκα και τον Κωστοπουλο, καποιοι αλλοι μεινανε με τα μυαλα στο 3-0, καποιοι αλλοι στα νεα τους συμβολαια μεχρι τα γεραματα και εμεις σαν φιλαθλοι με το απ'αυτο στο χερι.

Για ποιο λογο τη θεση που πιασαμε εμεις στη 2η φαση να μην την επαιρνε ενας Σβεντ, ενας Ιλιασοβα, ενας Πρελτζιτς. Θεωρεις οτι εχεις λογο να καυχιεσαι για κατι απεναντι σε αυτες τις ομαδες, εκτος απτο θεωρητικα καλο ροστερ που εν τελει εκτεθηκε και πηρε μια ωραιοτατη ταμπελα -looser-?

 

Ζητα καμια wild card τωρα για να μη μεινεις καναπε στο Μουντομπασκετ και βλεπουμε...

 

Άστο, συνέχισε να κράζεις απλά τον Σπανούλη.......

Ποιος εκραξε Σπανουλη? (το κανανε πολλοι βασικα ΚΑΙ σημερα...αλλα οχι εγω)

Εγω για τον Μπογδανοβιτς ελεγα, hello!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ηγετης αποδεικνυει για αλλη μια φορα οτι ειναι... ηγετης παιρνοντας δημοσιως θεση για τους συμπαικτες του και την εθνικη:

 

"Χρειαζεται ξεσκαρταρισμα" δηλωσε μετα το ματς, διευκρινιζοντας παραλληλα οτι ο ιδιος θα συνεχισει στην εθνικη.

Πιο βεντετα πεθαινεις. Μπηχτες για τους συμπαικτες, ιχνος αυτοκριτικης, βγαζουμε την ουρα μας απεξω.

 

ΥΓ. Δεν λεω οτι πρεπει να σταματησει απτην εθνικη, τουναντιον, αλλα οταν εισαι ηγετης προσεχεις τι λες για τους συνεργατες/συμπαικτες σου, δε πα να λεγεσαι και Φωτσης σε θεμα εξυπναδας.

 

ΥΓ2. Οσοι τα χωνουν (μονο) στον Τρινκιερι για αυτην την εικονα που παρουσιασαν οι παιχτες-βεντετες μας, να ψαχτουν. Παρτε και ενα bonus: http://basketplus.gr/index.php/rssall/item/50622-posous-akoma-trinkieri-tha-stavrosoume

 

YΓ3. Α και btw. Διαμαντιδη ετοιμασου. Εσυ φταις για ολα σε αυτο το Ευρωμπασκετ, ετοιμαζονται οι Παπαδογιαννηδες υποθετω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηγετης και Σπανουλης στην ιδια προταση ειναι απλα ανεκδοτο παιδια......πολυ καλος, φανταστικος παικτης αλλα ηγετης σε καμμια περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...