Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ το κινητό είδα ότι έχει τη ντάμα. Περίεργο. Συνδέεται με το com η εφαρμογή του κινητού ή με όποια σελίδα είχες ανοίξει αρχικά το λογαριασμό στο Amazon; Δεν θυμάμαι σε ποιό απ τα δύο site τον είχα ανοίξει, ίσως παίζει αυτό κάποιο ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε γαμωτο, εχω βαλει και us και uk διευθυνση, μονο το us μου παιζει τωρα, θα ορκιζομουν οτι ειχα παρει και απο το uk...

 

τα παιδικα που ειπαν οτι ισχυουν και σημερα, σε ποιο link τα βρισκετε στο com?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια το θεμα αναφερει ΚΑΙ στον τιτλο ".com", το εχουμε επισημανει και στις πρωτες σελιδες σε παρομοιο μπερδεμα.

 

Μονο απο εκει μπορουμε (Ελλαδα) να κατεβαζουμε δωρεαν apps τουλαχιστον χωρις κολπα (δεν εχω ασχοληθει).

 

Τα παιδικα λοιπον ηταν μονο για χθες, δεν υπαρχουν σημερα. 9 το πρωι αλλαζει η μερα για το .com (Αμερικα), οποιος ξυπναει πρωι προλαβαινει και τα "χθεσινα" παντα. Checkers βλεπω μονο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα παιδικα λοιπον ηταν μονο για χθες, δεν υπαρχουν σημερα. 9 το πρωι αλλαζει η μερα για το .com (Αμερικα), οποιος ξυπναει πρωι προλαβαινει και τα "χθεσινα" παντα. Checkers βλεπω μονο.

9μιση που έγραψα το μήνυμα εγώ για τα παιδικά το παιχνίδι είχε αλλάξει σε Τσέκερς και υπήρχανε ακόμη, γιαυτό έγραψα πως ισχύουν. Φαίνεται το ένα αλλάζει αυτόματα ενώ τα άλλα τα έβγαλαν μετά από λίγο "χειροκίνμητα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ καλη εφαρμογη σημερα για σημειωσεις, Handy Note Pro, μην την χασετε!

(αναμεσα στα αλλα features, υποστηριζει sync με evernote, dropbox)

Πληροφοριες για την εφαρμογη >

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appbody.handyNote.google&hl=en

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη εφαρμογη σημερα για σημειωσεις, Handy Note Pro, μην την χασετε!

(αναμεσα στα αλλα features, υποστηριζει sync με evernote, dropbox)

Πληροφοριες για την εφαρμογη >

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appbody.handyNote.google&hl=en

 

ναι ναι αψογη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή εφαρμογή ειδικά για το note 2 που έχω και αναγνωρίζει το πενάκι. Δυστυχώς όμως ακόμα να βρω κάποια εφαρμογή που απλά θα γράφω με το πενάκι κατευθείαν στο widget...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...