Προς το περιεχόμενο

..The Animus Project..


Doc1355

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 416
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν έχω μερικά νέα!

 

Τα πραγματάκια που περιμένω είναι on the way οπότε αύριο θα κάνω και 1-2 αυτοκόλλητα που θέλω ακόμα και πλέον μένει μόνο η παραλαβή τους και το τελικό στήσιμο του loop :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχω μερικά νέα!

 

Τα πραγματάκια που περιμένω είναι on the way οπότε αύριο θα κάνω και 1-2 αυτοκόλλητα που θέλω ακόμα και πλέον μένει μόνο η παραλαβή τους και το τελικό στήσιμο του loop :D

αντεέεεε asap asap! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχω μερικά νέα!

 

Τα πραγματάκια που περιμένω είναι on the way οπότε αύριο θα κάνω και 1-2 αυτοκόλλητα που θέλω ακόμα και πλέον μένει μόνο η παραλαβή τους και το τελικό στήσιμο του loop :D

αρρωστήσαμε γιατρε τοσες μερες απουσιας αντε να δουμε τι καλο θα μας δειξεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρρωστήσαμε γιατρε τοσες μερες απουσιας αντε να δουμε τι καλο θα μας δειξεις 

 

Εγώ νομίζεις δεν αρρώστησα; :P

 

Αύριο το βραδάκι θα έχω φωτογραφίες από τα plexiglass τελειωμένα και ένα πρόχειρο στήσιμο του loop ώστε να κοπούν οι σωλήνες στα σωστά μεγέθη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζεις δεν αρρώστησα; :P

 

Αύριο το βραδάκι θα έχω φωτογραφίες από τα plexiglass τελειωμένα και ένα πρόχειρο στήσιμο του loop ώστε να κοπούν οι σωλήνες στα σωστά μεγέθη :)

άντε αντε περιμένουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοοοοοοοοοοοοοοον!

Όπως σας είπα και εχθές σήμερα θα τελείωνα με τις καλύπτρες και κάποια ακόμη αυτοκόλλητα που ήθελα :)


Εδώ το πάνω μέρος της καλύπτρας το οποίο ντύθηκε με matte βινύλιο και πάνω του κόπηκε ένα σχεδιάκι σαν ροή υγρού που ενώνει το ένα ρακόρ διελεύσεως με το άλλο!


P4110323.jpg


Μετά πήγα στα stickers των καρτών καθώς όπως σας είχα πει το 6970 που είχα κάνει δεν μου άρεσε και ήθελα να το αλλάξω...
Εδώ λοιπόν το νέο stickerάκι:


P4110325.jpg

P4110332.jpg


Και επειδή το crossfire bridge ήταν πολύ άσχημο είπα να το βελτιώσω λιγάκι..


P4110328.jpg

P4110331.jpg


Kαι εδώ μια γενική εικόνα του κουτιού με συνδεδεμένα τα tubes ώστε να κοπούν στο σωστό μήκος.
Δεν είναι η τελική εικόνα εννοείται καθώς λείπει ο φωτισμός,τα πλαστικά του κουτιού,το υγρό,το crossfire connector και όλα τα καλώδια φυσικά :P


P4110338.jpg

P4110339.jpg


Ακούω γνώμες  :ph34r:

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tις κάρτες βαλ' τες "παράλληλα", αλλάζοντας την εισαγωγή στην πάνω imho. Κατά τα άλλα, godlike είναι, και τα χρώματα είναι πολύ ζεστά :)

 

Τάσο σε ευχαριστώ!

 

Είναι too tight (σχεδόν αδύνατο) να βάλω την εισαγωγή στην αριστερή υποδοχή φίλε...το connector θα μπει αριστερά:

 

P4110338.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...