Προς το περιεχόμενο

..The Animus Project..


Doc1355

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα το σχέδιο σε φίλο που κάνει επιγραφές και έχει κοπτικό μηχάνημα βινυλίου και τα φτιάξαμε :)

 

Αν θες info για το μαγαζί: http://www.smartpixel.gr θα βρεις και το pc μου όπως ήταν πρίν το project σε κάποιες φώτο χεχε

 

 

 

αυτό ενωούσα :P

δεν ήξερα οτι αναλαμβάνουν τέτοιες δουλειές για ιδιώτες(παλιότερα ήθελα να φτιάξω κάποια vinyls και εκεί που είχα πάει μου είχαν πεί οτι δεν μπορούν να μου τυπώσουν 3-4 που ήθελα αλλά σε 50αδες,100αδες κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 416
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτό ενωούσα :P

δεν ήξερα οτι αναλαμβάνουν τέτοιες δουλειές για ιδιώτες(παλιότερα ήθελα να φτιάξω κάποια vinyls και εκεί που είχα πάει μου είχαν πεί οτι δεν μπορούν να μου τυπώσουν 3-4 που ήθελα αλλά σε 50αδες,100αδες κλπ)

Καλά ότι να'ναι..είναι ανάλογα που θα πέσεις φίλε,άλλοι κοιτάνε μόνο να σου πιάσουν τον κώλο..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν και τα ζουμιά με όλα τα υπόλοιπα ρακόρ που θα χρειαστώ για το στήσιμο..

 


P2010349.jpg

 

P2010350.jpg

 

 

P2010351.jpg



Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Γιάννη από το http://eworld.com.gr'>Eworld Ο κόσμος της Πληροφορικής για τα πράγματα,την βοήθεια και την άμεση εξυπηρέτηση του!!!

Γιάννη να είσαι καλά φίλε,συνέχισε έτσι!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεε μα τέτοιο κόσμημα που φτιάχνεις δεν γίνετε χωρίς ssd  και δεν γινόταν να κάνεις διαφορετικά με εμένα που θα σε έπριζα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...