Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,

Εδώ είναι κ "τα δικά μου" κουτιά :-) :

 

 

Από το forum εδώ, συμμετέχει ο Stefano t. Στην περιγραφή του βίντεο θα βρείτε και link για την ψηφοφορία.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στο επόμενο επεισόδιο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, έχω οδηγίες επίσης στην περιγραφή του βίντεο.

 

Το άνοιξα και πήγα να ξεράσω μ αυτά που άκουσα στην αρχή.. Βέβαια μετά εμφανίστηκε το πιτόγυρο και όλα καλά ! αχαχαχαχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα,

Εδώ είναι κ "τα δικά μου" κουτιά :-) :

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkyZrHuNjVo

 

Από το forum εδώ, συμμετέχει ο Stefano t. Στην περιγραφή του βίντεο θα βρείτε και link για την ψηφοφορία.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στο επόμενο επεισόδιο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, έχω οδηγίες επίσης στην περιγραφή του βίντεο.

Πέθανα με το ιντρο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εδώ είναι κ "τα δικά μου" κουτιά :-) :

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkyZrHuNjVo

 

Από το forum εδώ, συμμετέχει ο Stefano t. Στην περιγραφή του βίντεο θα βρείτε και link για την ψηφοφορία.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στο επόμενο επεισόδιο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, έχω οδηγίες επίσης στην περιγραφή του βίντεο.

Τα 2 πρώτα για κάποιο λόγο δεν μου άρεσαν σχεδόν καθόλου, ειδικά το 2ο το θεώρησα λίγο παραπάνω άσχημο, αλλά ρε φίλε το 3ο ήταν απίστευτο. Πραγματικά τρομερή ιδέα κι υλοποίηση. Πόσο σας ζηλεύω εσάς που ' πιάνει το χέρι σας'.

Καλή συνέχεια στην δουλειά σου στη οποία δείχνεις βελτίωση σε κάθε επεισόδιο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 2 πρώτα για κάποιο λόγο δεν μου άρεσαν σχεδόν καθόλου, ειδικά το 2ο το θεώρησα λίγο παραπάνω άσχημο, αλλά ρε φίλε το 3ο ήταν απίστευτο. Πραγματικά τρομερή ιδέα κι υλοποίηση. Πόσο σας ζηλεύω εσάς που ' πιάνει το χέρι σας'.

Καλή συνέχεια στην δουλειά σου στη οποία δείχνεις βελτίωση σε κάθε επεισόδιο.

 

Το ίδιο σχόλιο ήθελα να κάνω. :P Το 3ο κουτί είναι έργο τέχνης και λίγα λέω.. 

Καλημέρα,

Εδώ είναι κ "τα δικά μου" κουτιά :-) :

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkyZrHuNjVo

 

Από το forum εδώ, συμμετέχει ο Stefano t. Στην περιγραφή του βίντεο θα βρείτε και link για την ψηφοφορία.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στο επόμενο επεισόδιο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, έχω οδηγίες επίσης στην περιγραφή του βίντεο.

 

Φίλε μου, δεν μπορείς να κάνεις κάπως αλλιώς το poll ώστε να μην ψηφίζει ένα άτομο από 5-10 φορές; Αν δεν έχεις καταλάβει τι και πως, στείλε μου pm να σου πω τι εννοώ. 

Επεξ/σία από UsualSuspect__
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν μπορώ να πω γνώμη, το μόνο σίγουρο είναι ότι και οι 3 έριξαν πολύ μα πολύ δουλειά.

 

Όσο για τη σειρά, προσπαθώ κάθε φορά να βάζω ένα ακόμη λιθαράκι για να είναι καλύτερο κ πιο διασκεδαστικό στη θέαση. Ευχαριστώ για το feedback.

 

Ύποπτε, συλλαμβάν....εεε, έχεις pm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ήρθε επιτελους η υδρόψυξη, εφαγα μια ξενερα στην αρχη γτ μου ειχαν πει απο το αμαζον οτι θα εχει am4 bracket μεσα και ανοιγω και δεν υπηρχε...

Τελικά μόνταρα αυτο που ειχε για am3 ,αλλά καλού κακού θα στειλω στην evga να μου στείλουν ενα (ειχα ρωτησει και στελνουν δωρεαν).

 

 

post-341170-0-04140500-1504970432_thumb.jpg

 

post-341170-0-83173200-1504970451_thumb.jpg

 

post-341170-0-18068300-1504970466_thumb.jpg

 

post-341170-0-13204000-1504970484_thumb.jpg

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εδώ είναι κ "τα δικά μου" κουτιά :-) :

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkyZrHuNjVo

 

Από το forum εδώ, συμμετέχει ο Stefano t. Στην περιγραφή του βίντεο θα βρείτε και link για την ψηφοφορία.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στο επόμενο επεισόδιο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, έχω οδηγίες επίσης στην περιγραφή του βίντεο.

 

Μετά απο pm που πήρα, έκανα μια μικρή αναζήτηση και είδα ότι έχει γίνει εκμετάλευση του μηχανισμού του StrawPoll με αποτέλεσμα η ψηφοφορία να είναι αναξιόπιστη. Δυστυχώς, έχω ξεκινήσει νέα ψηφοφορία για το τρίτο επεισόδιο, έτσι ώστε να μην αδικηθεί κανένας. Όσοι μπήκαν στην διαδικασία να στηρίξουν κάποιο απο τα παιδιά που συμμετέχουν, αν θέλετε κάντε ένα κόπο και ρίξτε άλλη μια ψήφο στο νέο poll. Link εχω στην περιγραφή του βίντεο.

 

Δυστυχώς, το είδα πολύ αγνά και πίστευα ότι δεν θα γίνουν τέτοια πράγματα αλλά κι όμως έγιναν.

Ευχαριστώ τα παιδιά που με pm με ενημέρωσαν για το τι συμβαίνει στο backround της ψηφοφορίας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ loaz, δεν έχω likes, επιφυλάσσομαι όταν νιώσει το γαμωσαϊτ.

 

πολύ ωραίο το build, πολύ σπάνιο το ασημί, πετυχημένο με αέρα old school,

σε παρακαλώ ανέβασε τις φωτό στο insomnia, γιατί εκεί που τις έβαλες μου

ζητάει να ταϊσω 3 προσφυγάκια, να παντρευτώ μια γυναίκα απ' τη κένυα,

να μακρύνω το πουλί μου 7 ίντσες, να κάνω μια κρουαζιέρα να χαρώ τη συνταξή μου (σε 32 χρόνια)

και να ψηφίσω GRUE στις επόμενες εκλογές της νότιας οσετίας.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....μου ζητάει να ταϊσω 3 προσφυγάκια, να παντρευτώ μια γυναίκα απ' τη κένυα,

να μακρύνω το πουλί μου 7 ίντσες, να κάνω μια κρουαζιέρα να χαρώ τη συνταξή μου (σε 32 χρόνια)

και να ψηφίσω GRUE στις επόμενες εκλογές της νότιας οσετίας.

 

Εκτός απο το τελευταίο που είναι αδιάφορο, όλα τα υπόλοιπα μια χαρά μου ακούγονται. Ειδικά ένα απο αυτά! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός απο το τελευταίο που είναι αδιάφορο, όλα τα υπόλοιπα μια χαρά μου ακούγονται. Ειδικά ένα απο αυτά! :)

 

Δηλαδη θα το ηθελες πολυ να μακρυνει  το πουλι του White κατα 7 ιντσες? Μμμμμμμμ..... Και μετα να τον γνωρισεις κιολας ε...?Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Καιιιιι....... Δεν μου λες τωρα........  Το κανεις  απο παλια αυτο???...... Ε...... ναι....... κακο ειναι? :P Χιουμορακι χιουμορακι προς Θεου μην παρεξηγηθω φιλε teo! :-D

 

 

 

Νεράκι στον ryzen  :-)  :-D

 

img_20170915_224500hcql4.jpg

 

img_20170915_224509r3qt1.jpg

 

 

 

 

 

Φιλε Loaz δεν μου αρεσει κατι στο pc αυτο....

 

Δεν μου αρεσει το οτι δεν ειναι δικο μου!!! :-D :P :-D

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...