Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσο έχουν. Δεν τις έχει σε προσφορά. Μάλλον κάποιο λάθος έκανε ο SKRUTZ.

Λαθος δικο μου παιδιά.εμπιστεύτηκα το killdeal για τις σοκολάτες.τις πήρα απο market in 1,33€.καλη σοκολάτα αλλα δεν τρλαθηκα κιόλας.για 0,63€ ειναι μια χαρα βέβαια.

Στο market in ειδα ακόμα οτι εχει και τις κάψουλεςlenor 14 τςμαχια ομως 2,99€. Το pockee εχει κουπονια για καθε 2 συσκευασιες -3€.ετσι βγαινει 1,50€ το κουτί αλλα το ariel οπως ειπαμε συμφέρει περισσότερο.για αυτο δεν το ειχα αναφερει και απο το πρωί.το αναφερω σε περιπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται και επωφεληθεί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1f385 Santa's busted! 1f385 He won't be coming this year, so buy your Hawkers® instead!

1f69a ALL ORDERS: FREE SHIPPING! 1f69a
1f381 SPEND €30/£25 OR MORE: + GIFT SUNGLASSES! 1f381
1f4e2 SPEND €100/
£100 OR MORE: + 40% OFF! 1f4e2
ALL offers are cumulative!

Hail from the UK? 1f449 http://hawkersco.co.uk
Rest of Europe1f449 http://hawkersco.com
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ στα Σίδερα Φιλοθέης (Κηφισίας και Καποδιστρίου) έχει πολλές συσκευασίες των 300γρ στη τιμή (που δεν υπάρχει) των [8,38-1,50 (sticker)- 1,50 (nestle)- 45 πόντοι]= (5,38-1,35)= 4,03€, δηλαδή 13,43€/κιλό, για όσους δώσουν και το κουπόνι της Nestle, όπως εγώ.

 

Αλλά και χωρίς το κουπόνι, αντιστοιχεί σε 17,93/κιλό, που είναι μια πολύ καλή τιμή για το Nescafe Classic.

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία αν και το συγκεκριμένο κατάστημα μου πέφτει λίγο μακριά. Ίσως να δοκιμάσω να πάω την Τετάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία αν και το συγκεκριμένο κατάστημα μου πέφτει λίγο μακριά. Ίσως να δοκιμάσω να πάω την Τετάρτη.

 

Δοκίμασε και σε οποιοδήποτε κατάστημα ΑΒ και μάλλον θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και σε οποιοδήποτε κατάστημα ΑΒ και μάλλον θα βρεις.

Λένορμαν - Κηφισός - Περιστέρι (προέκταση Λένορμαν) - Στρατηγού Καλλάρη. - Πατησίων δεν βρήκα ούτε ένα. στην Πατησιών στο κατάστημα που είναι κοντά στην Λ. Γαλατσίου βρήκα 3ης. Αλλά θα ήθελα και μερικούς ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο Γαλαξια. Πηγα να παρω τα Ariel Pods 3 σε 1. Στο ραφι η τιμη ηταν 12 και κατι. Ρωταω μια υπαλληλο και μου λεει ΔΕΝ ειναι σε προσφορα. Δεν ειχε καποιο καρτελακι με προσφορα. Με τα πολλα, ηρθε ενας αλλος υπαλληλος που μου ειπε οτι πρεπει να ειναι σε προσφορα τα εν λογω Ariel αλλα για σιγουρα πηγαμε σε ενα ταμειο για να τα δουμε αν οντως ισχυει. Και πραγματι ειναι σε προσφορα.

Απλα ξεχασαν να βαλουν το ταμπελακι της εκπτωσης στο ραφι. Πηρα 3 και πληρωσα 22,65. Με την εκπτωση του Pockee βγαινει η καθε συσκευασια 1,55 ευρω!!! Καθολου ασχημα :-)

Ρε παιδιά βλέπω εγώ κάτι λάθος ? Μπήκα στο kill-deal και  μου βγάζει τιμή για τα Ariel pods 3-1 30 30τμχ από 15,45 στα 10,81 με την έκπτωση. Και -6 από το pockee πάμε στα 6,81. Δε λέω, πάλι καλή προσφορά είναι άλλα δεν θα πάω να την πάρω. Λέτε να κάνανε λάθος και να το διόρθωσαν ή απλά τροποποίησαν την τιμή για να τους ''βγει'' η έκπτωση? Ελπίζω όχι το δεύτερο γιατί τους είχα και σε εκτίμηση τους γαλαξίες.....

 

Edit: Μόλιςε είδα ότι έχει κάποιες άλλες κάψουλες σε αυτή την τιμή (7,55)  αλλά ΔΕΝ είναι αυτές που σου δίνουν πίσω το 6ευρω στο pockee. Προσοχή λοιπόν σε όσους θα πάνε στο Γαλαξία μόνο γι αυτή την προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά βλέπω εγώ κάτι λάθος ? Μπήκα στο kill-deal και  μου βγάζει τιμή για τα Ariel pods 3-1 30 30τμχ από 15,45 στα 10,81 με την έκπτωση. Και -6 από το pockee πάμε στα 6,81. Δε λέω, πάλι καλή προσφορά είναι άλλα δεν θα πάω να την πάρω. Λέτε να κάνανε λάθος και να το διόρθωσαν ή απλά τροποποίησαν την τιμή για να τους ''βγει'' η έκπτωση? Ελπίζω όχι το δεύτερο γιατί τους είχα και σε εκτίμηση τους γαλαξίες.....

 

Edit: Μόλιςε είδα ότι έχει κάποιες άλλες κάψουλες σε αυτή την τιμή (7,55)  αλλά ΔΕΝ είναι αυτές που σου δίνουν πίσω το 6ευρω στο pockee. Προσοχή λοιπόν σε όσους θα πάνε στο Γαλαξία μόνο γι αυτή την προσφορά. 

 

Στον Γαλαξία τα Ariel Pods 30 τμχ. έχουν 12+ € και όπως έχει αναφερθεί εδώ μέσα είναι και αυτά σε προσφορά, στα 7.55€.

 

Εγώ θα ζητήσω να τα χτυπήσουν πρώτα στο ταμείο και αν έχουν όντως την έκπτωση του ταμείου, στα 7.55€ θα τα πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μπερδευεστε; Η προσφορά στο ποκι είναι για τα 3in1 pods (30τεμ). Εγώ και σίγουρος να είμαι, θα σκαναρω παντα το προϊόν με το ποκι να δω αν όντως υπάρχει κουπόνι. Αλάνθαστος και δοκιμασμένος τρόπος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από Γαλαξία. 

 

Τα Ariel pods 30τμχ  (ροζ) τιμή στο ράφι με έκπτωση 9.06 ευρώ.

 

Παίρνω ένα κουτί, πάω στην υποδοχή και ρωτάω πόσο έχουν... χτυπάει ... 7.55 μου λέει. 

Λέω να διορθώσετε την τιμή στο ράφι... Μου λέει μάλιστα θα το διορθώσουμε

 

Scannaro με pockee και μου λέει σωστό προϊόν... 

 

Φορτώνω 6 τμχ ταμείο με 7.55 έκαστο... πέρασα και την απόδειξη στο pockee ... Σε αναμονή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω, στο Γαλαξία Αγίων Αναργύρων όλα τα ariel στα 7.55. Πήρα 2 pods (30τεμ), και το pokee δείχνει ότι έχει κουπόνια γι αυτά. Ελπίζω να πάρουμε τα λεφτά μου (-6,00€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις γυρισα και εγω απο γαλαξια αυλωνος ,6 οραλ b(2,09),3ariel pods 30τμχ(7,55) συνολο 35,19.λογικα θα μπουν 6*3+3*6=36 οποτε κερδοσ 81 λεπτα

Απο αποθεμα ειχε 2 ariel ακομα αλλα οδοντοκερμεσ γεματα τα ραφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή είμαι άσχετος από οικιακά και βλέπω και ξαναβλέπω συνέχεια αυτά τα pods, τί είναι ακριβώς?

Κάτι σαν ταμπλέτες που βάζεις στον κάδο? Και τι δοσολογία έχει? Με 30 pods βγάζεις 30 πλύσεις ή λιγότερο?

Βαζεις 1 pod σε καθε πλυση μεσα στον καδο με τα ρουχα. Τωρα πρωτη φορα θα πλυνουμε με pods οποτε δεν ξερω ποσο καλα θα πλυθουν τα ρουχα αλλα ελπιζω να κανουν δουλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1f385 Santa's busted! 1f385 He won't be coming this year, so buy your Hawkers® instead!

1f69a ALL ORDERS: FREE SHIPPING! 1f69a

1f381 SPEND €30/£25 OR MORE: + GIFT SUNGLASSES! 1f381

1f4e2 SPEND €100/£100 OR MORE: + 40% OFF! 1f4e2

ALL offers are cumulative!

Hail from the UK1f449 http://hawkersco.co.uk

Rest of Europe1f449 http://hawkersco.com

 

 

Παιζει και ο κωδικος VC30 για 30% εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις το 30αρι, το πας στο ταμείο, της λες, πες μου πρώτα πόσο έχει πραγματικά και όχι πόσο γράφει στο ράφι και εφόσον σου πει 7,55, βγαίνεις έξω, μανουβράρεις το φορτηγό με την όπισθεν δίπλα στην είσοδο και ξεκινάς και φορτώνεις.

 

Εγώ σκέφτομαι να τα σηκώσω όλα με το δώρο Χριστουγέννων και να τα πουλάω στις νοικοκυρούλες απ' έξω στα 5,55€, 2 ευρώ φθηνότερα από την τιμή ταμείου, για να μην μιλήσω για την τιμή ραφιού και πέσουν τα ταβάνια από την προσφορά :P

 

Πήγα και πήρα 4 συσκευασίες από τον Γαλαξία της Παπαναστασίου στην Θεσσαλονίκη.

Μόλις καταχώρησα και τον απόδειξη στο pockee.

Ευχαριστώ αυτόν που ανακάλυψε την προσφορά!

Παραλίγο να ξεχάσω την απόδειξη, βγήκα έξω και γύρισα και την ξαναπήρα, οπότε προσοχή μην χτυπάτε το κεφάλι σας μετά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...