Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις γυρισα απο Γαλαξια. Πηγα να παρω τα Ariel Pods 3 σε 1. Στο ραφι η τιμη ηταν 12 και κατι. Ρωταω μια υπαλληλο και μου λεει ΔΕΝ ειναι σε προσφορα. Δεν ειχε καποιο καρτελακι με προσφορα. Με τα πολλα, ηρθε ενας αλλος υπαλληλος που μου ειπε οτι πρεπει να ειναι σε προσφορα τα εν λογω Ariel αλλα για σιγουρα πηγαμε σε ενα ταμειο για να τα δουμε αν οντως ισχυει. Και πραγματι ειναι σε προσφορα.

Απλα ξεχασαν να βαλουν το ταμπελακι της εκπτωσης στο ραφι. Πηρα 3 και πληρωσα 22,65. Με την εκπτωση του Pockee βγαινει η καθε συσκευασια 1,55 ευρω!!! Καθολου ασχημα :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο Γαλαξια. Πηγα να παρω τα Ariel Pods 3 σε 1. Στο ραφι η τιμη ηταν 12 και κατι. Ρωταω μια υπαλληλο και μου λεει ΔΕΝ ειναι σε προσφορα. Δεν ειχε καποιο καρτελακι με προσφορα. Με τα πολλα, ηρθε ενας αλλος υπαλληλος που μου ειπε οτι πρεπει να ειναι σε προσφορα τα εν λογω Ariel αλλα για σιγουρα πηγαμε σε ενα ταμειο για να τα δουμε αν οντως ισχυει. Και πραγματι ειναι σε προσφορα.

Απλα ξεχασαν να βαλουν το ταμπελακι της εκπτωσης στο ραφι. Πηρα 3 και πληρωσα 22,65. Με την εκπτωση του Pockee βγαινει η καθε συσκευασια 1,55 ευρω!!! Καθολου ασχημα :-)

 

Στον Γαλαξία της Αργυρούπολης μήπως? Μόλις γύρισα από εκεί και τα 30αρια Ariel δεν ήταν σε προσφορά, δεν υπήρχε το καρτελάκι στο ράφι και θεώρησα ότι υπήρχε παρανόηση από τα παιδιά εδώ. Τελικά, πήρα απλά τις σοκολάτες και τις οδοντόκρεμες και θα πάω αύριο και θα ζητήσω να πάρω τα Ariel με 7,55€.

 

Υπάρχει κάποιο link με την εν λόγω προσφορά μην έχουμε τίποτα σούξου - μούξου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο πρωί πρωί σε γαλαξία! 

 

Αφήστε και τίποτα :ph34r:  :ph34r: !!

 

Θα πάω με την κοπέλα μου με δεύτερο pockee, θα ζητήσω δεύτερη απόδειξη και θα σηκώσω 12 για όλο το χρόνο.  :ph34r:

 

Ότι περισσέψει δικό σου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γαλαξία της Αργυρούπολης μήπως? Μόλις γύρισα από εκεί και τα 30αρια Ariel δεν ήταν σε προσφορά, δεν υπήρχε το καρτελάκι στο ράφι και θεώρησα ότι υπήρχε παρανόηση από τα παιδιά εδώ. Τελικά, πήρα απλά τις σοκολάτες και τις οδοντόκρεμες και θα πάω αύριο και θα ζητήσω να πάρω τα Ariel με 7,55€.

 

Υπάρχει κάποιο link με την εν λόγω προσφορά μην έχουμε τίποτα σούξου - μούξου?

Οχι ειμαι απο Σαλονικα μερια ;)

 

Αλλα η προσφορα ισχυει 100%. Παρε μια συσκευασια και πηγαινε τη στο ταμειο για να σιγουρευτεις. Εκει θα σου βγαλει την εκπτωση, οτι και να λενε!

 

Κανονικη τιμη 12,95. Μειον 5,40 θα πληρωσεις 7,55.

 

Προσοχη, η συσκευασια των 30 ταμπλετων εχει εκπτωση στο pockee 6 ευρω, μην κανεις λαθος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που λεμε για κάψουλες εχει το bazaar 3.80 τις 16 skip και ταυτόχρονα περνάει -2€ κουπόνι απο livesmart. Δεν ειναι κ σαν την προσφορά του γαλαξία (που πήρα κ απο εκει δυο κουτιά) αλλα ειναι καλη φάση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλά Skroutz που μας έφτιαξες με τα Ariel! ...αλλά τις Lacta Splash στο 1.35 τις βρήκα εγώ στο Γαλαξία. Παίζει καμιά διαφήμιση ή φυλλάδιο να τους δείξω αν ξαναπάω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γαλαξιας εχει την σοκολατα lacta splash 0,95 και το pockee κουπόνι -0,70€ οποτε παει στα 0,25€ η μία

Tις Lacta Splash στο 1.35 τις βρήκα και εγώ στο Γαλαξία. Πηρα 4 τεμ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλά Skroutz που μας έφτιαξες με τα Ariel! ...αλλά τις Lacta Splash στο 1.35 τις βρήκα εγώ στο Γαλαξία. Παίζει καμιά διαφήμιση ή φυλλάδιο να τους δείξω αν ξαναπάω;

 

Τόσο έχουν. Δεν τις έχει σε προσφορά. Μάλλον κάποιο λάθος έκανε ο SKRUTZ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα προλάβει του ΑΒ, δεν έχω καν ιδέα για ποια προσφορά μιλάμε. (Το 1+1 ίσως?)

Διπλασιαμος πόντων συν κουπόνι livesmart = κέρδος 1 cent ανά συσκευασία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...