Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

I was talking about you, enough with the nagging, biatch!:P

ΡΕ, κανω μια ερωτηση! Οποιος θελει ασχολειται, οι υπολοιποι SHUT UP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

post-254482-0-03717900-1369688546_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]296938[/ATTACH]

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

 

Έχουν αρχίσει να ναι περισσότερες οι ερωτήσεις απ τα ανέκδοτα ρε Manuel...Lucifer κάνε κάτι...σβήσε κάποια μηνύματα μαζί και αυτό που γράφω γιατί καταντάει βαρετό το thread...

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

 

Άντε να συνεχίσουμε...

 

 

 

 

Λέει μια ξανθιά σε μια άλλη

-Μετά το σεξ καπνίζεις;

-(κοιτάει χαμηλά)τι να σου πω;δεν έχω παρατηρήσει κάτι...

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τωρα εσενα γιατι σε χαλασε η απορια μου; Ποια φημη και σε ποιους κυκλους; Ειπα εγω οτι δεν ειναι ανεκδοτο; Ακριβως επειδη ειναι ανεκδοτο το ρωτησα, για τους λογους που εξηγησα.

 

Οποιος δεν εχει ορεξη, ας σιωπησει.

 

Γιατί με βάζεις να postάρω συνεχώς ανέκδοτα ώστε να σου απαντήσω για να μην είμαι of topic;;

Θες απάντηση στο αρχικό σου ερώτημα;

ΝΑΙ και ΝΑΙ

Εσύ τι είσαι;

Τσέκαρε πρώτα εδώ και μετά μπορείς να συγκρίνεις(χιουμοριστικά πάντα)...

Ξαναδιαβάζοντας το post μου,απορώ γιατί σου εξηγώ...

Anyway..

 

 

Λένε ότι το πρωινό σεξ είναι το καλύτερο..

Λες για αυτό όταν της ζητάω να μου φτιάξει πρωινό

μου λέει να πάω να γαμηθώ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ανεκδοτο:

 

Ρε φίλε, αφού βλέπεις, η κοπέλα προσπαθεί να παρκάρει, τι κορνάρεις, φωνάζεις και βρίζεις από χθες το απόγευμα;

 

 

 

Για τα υπόλοιπα, νομίζω οτί όλοι θα ήμασταν πιο ευχαριστημένοι αν αντι να σχολιάζουμε με δεκαπέντε offtopic μηνύματα γιατί έγινε το ένα offtopic μήνυμα, απλά είχαμε αυτή τη σύντομη απάντηση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ε μαγκες, εχουν ανακαλυφθεί και τα

 

Personal Messages

 

 

 

αλλα βεβαια, δεν ειναι ωραιο να λες κατι χωρις να σε βλεπουν οι αλλοι..

fuck μολις το εκανα...

 

 

Πάει κάποιος στο ψυχίατρο και του λέει:

-Γιατρέ έχω πρόβλημα. Μετά την πρώτη φορά που κάνω έρωτα με τη γυναίκα μου, κρυώνω, τρέμω, μελανιάζω απ΄το κρύο, χτυπάνε τα δόντια μου, παγώνω και μετά τη δεύτερη φορά, ανάβω, ζεσταίνομαι, κορώνω, ιδρώνω, κοκκινίζω, λιώνω.

Ο γιατρός ξύνει το κεφάλι του με αμηχανία και του λέει:

-Φίλε μου, στην παγκόσμια ιατρική βιβλιογραφία δεν αναφέρεται τίποτα παρόμοιο, αλλά πιστεύω ότι το πρόβλημά σου είναι ψυχολογικό, γι' αυτό πάρε αυτά τα χάπια και σ' ένα μήνα που θα τελειώσουνε, θέλω να σε ξαναδώ.

Παίρνει τα χάπια ο «ασθενής», πάει σπίτι του και, μετά από ένα μήνα, νάτος πάλι στον ψυχίατρο.

-Είδες καμιά βελτίωση; ρωτάει ο ψυχίατρος.

-Τίποτα γιατρέ μου. Η ίδια κατάσταση: Μετά την πρώτη φορά που κάνω έρωτα με τη γυναίκα μου, κρυώνω, τρέμω, μελανιάζω απ΄το κρύο, χτυπάνε τα δόντια μου, παγώνω και μετά τη δεύτερη φορά, ανάβω, ζεσταίνομαι, κορώνω, ιδρώνω, κοκκινίζω, λιώνω.

-Όπως σου είπα, πιστεύω ότι το πρόβλημά σου είναι ψυχολογικό, γι' αυτό συνέχισε τη θεραπεία με τα χάπια που σου 'χα δώσει πριν, πάρε κι αυτά επίπλέον και σ' ένα μήνα έλα να σε ξαναδώ, αλλά φέρε και τη γυναίκα σου μαζί, να πούμε δυο κουβέντες και μαζί της, μήπως μπορέσει να βοηθήσει.

Φεύγει ο «ασθενής», πάει σπίτι του, παίρνει όλα τα χαπάκια και στο μήνα

επάνω, μαζί με την κυρά του, επισκέπτεται τον ψυχίατρο για τρίτη φορά. Ο ψυχίατρος τον παίρνει μέσα και τον ρωτάει:

-Είδες καμιά βελτίωση;

-Τίποτα γιατρέ μου. Η ίδια κατάσταση: Μετά την πρώτη φορά που κάνω έρωτα με τη γυναίκα μου, κρυώνω, τρέμω, μελανιάζω απ΄το κρύο, χτυπάνε τα δόντια μου, παγώνω και μετά τη δεύτερη φορά, ανάβω, ζεσταίνομαι, κορώνω, ιδρώνω, κοκκινίζω, λιώνω.

Ο γιατρός ξύνει το κεφάλι του με περισσή αμηχανία και του λέει:

-Εν τάξει, πήγαινε τώρα έξω και στείλε μου τη γυναίκα σου. Θέλω να συζητήσω κάτι μαζί της ιδιαιτέρως.

Μπαίνει μέσα η κυρία σύζυγος μετά από λίγο και ο γιατρός προσπαθεί να της εξηγήσει το πρόβλημα:

-Ξέρετε, κυρία μου, ο άντρας σας έχει ένα πρόβλημα...

-Πρόβλημα;... απορεί αυτή. Τι πρόβλημα;

-Να, μετά την πρώτη φορά που κάνετε έρωτα, κρυώνει, τρέμει, μελανιάζει απ΄το κρύο, χτυπάνε τα δόντια του, παγώνει και μετά τη δεύτερη φορά, ανάβει, ζεσταίνεται, κορώνει, ιδρώνει, κοκκινίζει, λιώνει...

-Δεν καταλαβαίνω, γιατρέ, που είναι το πρόβλημα, του λέει αυτή.

-Μα δεν είναι φυσιολογικό, επιμένει ο γιατρός

-Φυσιολογικότατο είναι! απαντάει αυτή και εξηγεί: Η πρώτη φορά είναι το Φεβρουάριο κι η δεύτερη τον Αύγουστο!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εμ γράφεις πιο σπάνια...εμ...ξέρεις....στο από πάνω αναφέρομαι...τι έχεις χάκερ;έγινε κάτι τελευταία;;μίλα μας θα σ βοηθήσουμε:-P

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, βρηκα κοπελα,

 

Ήταν μια φορά μια κοπέλα και θα πήγαινε να συναντήσει για πρώτη φορά τους γονείς του γκόμενου τις οι οποίοι τις είχανε τραπέζι . Δυστυχώς όμως το πρωί η κοπέλα είχε κατεβάσει κάνα δύο πιάτα μπρόκολο και ένα πιάτο γίγαντες και είχε κάποιες στομαχικές διαταραχές . Το βράδυ ήρθε και η κοπέλα καθότανε στο τραπέζι με τους γονείς του δικού της και τον δικό της όταν ξαφνικά εκεί που μιλάγανε ακούγεται πςςςςςς.π! Πω πω έγινα ρόμπα, σκέφτηκε η κοπέλα. Αμέσως ο πατέρας φωνάζει:
-Τζακ έλα εδώ τώρα.
Η κοπέλα κοιτάει κάτω και βλέπει τον σκύλο του σπιτιού να είναι δίπλα της. Πω πω ρε πο***η μου, σκέφτεται, γλίτωσα από του χάρου τα δόντια. Ευτυχώς νομίσανε ότι το σκυλί το έκανε. Αμέσως, αμέσως η κοπέλια ξεθάρρεψε οπότε μετά από λίγο πάλι ακούγεται ένα Πρρρρρ..πςςςς. Και τότε ο πατέρας ξαναφωνάζει:
-Τζακ δεν σου είπα να έρθεις εδώ;
(στα αρ***δια του ο Τζακ, ούτε που κουνήθηκε από την θέση του).
Η κοπέλα την είχε καταβρεί. Ωραίο πράγμα να κλάνεις και μετά να τα φορτώνουν στο σκυλί, σκέφτηκε. Δεν περάσανε 10 λεπτά και ακούγεται ένα Πρρρρρρ..πςπςπρρρρπφφφφφφφ. κλανιά 20δεπτερολέπτων μιλάμε κόντεψαν να πέσουν τα σερβίτσια από το τραπέζι και τότε ο πατέρας:
-Τζακ τσακίσου έλα εδώ τώρα γιατί όπως πάει αυτή σε λίγο θα σε χέσει!

 

 

 

------------------

Ένας νεαρός ρώτησε μια κοπέλα αν θέλει να πάνε στο δωμάτιο της να της δείξει κάτι μαγικό. Η κοπέλα δέχτηκε.
Την άλλη μέρα μια φίλη της τη ρώτησε τι ήταν το μαγικό, και αυτή απάντησε: "με γάμησε και εξαφανίσθηκε"!

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λεγεται ο ταλιμπαν που μπαινει σε φορουμς να πει τις αποψεις του και τον διωχνουνε;
τροιμπαν
 πως λεγεται αυτος που τρωει στην κω και γινεται πολεμος;;
τρωικος πολεμοσ

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εμ γράφεις πιο σπάνια...εμ...ξέρεις....στο από πάνω αναφέρομαι...τι έχεις χάκερ;έγινε κάτι τελευταία;;μίλα μας θα σ βοηθήσουμε:-P

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

 

 

ναι, βρηκα κοπελα,

 

Αν είναι αυτή που δείχνουν στο AMBER ALERT να την αφήσεις ελεύθερη,....την ψάχνουν οι γονείς της!!!

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρομαντισμός: ( για τους άνδρες )

Να είστε ρομαντικοί ρε! Εκεί που λέτε: Μωρό μου τι κωλαρα είναι αυτή
 θα σε σκίσω άμα σε βάλω στα 4,
πείτε κι ένα:"ενώ μας λούζει το φεγγαρόφως"

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...