Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

...με το να μου δείχνει πόσο μεγάλο είναι το κινητό του (!!!).

 

Και πέταξε την κορυφαία ατάκα: 'Αλλά εσύ είσαι κοπέλα, άρα πού να ξέρεις από μουσική και συγκροτήματα.'

Μυρίζομαι δάκτυλο Koritsi_gia_PC. Μπορεί να ήταν και ο ίδιος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news, χθες μού'κανε ένας πολύ περίεργο πέσιμο στο Fox. ...με το να μου δείχνει πόσο μεγάλο είναι το κινητό του (!!!). Σοβαρά, υπάρχουν κοπέλες που πέφτουν αν δουν ο άλλος νά'χει κινητό σε μέγεθος tablet;

αχαχχααχαχχαχαχαχαχαχααχ

εγω έχω άλλο τρόπο

έρχομαι κοντά κ καλά (τυχαία) και λέω πχ "μμμ ωραία μουσική παίζει , αλλα πολύ βαβούρα ...., θες να πάμε κάπου ποιο ήσυχα  ;) ?

 

creepy%20music%20aphex%20twin%202409x240

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος πάει πίσω στα θρανία :eek:

24 είμαι , τώρα έχει άλλα καλύτερα, δεν είμαστε για διάβασμα :D

Ολα γίνονται, αρκεί να έχεις καλο time management.

 

Υγ: Εγω δεν έχω, προφανώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι πού έχουμε φτάσει στο θέμα πεσίματος!

Μα τόσο άθλιο;;;!

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

Μιλώντας για πέσιμο:

http://www.youtube.com/watch?v=MVwTkOO-gmo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πάνε να εξαλείψουν τη μικρομεσαία τάξη.

Βασικα η ολη φαση της Κυριακης ευνοει τα μεγαλα καταστηματα με αρκετο προσωπικο και μονο. Ειδικα δε αν γινει κανα περιεργο και ανοιγουν ολες τις Κυριακες τους ετους (που δεν εχω ακουσει αν το πανε προς τα κει αλλα κατι μου λεει πως δε θα αργησουμε να το δουμε και αυτο).

 

Σημερα τα μαγαζιά είναι ανοιχτα.  Αναρωτιέμαι αν η ποιότητα του κόσμου που θα κατεβει θα είναι χαλια ή εντελώς χάλια. 

Καλημέρες.

Τελικα ηταν εντελως χαλια. Αν και δεν επαιζει πολυ αγοραστικο κοινο παρολο που το Κεντρο ηταν καταμεστο απο κοσμο. Χαζολογημα και ελαχιστες σακουλες. Και not a single fuck was given απο σας, απλα αναφερεω.

 

Και πέταξε την κορυφαία ατάκα: 'Αλλά εσύ είσαι κοπέλα, άρα πού να ξέρεις από μουσική και συγκροτήματα.'

o_O :-X

Γυρίζω, τον κοιτάω και σκάω ειρωνικό γελάκι. Δεν είχε νόημα καν να το συζητήσω αυτό το θέμα με τον άνθρωπο των σπηλαίων κ να χαλάσω την βραδιά μου. Οπότε απλά ευγενικά του είπα να πάρει το κουβαδάκι του κ να πάει σε άλλη παραλία.

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

Παιχνιδι πηγε βρε να κανει ο καψερος σε στυλ δημοτικου boys are better than girls, να του την ελεγες, να στην ελεγε και μετα να σου εδεινε δαχτυλιδι απο μπυροκουτακι :lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα η ολη φαση της Κυριακης ευνοει τα μεγαλα καταστηματα με αρκετο προσωπικο και μονο. Ειδικα δε αν γινει κανα περιεργο και ανοιγουν ολες τις Κυριακες τους ετους (που δεν εχω ακουσει αν το πανε προς τα κει αλλα κατι μου λεει πως δε θα αργησουμε να το δουμε και αυτο).

 

Τελικα ηταν εντελως χαλια. Αν και δεν επαιζει πολυ αγοραστικο κοινο παρολο που το Κεντρο ηταν καταμεστο απο κοσμο. Χαζολογημα Πκαι ελαχιστες σακουλες. Και not a single fuck was given απο σας, απλα αναφερεω.

 

Το περιέγραψα πριν:

Το αποκορύφωμα ήταν μια μπετονιέρα που ήρθε κι έκατσε μπροστά στη βιτρίνα (βιτρίνα πουλάω 24/7,τουτού,λεωφορεία,μηχανάκια,όλο και κάποιος θα σκάσει,έχοντας στο βάθος του μυαλού του κάτι που δεν είχε το χρόνο εκείνη την ώρα που πέρναγε να μπει μέσα...)μπετονιέρα λοιπόν απ´ έξω ακριβώσ,ενώ είχε τριάντα μέτρα κενό μέχρι τα έργα και δεν επρόκειτο να σκάψουν μέχρις εμού...

 

Διάβάζουν ταριφομάγαζο κι οι αλβανοί επιστάτες δημοσίων έργων κι ήρθανε να μου σπάσουν το μπούτσο;

 

Κράτησα πινακίδες για τα χύμα λάδια στο δρόμο,έχω κι από πρώτο χέρι (από μέσα...) πληροφορίες για τον ανάδοχο,ελπίζω να μη χρειαστεί.

 

 

Ενα στα πέντε ανοιχά,με το που τέλειωσα την αλλαγή βιτρίνας έτζασα για να μάσω ήλιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Ύπνος μέχρι τις 5, από τις 7.

Ψήσιμο μπιφτεκιών. Πήρα και κάτι μαλακίες energy now να με τονώσουν λίγο και τώρα διάβασμα γαμωτηνεξεταστικημου.

 

Δε μπορώ να κάτσω. Είναι αδύνατον.

Έκατσα μια βδομάδα, πέρασα ένα μάθημα, αλλά στα άλλα αδυνατώ να βάλω κώλο κάτω.

Έχω κατεβάσει ένα πακέτο με τη δικαιολογία "έλα, άλλο ένα και ξεκινάς".

 

Γαμώτη.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0Ed_obeYzJw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...