Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα τα μαγαζιά είναι ανοιχτα.  Αναρωτιέμαι αν η ποιότητα του κόσμου που θα κατεβει θα είναι χαλια ή εντελώς χάλια. 

Καλημέρες. 

Απ' τη μία θέλουν τη Κυριακή ανοιχτά,απ' την άλλη πάνε να ταπώσουνε την οποιαδήποτε κίνηση.

 

ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΓΑ ΟΙ ΓΑΜΙΟΛΗΔΕΣ,ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗ ΣΟΛΩΝΟΣ!

Τη προγούμενη βδομάδα σκάψανε στη γωνία με Μπενάκη κι ακόμα ανοιχτά είναι,ούτε που εμφανίστηκαν για εργασίες,απλώς φτιάξανε "Μαζινό".

 

(ΔΕΔΕΗ,ΤΟΞΟΤΗΣ).

 

Άντε μετά να σε πούνε ψεκασμένο τα παπαγαλάκια όταν υποθέτεις πως πάνε να εξαλείψουν τη μικρομεσαία τάξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έχει πρόβλημα ο Έλληνας με το spatial awareness;

Είναι κάτι optional που προτιμούν να μήν το πάρουν οι γονείς κατα την γέννα ή έπρεπε να παίξουν κάποιο παιχνίδι με κυβάκια στο νηπιαγωγείο, ξέρω γω;

Δέν γίνεται κάθε φορά που μπαίνεις σε κυκλικό κόμβο να γίνεται της που-τα-νας!Πόσο δύσκολο είναι να κρατήσεις σταθερή τροχιά,σε σχέση με τον διπλανό σου;

Πλατεία Ομονοίας-πλατεία Καραΐσκάκη,όλα στην ευθεία.Τρέμετε πόρτες/φτερά/φανάρια... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μλκ,είμαι κανα 20λεπτο έτσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Then came the, uh, flatulence. Heavens to Murgatroyd, the sounds, like trumpets calling the demons back to Hell...the stench, like 1,000 rotten corpses vomited. I couldn't stand to stay in one room for fear of succumbing to my own odors.

 

But wait; there's more. What came out of me felt like someone tried to funnel Niagara Falls through a coffee straw. I swear my sphincters were screaming. It felt like my delicate starfish was a gaping maw projectile vomiting a torrential flood of toxic waste. 100% liquid. Flammable liquid. NAPALM. It was actually a bit humorous (for a nanosecond)as it was just beyond anything I could imagine possible.

tumblr_mumbzcQ9vX1rlbvwso1_500.gif

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μλκ,είμαι κανα 20λεπτο έτσι

δεν υπάρχει λέμε, κάποιος θεός έχει υποβάλει ερώτηση για το αν μπορεί να στείλει 535 παραγγελίες στο Κογκρέσο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, σε 8 μέρες γίνομαι 33.

 

 

 

α ρε ψυχολογάρα 

αν και τα project σου δν ειναι τόσο προχω κάποια στιγμή θα σου δείξω τα δικά μου inso project να φρίξεις , να μαδάς τις βλεφαρίδες σου σα μαργαρίτες  :devil: 

ιδικά το τελευταίο way too extreme brah ..

έπρεπε να σπουδάσω ψυχολόγος  ;) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε ψυχολογάρα 

αν και τα project σου δν ειναι τόσο προχω κάποια στιγμή θα σου δείξω τα δικά μου inso project να φρίξεις , να μαδάς τις βλεφαρίδες σου σα μαργαρίτες  :devil: 

ιδικά το τελευταίο way too extreme brah ..

έπρεπε να σπουδάσω ψυχολόγος  ;)

ποτέ δεν είναι αργά υιέ ΜΟΥ αρκεί να ζω για να σε καμαρώσω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοξο μην φοβάσαι τίποτα! Κοίτα να γλεντήσεις την ημέρα των γενεθλίων σου με 8ωρο ή 10ωρο.

 

 

In other news, χθες μού'κανε ένας πολύ περίεργο πέσιμο στο Fox. ...με το να μου δείχνει πόσο μεγάλο είναι το κινητό του (!!!). Σοβαρά, υπάρχουν κοπέλες που πέφτουν αν δουν ο άλλος νά'χει κινητό σε μέγεθος tablet;

 

Τεσπα, ας το προσπεράσω αυτό. Όμως στη συνέχεια μου έπιασε την κουβέντα περί μουσικής.

Και πέταξε την κορυφαία ατάκα: 'Αλλά εσύ είσαι κοπέλα, άρα πού να ξέρεις από μουσική και συγκροτήματα.'

o_O :-X

Γυρίζω, τον κοιτάω και σκάω ειρωνικό γελάκι. Δεν είχε νόημα καν να το συζητήσω αυτό το θέμα με τον άνθρωπο των σπηλαίων κ να χαλάσω την βραδιά μου. Οπότε απλά ευγενικά του είπα να πάρει το κουβαδάκι του κ να πάει σε άλλη παραλία.

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτέ δεν είναι αργά υιέ ΜΟΥ αρκεί να ζω για να σε καμαρώσω 

ποιος πάει πίσω στα θρανία  :eek:  

24 είμαι , τώρα έχει άλλα καλύτερα, δεν είμαστε για διάβασμα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...