Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια ειναι η πιο active Ελληνικη ομαδα?

οι ΗΕΑΤ,απόσο ήξερα έπαιρναν μέρος σε τουρνουα κτλ μέχρι και την προηγούμενη σεζόν..για φέτος δε ξέρω..ίσως κάποια από τα παιδιά να σου απαντήσει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το εγκαταστήσω πάλι μετά απο καιρό το game. Στο σύστημα της υπογραφής είτε το έβαλα στο normal είτε στο low για κάποιο λόγο ήταν σαν να κόλλαγε το παιχνίδι. Είναι γνωστό πρόβλημα ή μόνο εγώ το έχω;

Κατα τα άλλα τα κρασαρίσματα που είχε κλπ τα έλυσαν, ξεκινάει κανονικά :P

Τρεχα τωρα που πασανε οι τιμες στις Ram και αγορασε αλλο ενα stick των 4gb ή πουλα αυτη που εχεις και αγορασε 8Gb ram να εισαι τουλαχιστον οκ και απο πλευρας Ram,οπως εισαι και απο επεξεργαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να έχω κάνει κανένα oc στην κάρτα και να μην το ξέρω? Τί είναι αυτά ρε?!?! 

 

εαν βγεις και ξαναμπείς στο κάνει;

είχα παρόμοια μικρά θεματάκια με την 7770 ανεξαρτήτως driver επειδή ηταν απο μόνη της OC.Μερική λυση ηταν να κατεβάσω τις μνημες στο εργοστασιακό(100ΜΗΖ κάτω δηλαδή)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγήκα και να ξαναμπώ για να δω.

 

Είναι η πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο και έχω παίξει τόσα παιχνίδια. Να ήταν από την κάρτα δηλαδή ε και να μην είχε σχέση το παιχνίδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγήκα και να ξαναμπώ για να δω.

 

Είναι η πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο και έχω παίξει τόσα παιχνίδια. Να ήταν από την κάρτα δηλαδή ε και να μην είχε σχέση το παιχνίδι?

πιθανότατα ναι,αν και παλαιότερα είχε πρόβλημα ο 13.11 catalyst με το συγκεκριμενο παιχνίδι και artifact-αρανε πολλές κάρτες.

απο εκει και πέρα,δοκίμασε παλι και βλεπεις.

Επίσης εαν στο ξανακάνει κατέβασε την ταχύτητα της μνήμης λιγο και βλεπεις.

Και εαν συνεχίζει συνεχισε να κατεβάζεις.

Εαν δεν κόψει ποτέ,πιθανότατα ειναι θεμα του παιχνιδιου εαν δεν στο κάνει αλλού.

Εγω σκέψου μέχρι και artifacts σε tank ειχα,αντι για οχημα εβλεπα απλα μια μάζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έπαιξα κανα 15λεπτο και δεν έκανε κάτι.

 

Πριν λίγες μέρες μου έκανε update τους drivers (15.7.1), μπορεί να είναι και από εκεί. Πάντως πχ στο rome 2 εχθές και στο fifa δεν μου έκανε κάτι. Και το bf4 στην πρώτη πίστα που έπαιξα πάλι χωρίς πρόβλημα. Σε αυτήν που φαίνεται στο βίντεο που ήταν η δεύτερη πίστα το έκανε..

 

Βλέπουμε στην πορεία λοιπόν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έπαιξα κανα 15λεπτο και δεν έκανε κάτι.

 

Πριν λίγες μέρες μου έκανε update τους drivers (15.7.1), μπορεί να είναι και από εκεί. Πάντως πχ στο rome 2 εχθές και στο fifa δεν μου έκανε κάτι. Και το bf4 στην πρώτη πίστα που έπαιξα πάλι χωρίς πρόβλημα. Σε αυτήν που φαίνεται στο βίντεο που ήταν η δεύτερη πίστα το έκανε..

 

Βλέπουμε στην πορεία λοιπόν..

 

Μην αγχώνεσαι.

 

Εμένα μου το κάνει ανεξάρτητα πίστας-ζέστης-εποχής όποτε του καπνίσει.

 

Είναι κλοκαρισμένη η κάρτα μου, αλλά αυτή η συμπεριφορά έχει να κάνει με οδηγούς (αφού ανάλογα την έκδοση το κάνει συχνά, σπάνια ή καθόλου).

 

Κυρίως έμφανίζεται σε Lancang Dam, Golmud Railroad και εξαιρετικά σπάνια στη Rogue Transmission. Δεν θυμάμαι ποτέ να την έχω πετύχει σε άλλους.

 

Με τους 15.7.1 μου έτυχε μία φορά, με τους 15.9.1 τώρα, δεν έχει συμβεί (αν και έχω παίξει ελάχιστα με αυτούς).

 

Είσαι σε DX? Με Mantle,δοκιμασες να δεις συμπεριφορά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να βάλω λες τους 15.9.1?

 

Είσαι σε DX? Με Mantle,δοκιμασες να δεις συμπεριφορά?

 

Λίγο αναλύτικά εδώ...?  

 

Edit: Οκ, κατάλαβα τι είναι και το ψάχνω λίγο. Βέβαια λέω να μην το βάλω ακόμα, και τώρα που έπαιξα ένα μισάωρο+ bf4 δεν έχει ξανακάνει κάτι.

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση,θα μπορώ να παίζουμε εγώ και ο αδερφός μου χωρίς να κολλάει το παιχνίδι από 2 διαφορετικούς υπολογιστές ονλάιν με 24άρα hol?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση,θα μπορώ να παίζουμε εγώ και ο αδερφός μου χωρίς να κολλάει το παιχνίδι από 2 διαφορετικούς υπολογιστές ονλάιν με 24άρα hol?

εαν δεν έχετε κάτι αλλο ανοιχτό πχ skype ναι.

το παιχνίδι χρειάζεται 6-7ΚΒ ανέβασμα και 25 ΚΒ κατέβασμα.

ΟΜΩΣ υπάρχει περίπτωση να έχετε αυξημένο Ping λόγω της κίνησης του δικτύου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...