Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εεε fail? :unsure: αφου δεν μοιαζει με κανεναν απο τους πρωταγωνιστές στα παιχνιδια..μιλαμε για μερα με νυχτα.τεσπα θα δειξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να παιζει αλλο ηρωα σε διαφορετικη ιστορικη περιοδο με την ταινια να συμπληρωνει το συμπαν των βιντεογκειμς.

κατι τετοιο θελανε να κανουν και με το Warcraft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Looks good σαν πρώτη επαφή...

 

Κάτι πρέπει να κάνουν όμως με τους υπεύθυνους marketing που επιλέγουν shitty songs για τα τρειλερ όπως και στο Warcraft

Επεξ/σία από Wayward
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Warcraft πες η μουσική πάει στο διάολο... Αλλά Kanye West;;

 

Συμπαθητικό φάνηκε αλλά πάντα στα games μου ξύνιζε το "real world" και το animus και εδώ μάλιστα μου φάνηκε και λίγο τραβηγμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jeesus έχουν κανένα διαγωνισμό οι editors των τρέιλερς φέτος για το ποιος θα βάλει το χειρότερο τραγούδι; Να περιμένουμε και Τζάστιν Μπίμπερ προσεχώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Warcraft πες η μουσική πάει στο διάολο... Αλλά Kanye West;;

 

Συμπαθητικό φάνηκε αλλά πάντα στα games μου ξύνιζε το "real world" και το animus και εδώ μάλιστα μου φάνηκε και λίγο τραβηγμένο.

 

Κοίτα στο Warcraft ήταν Prodigy που παρόλο που δεν είναι του είδους μου πέρα από 2-3 τραγούδια τουλάχιστον έχουν ιστορία οπότε αντε πες πάει... αλλά ο Kanye? Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσε πολυ το trailer,ασχημο το soundtrack,σε μερικες σκηνες δεν εχει ωραιο cgi,αλλα υπαρχουν φασεις που θυμιζει πολυ το game.Βεβαια trailer ειναι μπορει η ταινια να ειναι πιο καλη αποτι δειχνει,αν και τα games που γινονται ταινιες παραδοσιακα ειναι τραγικες,ελπιζω να ειναι εξαιρεση αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο trailer με μαπα τραγουδι....οπως και να πρεπει να κρατουμε μικρο καλαθι σε video game movies.

 

Σαν concept παντως ο κοσμος του Assassin's Creed ταιριαζει εξισου καλα και σε ταινια,αρκει να το αξιοποιησουν σαν ξεχωριστο πραγμα και οχι σαν fan service των video games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...