Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

πιατα πλενεις?? :P

Τα δικά μου βεβαίως. :)

Το μόνο που απεχθάνομαι είναι το σιδέρωμα. Και δει των πουκαμίσων μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά μου βεβαίως. :)

Το μόνο που απεχθάνομαι είναι το σιδέρωμα. Και δει των πουκαμίσων μου.

μιλαω για το σπιτι των γνωστων σου που αλλαζεις το χαρτι υγειας αν δεν ειναι στη θεση του B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περπαταει καποιος στο σπιτι μου χωρις παντοφλες. Οποτε εφερνα γυναικα σπιτι, λες και το εκαναν επιτηδες περπατουσαν ξυπολητες και τις ζαλιζα τον ερωτα να βαλουν παντοφλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περπαταει καποιος στο σπιτι μου χωρις παντοφλες. Οποτε εφερνα γυναικα σπιτι, λες και το εκαναν επιτηδες περπατουσαν ξυπολητες και τις ζαλιζα τον ερωτα να βαλουν παντοφλες...

 

Makes no sense! Καταλαβαινω καποιοι να θελουν να βγαλεις τα παπουτσια σου, ειδικα αν εινια ξυλινο πατωμα, η εχει χαλι, αλλα εσυ λες το αντιστροφο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια παραξενιά μου (για τους άλλους) ειναι πως με ενοχλεί να βλέπω/ακούω κάποιον να τρώει με το στόμα ανοιχτό. Με πιάνει μια σχίζα και οτι και αν σκεφτώ εκείνη την στιγμή δεν μου φαίνεται αρκετό, δεν έχω βρει τι να τους κάνω για να νιώσω καλύτερα , ακόμα και κουτουλιές/μπουνιές/κλοτσιές δεν μου φαίνονται αρκετα :mellow:

 

αυτό το πλιατσ πλιατσ πλιατσ με τρελαίνει !!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

 

μασάνε σαν βόδια ! σαν κατσίκες βιασμένες!

γ...ω τους κτηνοβάτες δηλαδή που για να κάνουν το βίτσιο τους φέρνουν στον κόσμο πλιατσαρέους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θέλω το χαρτί υγείας να ξεδιπλώνει από πάνω προς τα έξω...

... και όχι από μέσα προς το κάτω. Αν πάω σε σπίτι γνωστού μου, το αλλάζω!

 

 

Ακριβώς το ίδιο κόλλημα-παραξενιά αλλά από την ανάποδη!!!

Επίσης, αν πάω σε σπίτι γνωστού μου πρώτα θα κάνω την αλλαγή και ύστερα θα το χρησιμοποιήσω(και να μην το χρησιμοποιήσω πάλι θα το αλλάξω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χλαπα χλουπα απο επειδικτηκα γλωσσοφιλα ειναι ακομα χειροτερα.

 

που να ακούσεις και τσουτσουμπρουτσου προυτσ προυτσ απο επιδεικτικά γα....

είχαμε κάτι γείτονες και το καλοκαίρι άκουγες ηχητικά εφέ , οχι τίποτα άλλο αλλα η γυναίκα ηταν σάπια και μόνο η εικόνα στο μυαλό σου ηταν αρκετή για να σου πέσει!

η διάθεση !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περπαταει καποιος στο σπιτι μου χωρις παντοφλες. Οποτε εφερνα γυναικα σπιτι, λες και το εκαναν επιτηδες περπατουσαν ξυπολητες και τις ζαλιζα τον ερωτα να βαλουν παντοφλες...

 

παστρικοθοδωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορω να "αδειασω" (ειδατε διακριτικοτητα ε; δεν ειπα "χεσω") με τιποτα σε ξενη τουαλετα!!

Με τιποτα ομως!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Σε δασος/παραλια μπορεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια παραξενιά μου ειναι πως δεν μπορώ να πατάω στον δρόμο τα πλακάκια στις γραμμές αλλα μόνο μέσα. Επίσης μου αρέσει το καλοκαίρι να κάνω μπάνιο και να βγαίνω χωρίς να σκουπιστώ με πετσέτα γιατι δροσίζομαι αλλα όλοι το θεορούν περίεργο γιατι λέει γεμίζω το σπίτι νερά και τσακίζονται... οχι οτι θα μπορούσαν να φοράνε παπούτσια και να μην γλιστράνε αλλα τέλος πάντων.

 

μαλλον δεν καθαριζει ποτε. μην γινει ρεζιλι που το ποδι της κορασιδας θα καταντησει μαυρο.

 

 

και εμένα μαυρες ειναι οι πατούσες μου, τι πάει να πει οτι δεν καθαρίζω ?

 

 

Δε μπορω να "αδειασω" (ειδατε διακριτικοτητα ε; δεν ειπα "χεσω") με τιποτα σε ξενη τουαλετα!!

Με τιποτα ομως!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

οταν ήμουν μικρός είχα πάει με την μάνα μου επίσκεψη σε μια φίλη της και οταν πήγα τουαλέτα δεν μου ερχόταν. Σφίξε σφίξε και έπαθα ενα κοκομπλόκο και άκουγαν "χμμμμμμμμμμμ!!!" "χμμμμμμμμμμμ"!! και μετά απο λίγο οταν πήγα να σηκωθώ γιατι λεω δεν μπορώ άλλο μου έρχεται μια απότομη και ρίχνω μια μπαταριά και το έκανα κάμπριο το μπάνιο .

 

απο τότε και εγω δεν μπορω να παω σε ξένη τουαλέτα εκτος αν ειμαι σε κατάσταση "hot dog" (εξήγηση στο spoiler)

 

οποιος σιχαίνεται να μην το ανοίξει , μιλάω για κουρ....ια

 

 

Κατάσταση hot dog ονόμασα την κατάσταση στην οποία το κόπρανο ειναι έτοιμο να κάνει την μεγάλη έξοδο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...