Προς το περιεχόμενο

Samsung 16GB Class 10 MicroSDHC + SD Adapter - 11€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Samsung 16GB Class 10 MicroSDHC High Speed Memory Card με SD Adapter 11€ με δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες πάνω από 25 λίρες

 

καλη φαση, αν βρεθουν 2 ακομα ατομα να παραγγειλουμε μαζι θα παρω μια.

αν δηλωσουν πως θελουν 2 ακομη ατομα - και μου καταθεσουν απο 9,5 pounds -

κανω την παραγγελια και βαζω shipping to multiple addresses, ωστε να γλυτωσουμε τα

μεταφορικα. PM me if interested :)

post-218943-0-77616000-1335332400_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αν βάλεις multiple address τότε αλλάζουν τα μεταφορικά έτσι δεν είναι? Έχω την εντύπωση ότι το δωρεάν μεταφορικά ισχύει μόνο για ίδια διεύθυνση, αλλά δεν είμαι και σίγουρος. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ξανατσεκάρετε το δωρεάν μεταφορικά γιατί όταν το βάζω στο καλάθι μαζί με άλλα (ξεπερνώντας τις 25 λίρες) μου το ξεχωρίζει από τα άλλα που είναι free και βγάζει επιλογή μόνο για στάνταρ delivery.

Μην κοιτάτε που αναφέρει Super Saver Delivery , αν δεν είναι από το ίδιο το Amazon και όχι Fulfilled by Amazon πληρώνεις μεταφορικά. Μου το έχουν ξανακάνει με κάτι μεμβράνες που ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη η τιμουλα αλλα δεν ειναι class 10. Δυστυχως η πραγματικη samsung 16GB class 10 κυμαινεται στα 20-22€ (αναλογα και την ισοτιμια).

 

Για τα free μεταφορικα θα πρεπει να γινει αγορα απο 25£ και ανω απο το συγκεκριμενο καταστημα. Οχι γενικα δηλαδη 9,5£ απο αυτο και αλλες 15,5£ απο αμαζον ή καποιον αλλο 3ο πωλητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το πως θα πάρετε τσαμπα μεταφορικά είναι απλό.

Για να καταλαβετε υπάρχουν δυο κατηγοριες.Αυτα που πωλουνται απο amazon Και τα αλλα που λενε fullfilled by amazon και ειναι απο τριτους πωλητες,αλλά στις αποθήκες του amazon.

Δε συνδυαζονται τα πραγματα της πρωτης κατηγοριας με της δευτερης ωστε να συμπληρωσετε το ποσο για free super saver delivery.

 

Στη δευτερη κατηγορια που ειναι fullfilled by amazon δεν χρειαζεται να είναι ο ιδιος πωλητης οπως εσφαλμενα αναφέρθηκε από τον runner69.

Πρέπει να μαζεψεται 25 λιρες απο καταστηματα που ειναι fullfilled by amazon.

 

Χτες μολις εκανα παραγγελια μια sd 16 gb class 10(οχι Micro) στις 8 λιρες http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003SGCO3E/ref=oh_details_o00_s01_i02 και συμπληρωσα το υπόλοιπο ποσο απο βιβλια κλπ που ειναι απο αλλους πωλητες αλλα fullfilled by amazon ,οπότε είναι τσεκαρισμενο.

 

Για το τι ισχυει για τα fulfilled by amazon http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/?nodeId=200355380 οπου στο αστερακι λεει αυτο που ειπα παραπανω και σας το επισυνάπτω.

"If your order contains items that are labelled as "Fulfilled By Amazon" those items themselves will need to total £25 or more to qualify for FREE Super Saver Delivery."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι σε αυτο το FBA θεμα ειχε χρειαστει να "κραξω" και τις 3 φορες που εκανα μικτη παραγγελια απο το amazon και 3ους (με FBA). Αν ισχυει οτι σου το δεχθηκε χθες αυτοματα τοτε μακαρι να ειναι σημαδι οτι το εφτιαξαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι σε αυτο το FBA θεμα ειχε χρειαστει να "κραξω" και τις 3 φορες που εκανα μικτη παραγγελια απο το amazon και 3ους (με FBA). Αν ισχυει οτι σου το δεχθηκε χθες αυτοματα τοτε μακαρι να ειναι σημαδι οτι το εφτιαξαν...

Νομιζω οτι το ειπα καθαρα, οτι πρεπει να μαζεψεις πραγματα απο FBA και οχι απο το amazon.Αυτο εκανα και χτες . Μαζεψα πραγματα απο διαφορους πωλητες FBA μεχρι να συμπλρωσω τις 25 λιρες. Και το αναφερει και το ιδιο το amazon(δες προηγουμενο μυνημα μου).

Τωρα το πως εβγαλες συμπερασμα οτι παρηγγειλα απο amazon και FBA και μου τα συνδυασε.... B) ..? Καμια σχεση με το τι εγραψα πριν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάρει εδώ και λίγες μέρες αυτήν και δεν είχα κανένα πρόβλημα

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003SGCO3E/ref=ox_sc_act_title_8?ie=UTF8&m=A15KH8GEK4WQL1

 

Την χρησιμοποιώ στο κινητό με το οποίο τραβάω συχνά HD video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...