Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις είδα το Ξόρκισε το κακό :devil: :fear: ήταν ωραίο.Αν και είναι από τα χιλιοπαιγμένα θέματα αυτό ξεχώριζε, είχε φρέσκα στοιχεία, ωραία σκηνοθεσία και σενάριο καθώς και καλές ερμηνείες.Το προτείνω είναι ωραίος ο συνδυασμός αστυνομικού με τρόμου έχεις τα καλύτερα στοιχεία από τις δύο κατηγορίες.Το δυωράκι πέρασε χωρίς να το καταλάβω και χωρίς να κάνει κοιλιά σε κάποιο σημείο ήταν όλο καλοδεμένο.

 

http://www.imdb.com/title/tt2377322/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Seven Psychopaths

 

Αν και απ' ότι είδα στους περισσότερους εδω πέρα δεν άρεσε εγώ την ευχαριστήθηκα! Έψαχνα κάτι ελαφρύ να δω απόψε και αυτή η περίεργη ταινία τελικά με ενθουσίασε. Μάλλον γιατί έκατσε να είναι αυτό ακριβώς που ήθελα να δω! Είναι αρκετά ασύνδετη αλλά έχει πολλές χιουμοριστικές wtf σκηνές τις οποίες απολάυσαμε όλοι στην παρέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Seven Psychopaths

 

Αν και απ' ότι είδα στους περισσότερους εδω πέρα δεν άρεσε εγώ την ευχαριστήθηκα! Έψαχνα κάτι ελαφρύ να δω απόψε και αυτή η περίεργη ταινία τελικά με ενθουσίασε. Μάλλον γιατί έκατσε να είναι αυτό ακριβώς που ήθελα να δω! Είναι αρκετά ασύνδετη αλλά έχει πολλές χιουμοριστικές wtf σκηνές τις οποίες απολάυσαμε όλοι στην παρέα.

γαμω ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Il vangelo secondo Matteo(The Gospel According To St.Matthew) του Pier Paolo Pasolini πολυ καλο αν σας ενδιαφερει το θεμα 

και This is Spinal Tap καταπληκτική κωμωδία ειδικά αν ακούτε την αντίστοιχη μουσική :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Conjuring

 

6

 

Γενικα εχει περασει παρα πολυς καιρος απο τοτε που ειδα κατι το οποιο πραγματικα με εκανε να φοβηθω και δεν μιλαω μονο για εκεινη την ωρα αλλα και αργοτερα κατα την διαρκεια της μερας...Γενικα επειδη ειμαι Χριστιανος πιστευω οτι μπορει να υπαρχει δαιμονισμος κτλ αλλα οταν βλεπω ατομα να σερνονται στον αερα οπως στο paranormal activity γελαω και δεν μπορω να τα παρω στα σοβαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το chef το είδα μη περιμένοντας και πολλά, και μου αρεσε.

βέβαια η ερώτηση του πως ο favreau ρίχνει γυναίκες επιπέδου scarjo και vergara θα παραμείνει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Expendables 3 (2014)

 

http://www.imdb.com/title/tt2333784/

 

Καμία σχέση με το 1. Μηδέν αίμα (PG-13 γαρ), μέτρια δράση, εισαγωγή πολλών νέων χαρακτήρων που δεν προσφέρουν τελικά τίποτα και είναι μάλλον αντιπαθητικοί. Ταινία δράσης για νηπιαγωγείο, με λίγα λόγια αποφύγετε το.

 

4/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Before I Go to Sleep - Εκπληκτικό, μου άρεσε πολύ και το προτείνω ανεπιφύλακτα :D

 

 

(http://www.imdb.com/title/tt1726592/)

παιζει στον θειο με καλη εικονα?

subs εχουν βγει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...