Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πότε θα ξεκλειδώσει, στις δώδεκα τα μεσάνυχτα; Εγώ γενικά αγοράζω ψηφιακές εκδόσεις για την ευκολία και τα πλεονεκτήματα που ανάφερες αλλά έχω ξεμείνει από χώρο. Δεν ξέρω θα κοιτάξω εάν με παίρνει να σβήσω τίποτα.

Άντε ρε παιδιά εσείς με τον θείο στο εξωτερικό πείτε κανένα καλό σκηνικό και γενικότερα εντυπώσεις από διαφορά (γραφικά, σύστημα μάχης, ai). Panther μας τα "μασάς" με τον κόσμο :-D δεν λέγανε ότι είναι μεγαλύτερος από ότι το GTA IV και το RDR μαζί;

Λοιπον θα το ξαναβάλω σε λίγη ώρα και θα μετρήσω με το χρονόμετρο κάνοντας την περίμετρο του χάρτη να σας πω πόση ώρα θα μου πάρει με το αυτοκίνητο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι για πρώτη φορα θα παίξω online (console) εάν είναι έτσι όπως δείχνουν στο video, και μάλλον ήρθε η ώρα να κάνω και λογαριασμό στο psn :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θα το ξαναβάλω σε λίγη ώρα και θα μετρήσω με το χρονόμετρο κάνοντας την περίμετρο του χάρτη να σας πω πόση ώρα θα μου πάρει με το αυτοκίνητο

Πάρε κανένα σκουτεράκι 50cc εάν έχει για να κάνεις πολύ και να "ψαρώσουμε" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα ξεκλειδώσει, στις δώδεκα τα μεσάνυχτα; Εγώ γενικά αγοράζω ψηφιακές εκδόσεις για την ευκολία και τα πλεονεκτήματα που ανάφερες αλλά έχω ξεμείνει από χώρο. Δεν ξέρω θα κοιτάξω εάν με παίρνει να σβήσω τίποτα.

Άντε ρε παιδιά εσείς με τον θείο στο εξωτερικό πείτε κανένα καλό σκηνικό και γενικότερα εντυπώσεις από διαφορά (γραφικά, σύστημα μάχης, ai). Panther μας τα "μασάς" με τον κόσμο :-D δεν λέγανε ότι είναι μεγαλύτερος από ότι το GTA IV και το RDR μαζί;

 

Αύριο στις 5 το απόγευμα θα είναι διαθέσιμο για pre-load, και τα μεσάνυχτα της Δευτέρας ώρα Αγγλίας θα ξεκλειδωθεί (2 η ώρα δηλαδή στην Ελλάδα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit: τελικά κάτι μου έτυχε και πρέπει να πάω στην πόλη.Θα το χρονομετρήσω όμως μόλις γυρίσω κατα τις 14:30

 

Φήμες λενε οτι ο Μπλε Πανθηρας κανει ακόμα τον κυκλο του χάρτη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχ ,χίλλια συγγνωμη παιδιά.άλλα απο την ώρα που γύρισα είχε τον έναν αγώνα μετά τον άλλον(ποδοσφαιρο στην τηλεόραση).

Το ανοίγω τώρα όμως για να αρχίσω την χρονομετρηση όλον το περίμετρο του χάρτη.σε κάμποσα ή σε λίγα λεπτα θα ξανάποστάρω για το αποτέλεσμα

 

 

EDIT:

Λοιπόν έγινε η καταμέτρηση .Ολη η περίμετρος απο τον αυτοκινητόδρομο βέβαια ,όχι απο τους μικρούς περιφεριακούς δρόμους (γύρω-γύρω του χάρτη με μέτριας ταχύτητας αυτοκίνητο στο πιο γρήγορο που μπορούσα.

Εκανα: 17 λεπτά και 31 δευτερόλεπτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα, ούτε που είχα πάρει χαμπάρι πως υπήρχε και console thread για το GTA. Και τόσες μέρες έγραφα σα βλάκας σε αυτό των PC... :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα, ούτε που είχα πάρει χαμπάρι πως υπήρχε και console thread για το GTA. Και τόσες μέρες έγραφα σα βλάκας σε αυτό των PC... :-(

Δεν είσαι εσύ οι βλάκας, αλλά αυτοί που θα το βγάλουν για την απόλυτη gaming πλατφόρμα (τα pc) σε 1 χρόνο.

 

Αλλά δεν πειράζει, από το να ματώσουν τα μάτια μου από τα textures χαμηλής ανάλυσης και τα 30fps, καλύτερα να περιμένω και 1 και 2 χρόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε κανένα gameplay βίντεο και αφήστε τις απομονωμένες φωτό. Το παιχνίδι είναι μακράν ότι καλύτερο έχει κυκλοφορήσει σε κονσόλα οπτικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι εσύ οι βλάκας, αλλά αυτοί που θα το βγάλουν για την απόλυτη gaming πλατφόρμα (τα pc) σε 1 χρόνο.

 

Κοψε κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε κανένα gameplay βίντεο και αφήστε τις απομονωμένες φωτό. Το παιχνίδι είναι μακράν ότι καλύτερο έχει κυκλοφορήσει σε κονσόλα οπτικά.

 

Είναι το ρημάδι, είναι! Το βλέπω και δεν το πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...