Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την γειτόνισσα, δεν μπορώ να διαβάσω..!


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες καλησπέρα..!

 

Λοιπόν, το θέμα έχει ως εξής..!

 

Οι γειτόνισσα μου με έχει ζαλίσει, και μου χτυπάει μόνιμα πόρτες και παράθυρα γτ λέει θέλει να κλείνω τα παράθυρα, (άγνωστο για ποιον λόγο).

 

Αυτό το πράγμα δεν παίζει, γτ έχει απίστευτη ζέστη μέσα στο σπίτι.

 

Μίλησα με διαχειρίστρια και με τον σπιτονοικοκύρη μου και μου είπαν κ οι δύο ότι δεν παίρνει από λόγια..!

 

Το πράγμα, έχει καταντήσει πολύ σπαστικό και δεν με αφήνει να συγκεντρωθώ για την εξεταστική...`

 

Πριν λίγο πάλι χτυπούσε το παράθυρο με το σκουπόξυλο απ το δίπλα μπαλκόνι, για να κλείσει..!

Για να διαβάσω πλέον με την ησυχία μου φοράω ωτοασπίδες..!

 

Καμιά πρόταση, γιατί εγώ προσωπικά είμαι σε αδιέξοδο....

Μπορώ να κινηθώ νομικά...?

 

Ευχαριστώ πολύ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνομαι μέσα στο σπίτι. είναι στην ίδια ευθεία τα παράθυρα..!

 

Χτύπα της και εσύ το παράθυρο με σκουπόξυλο για να κλείσει τα παράθυρα της, αλλά κατά της 3-4 τα χαράματα.

 

Εδώ είπαμε να την πάω εγώ νομικά, όχι να της δώσω πατήματα να με πάει αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γριά είναι η γειτόνισσα; Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα μπορεί να έχει με τα παράθυρα. Διαβάζεις μήπως με ανοιχτή τηλεόραση/ακούγοντας μουσική;

 

Όπως και να 'χει, το νόημα είναι πως μπορεί να σου κλάσει. Απλά συζήτηση να γίνεται, έτσι για να καταλάβουμε τι μπορεί να παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την πας νομικά ξέχασέ το, το πολύ πολύ πάρε τηλέφωνο στην αστυνομία να έρθει να της κάνει παρατήρηση μπας και τρομάξει. Οι εισαγγελείς δεν μπορούν να βγάλουν άκρη με πιο σοβαρά θέματα που αφορούν προβλήματα γειτόνων, αυτό θα σου λύσουν? Άσε που ακόμα και αν της κάνεις μήνυση, μέχρι να φτάσει η υπόθεση στον εισαγγελέα θα έχεις τελειώσει τη σχολή, στην Ελλάδα κάνουν με το παραμικρό οι άνθρωποι μήνυση. Αυτό έχει και τα καλά του, έχει και τα κακά του :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γριά είναι η γειτόνισσα; Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα μπορεί να έχει με τα παράθυρα. Διαβάζεις μήπως με ανοιχτή τηλεόραση/ακούγοντας μουσική;

 

Όπως και να 'χει, το νόημα είναι πως μπορεί να σου κλάσει. Απλά συζήτηση να γίνει, έτσι για να καταλάβουμε τι μπορεί να παίζει.

 

Όχι φίλε μου, θέλω απόλυτη ησυχία για να διαβάσω.

 

Και συζήτηση δεν γίνεται, όταν την ρωτάω "γιατί", μου απαντάει "έτσι".

 

Γύρω στα 50-55 είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου, θέλω απόλυτη ησυχία για να διαβάσω.

 

Και συζήτηση δεν γίνεται, όταν την ρωτάω "γιατί", μου απαντάει "έτσι".

 

Γύρω στα 50-55 είναι

 

Ε, γράψε την στα @@ σου και αγνόησε την επιδεκτικά, και άμα σου κάνει νερά φώναξε τους μπάτσους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου, θέλω απόλυτη ησυχία για να διαβάσω.

 

Και συζήτηση δεν γίνεται, όταν την ρωτάω "γιατί", μου απαντάει "έτσι".

 

Γύρω στα 50-55 είναι

 

Ρε μπας και της έχεις γυαλίσει και προσπαθεί να σου τραβήξει την προσοχή μπας και πας μέσα στα νεύρα σπίτι της και της πεις "Τωρα θα δεις ΜΩΡΗ" και να την βάλεις κάτω κλπ? Πολύ σενάριο από MILF τσόντα ακούγεται αλλά ποτέ δε ξέρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ έχει μια πολύ καλή δικαιολογία τότε για τη συμπεριφορά της, η οποία όμως δεν έχει λογική. Μην της δίνεις σημασία, θα της περάσει με τον καιρό :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ έχει μια πολύ καλή δικαιολογία τότε για τη συμπεριφορά της, η οποία όμως δεν έχει λογική. Μην της δίνεις σημασία, θα της περάσει με τον καιρό :mrgreen:

 

Το ελπίζω γτ μου έχει ζαλίσει τα @@..!

 

Γενικώς προσπαθώ να είμαι διακριτικός και να μην δημιουργώ προβλήματα αλλά το συγκεκριμένο, δεν έχει καμία λογική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει να κλεινεις εσυ τα δικα σου παραθυρα?

την ενοχλει η μουσικη σου πχ?

ή ετσι απλα της την εδωσε οτι εσυ πρεπει να εχεις κλειστα παραθυρα?

χαθηκα λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...