Προς το περιεχόμενο

Το Trillian γίνεται εντελώς δωρεάν για όλους


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το Τrillian, ένα από τα δημοφιλέστερα προγράμματα instant messaging, ανακοίνωσε ότι στο εξής διαθέτει εντελώς δωρεάν την πλήρη του έκδοση. Αυτό σημαίνει ότι όλοι οι χρήστες έχουν πρόσβαση σε χαρακτηριστικά όπως εναλλαγή του chat σε πραγματικό χρόνο μεταξύ διαφορετικών συσκευών, δυνατότητα χρήσης διαφορετικών θεμάτων και όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά που μέχρι τώρα ήταν διαθέσιμα μόνο στην Pro έκδοση.

 

Έτσι, ο μοναδικός περιορισμός περιλαμβάνει πλέον την προβολή διαφημίσεων, οι οποίες πάντως δεν φαίνεται να είναι ιδιαίτερα ενοχλητικές – τουλάχιστον όχι περισσότερο από ότι συμβαίνει σε άλλες εφαρμογές.

 

Η αλλαγή αυτή συνέπεσε με την κυκλοφορία του Τrillian 5 για Windows, ενώ αναμένεται να σύντομα να κάνει την εμφάνισή της στην έκδοση για Mac και για κινητές συσκευές, όπου η εφαρμογή υποστηρίζει iPhone, Android και BlackBerry.

 

Link.png Site: Lifehacker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδιά μόλις πάω να κάνω upgr σε pro για windows ζητάει 12$. Δέν βλέπω κάτι δωρεάν.

Το free πήρε όλα τα χαρακτηριστικά του Pro (free limited δεν υπάρχει πια)

και τώρα το Pro είναι ίδιο με free αλλά χωρίς διαφήμισης και Ιστορικο sync στους server του trillian

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ αλλα δεν.

 

με τόσο bloatware να μου λείπει...

:blink: θέλει κάτω από 27mb ram και όταν το έχεις ελαχιστοποιημένο ~5mb ...ε δεν το λες και bloatware, μόνο προσοχή κατά την εγκατάσταση μην βάλετε κάτι πρόσθετα crapware που έχει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:blink: θέλει κάτω από 27mb ram και όταν το έχεις ελαχιστοποιημένο ~5mb ...ε δεν το λες και bloatware, μόνο προσοχή κατά την εγκατάσταση μην βάλετε κάτι πρόσθετα crapware που έχει.

 

τι σχέση έχει η ram? το installation footprint ορίζει το bloatware ή όχι

bloatware χαλαρά...αυτή την αηδία το xobni σε ρωτάει αν θες να το βάλεις? (μου κόλλησε και το outlook)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...