Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Youtube


Toudor14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κάποιος να μου πει γιατι δε μου στριμάρει κανένα Βίντεο στο Youtube ? Ουτε με Μοζίλα , ουτε με εξπλορερ..Με κανενα Browser να μην τα πολυλογώ! Το περιεργο είναι πως αν βάλω να παιξει απο το FB βιντεο του youtube παίζει κανονικα αλλα απο τη σελίδα απ'ευθείας τιποτα ! Ξανα έκανα install το adobe player αλλα δεν άλλαξε κάτι !! Τι συμβαίνει ? Αν μπορεί κάποιος να γράψει τι μπορεί να φταίει .. ευχαριστώ πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Για τρέξε ένα scan με malware bytes και spybot s&d για αρχή...

 

 

duh ??? Εεεε??? Δεν τα καταλαβαίνω εγω αυτά !! Για βάλε υποτιτλους αν έχεις την καλοσύνη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακολούθα και αυτή την παρόμοια περίπτωση,

http://www.insomnia.gr/topic/399811-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%89-%CE%BD%CE%B1-%CE%B4%CF%89-%CE%B2%CE%B9%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%B7-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%B4%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-youtube/page__pid__3878656#entry3878656

μπορεί να έχει την ίδια αιτία...

κοίτα για τους drivers της κάρτας γραφικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε σε εμένα δουλεύουν τα video στο youtube! Μέχρι πριν λίγο δούλευε αλλά τώρα μου βγάζει ένα μαύρο τετράγωνο χωρίς κουμπιά κτλ. Τα έχω όλα updated, flash,drivers,mozilla, google chrome με κανένα δεν δουλεύει :S

 

EDIT: OK έτρεξα το ccleaner, καθάρισα τα πάντα από cookies μέχρι registry και τώρα ανοίγει αλλά όταν φορτώνει αρχικά ένα video τα όλα τα κουμπιά από κάτω είναι απενεργοποιημένα και πρέπει να περιμένεις λίγο πριν μπορείς να τα πατήσεις :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τώρα τρέχω το Malware Bytes και σκαναρει .. Μολις τελείωσε το σκαναρισμα και δε βρήκε τίποτα infected..Tωρα τί κάνω ? Να κατεβάσω και να τρέξω και το Spybot ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να πατησεις το Pop Out (κατω δεξια στο βιντεο) και μολις σου ανοιξει σε νεο παραθυρο το βιντεο , δεξι κλικ μεσα στο νεο βιντεο > Settings > Ξεκλικαρε το Enable Hardware Acceleration

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να πατησεις το Pop Out (κατω δεξια στο βιντεο) και μολις σου ανοιξει σε νεο παραθυρο το βιντεο , δεξι κλικ μεσα στο νεο βιντεο > Settings > Ξεκλικαρε το Enable Hardware Acceleration

 

 

Δε μου δίνει τετοιο option να το κανω enable .. Δεν υπαρχει κανενα pop out option κατω δεξια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...