Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σας ρωτήσω που μπορώ να κάνω και γω τον εαυτό μου κάτι σαν manga. Δηλαδή πολλά άτομα απο εδώ έχουν σαν φωτο-προφίλ τους εαυτούς τους magnοποιημένους. Γνωρίζετε κάποιο site ή πρόγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαργια. Το πρωι θα βγάλει ήλιο και θα πίνεις φραπεδια λέγοντας: "ΩΠ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΕ ΜΟΥ ΑΡΑΞΕ." κατα τις 12 θα μαυρισει ο ουρανός και 1-2(μπορει και 3-4) θα γαμηθεί να βρέχει. Ολο το απογευμα θα κυριαρχει η κλασσικη σαπιλα οπου αργα η γρηγορα θα σε κανει αλκοολικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαργια. Το πρωι θα βγάλει ήλιο και θα πίνεις φραπεδια λέγοντας: "ΩΠ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΕ ΜΟΥ ΑΡΑΞΕ." κατα τις 12 θα μαυρισει ο ουρανός και 1-2(μπορει και 3-4) θα γαμηθεί να βρέχει. Ολο το απογευμα θα κυριαρχει η κλασσικη σαπιλα οπου αργα η γρηγορα θα σε κανει αλκοολικό.

 

Στις λεπτομέρειες κρίνεται ο τελικός. Στις 4 φεύγουμε οπότε I don't care, στις 3 θα είναι ψόφια τα παιδιά από το τρέξιμο και τα παιχνίδια και θα τρώνε μεσημεριανό οπότε I don't care, στις 2 μας μάμησε την εκδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω μια εκδρομή για τους μαθητές μου και το ένα σαιτ λέει απλώς για συννεφιά ενώ το άλλο λέει για βροχή.

 

Υπάρχει καμιά αξιοπιστία;

 

Αν πας εκδρομη θα βρέξει αλλιώς θα έχει ηλιο. Γεγονος.

 

Την τελευταια φορά που κοιταξα και ειχαν διαφορετικη πρόβλεψη τα παραπανω σαιτ ειχε κερδίσει το meteo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα λοιπόν!

 

Μια ερώτηση..

 

Θέλω να συνδέσω αυτό ακριβώς το υπέρυθρο LED με το audio jack (την έξοδο που βάζεις τα ακουστικά) του κινητού μου.

 

Η ερώτηση μου είναι τι αντίσταση θα πρέπει να συνδέσω σε σειρά για να προστατέψω τη θύρα από το να "καεί"..???

Έχω ακούσει ότι τα ακουστικά που χρησιμοποιούμε συνήθως είναι 8 Ωhm. Μήπως η αντίσταση που πρέπει να βάλω θα πρέπει να είναι αντίστοιχη...?

 

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για δέμα με ΕΛΤΑ από Χαλκίδα στην Αθήνα και Πάτρα πόσο είναι; Υπάρχουν κάπου οι τιμές;

Για ~2kg μιλάμε.

 

Για 2kg βλέπω γενικά για εσωτερικό, για συστημένο, 5€. Ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πριν ~140 χρόνια ήταν η Βουδαπέστη απ ό,τι λέει εδώ. Αλλά μάλλον δε σου κάνει και δε μου ρχεται προς τα πού αλλού να σκεφτώ.

 

 

θενκς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω έναν free ή freeware ελαφρύ mail client για windows στον οποίον να μπορώ να βάλω gmail, hotmail & yahoo mail.

 

To thunderbird μου σπάει λίγο τα @@.

 

Ζητάω πολλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...