Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's H.A.W.X. 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι απ'όσο ξέρω δεν ''έσπασε'' ποτέ και ο λόγος που άφησε τους λάτρεις του είδους αδιάφορους είναι η πλήρης αποτυχία του σε επίπεδο gameplay και όχι μόνο ακόμη και απο τον προκάτοχό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

εσπασε για λιγο αλλα βγαλανε patch next day και απο τοτε τπτ

 

το δοκίμασα στο Onlive και μια χαρά arcade simulator για μας τους λάτρεις του ace combat

παίζουμε για διασκέδαση όχι να δώσουμε δίπλωμα πιλότου!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσπασε για λιγο αλλα βγαλανε patch next day και απο τοτε τπτ

 

το δοκίμασα στο Onlive και μια χαρά arcade simulator για μας τους λάτρεις του ace combat

παίζουμε για διασκέδαση όχι να δώσουμε δίπλωμα πιλότου!!!!!!!!!!!!!!

 

Οταν λες για λιγο?? Offline μπορουμε πλεον να το παιξουμε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οταν λες για λιγο?? Offline μπορουμε πλεον να το παιξουμε??

To ειχα original digital download και δεν μπορουσα να το παιξω offline..Και μαλιστα ειχε και αυτα τα υπεροχα του "επεσε η συνδεση=no saves=απτην αρχη την αποστολη".

Uninstalled στη δευτερη φορα που μου εκανε το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

M εβαλες στο τριπακι να το ψαξω. Βρηκα το email απο την Ubisoft, με το serial για το παιχνιδι, το order number, κλπ, αλλα οπως ειναι λογικο δεν λειτουργει πια το download link για το παιχνιδι (30 ημερες προθεσμια ειχε κ συμπληρωσαμε 1 χρονο και κατι μερες).

Με ενα ψαξιμο δεν φαινεται να χω κρατησει το setup του παιχνιδιου τουλαχιστον μεσα στους σκληρους του desktop. Ξερει κανεις εαν υπαρχει δυνατοτητα να το ξανακατεβασω (νομιμα)?

Εαν οχι, ειχα ρωτησει και νωριτερα στο thread, το serial ισχυει μονο για την digital download εκδοση ή και για το dvd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Πρόβλημα με HAWX 2

Γεια σας παιδια ενω χτες μπορουσα να παιξω κανονικα σημερα το ανοιγω μεσω steam το παιχνιδι ανοιγει και ο launcher της ubisoft αλλα το παιχνιδι δεν ανοιγει...και μαλιστα ο launcher οπως και το steam δειχνουν οτι το παιχνιδι τρεχει... Ξερει κανεις τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

movement controls hawx 2 θα τρελαθώ!

Γεια εχτες το Βραδι αγορασα το Hawx2 http://hawxgame.uk.ubi.com/οκ κατεβηκαι ολλα μια χαρα εκει ξαφνηκα μου αρχησε το tutorial τα χαλασαμε στην αρχη βρηκα ληση στο προβλημα αλλα μετα μου εμαθε οτι με το ποντικι παμε  πανω κατω την καμερα και το ιδιο το αεροπλανο το θεμα μου ειναι οτι το αεροπλανο για να παει κατω πρεπει το ποντικι να παει πανω και να προς τα πανω πας το ποντικι προ τα κατω . υπηρχαν κατι Settings για να το ρυθμισω αλλα δεν ξερω πως ακριοβος πως θα του δωσω την εντολή να παει προς τα πανω οταν κουναω το ποντικι προς τα πανω και πως προς τα κατω οταν κουναω το ποντικι προς τα κατω. οποιος εχει παιξει Hawx2 ισως να με καταλαβει ευχαριστω εκ των προτερων συνχωρεστεμε για τα ορθογραφικα και την ποληλογια μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...