Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tα διάφορα bundles του Bundle Stars, δίνουν κλειδιά για το κάθε παιχνίδι ή ένα για όλο το πακέτο;

 

Καθε παιχνιδι εχει δικο του, τουλαχιστον ενα bundle που πηρα χτες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα διάφορα bundles του Bundle Stars, δίνουν κλειδιά για το κάθε παιχνίδι ή ένα για όλο το πακέτο;

 

Εχω παρει 5-6 bundles απο εκει, ολα ηταν με ξεχωριστα κλειδια.

 

(Τους βολευει και αυτους καθως ανακυκλωνουν σε διαφορετικα bundles τα ιδια παιχνιδια αρκετες φορες).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και μπορεί να το έχετε ξαναπεί αν πάρω humble bundle πακέτο πλέον σου τα δίνει τα παιχνίδια μέσα στο λογαριασμό αν κάποια τα εχω?στα αφήνει να τα κάνεις δωρο?εγω παλιότερα με τα κλειδιά τα έδωσα σε φίλους που δεν τα είχαν (κάποια καλα παιδιά τα πούλαγαν ) τώρα τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πρόβλημα με το Steam:
Πάω να αγοράσω το GTA Complete με Paypal, βάζω τα στοιχεία όπως τις άλλες φορές, αλλά στο σημείο που επιστρέφει από τη σελίδα του paypal στο Steam, μου το έχει πάλι στο καλάθι...

 

Η κάρτα έχει υπόλοιπο και στο history του paypal δεν βλέπω ότι έγινε συναλλαγή

Αυτό έγινε χτες, δοκίμασα και σήμερα και πάλι τα ίδια..

 

Πέρα από αυτό, δεν μπορώ να μιλήσω με την τράπεζα να δω αν έγινε κάποια χρέωση (citibank που δεν σε συνδέει με εκπρώσοπο με κανένα τρόπο)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από αυτό, δεν μπορώ να μιλήσω με την τράπεζα να δω αν έγινε κάποια χρέωση (citibank που δεν σε συνδέει με εκπρώσοπο με κανένα τρόπο)

 

Παρε το τηλ χωρις χρεωση 801κτλ και μολις απαντησει ο αυτοματος πατα 4 και μετα 2...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρε το τηλ χωρις χρεωση 801κτλ και μολις απαντησει ο αυτοματος πατα 4 και μετα 2...

Αίτηση για δάνειο, ωράιο κόλπο!!

 

Αλλά και πάλι δεν δουλεύουν Σ/Κ, θα δοκιμάσω με paysafe πριν λήξει η προσφορά και μετά θα κάνω dispute σε περίπτωση που με χρεώσουν στο paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και μπορεί να το έχετε ξαναπεί αν πάρω humble bundle πακέτο πλέον σου τα δίνει τα παιχνίδια μέσα στο λογαριασμό αν κάποια τα εχω?στα αφήνει να τα κάνεις δωρο?εγω παλιότερα με τα κλειδιά τα έδωσα σε φίλους που δεν τα είχαν (κάποια καλα παιδιά τα πούλαγαν ) τώρα τι παίζει?

Δεν σου δίνει πλέον κλειδιά, γιατί γέμισε το e-bay με αυτά, αλλά μπορείς να τα στείλεις σαν δώρο σε κάποιον που θές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου δίνει πλέον κλειδιά, γιατί γέμισε το e-bay με αυτά, αλλά μπορείς να τα στείλεις σαν δώρο σε κάποιον που θές 

το ξέρω εγω λεω το εξής παίρνω ενα πακέτο με 10 pacman τα 5 τα έχω το steam βλέπει οτι τα έχω αρα απλά παίρνω τα 5 που λείπουν η τα 5 που εχω σαν δεύτερα τα στέλνω μετά ως δώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω εγω λεω το εξής παίρνω ενα πακέτο με 10 pacman τα 5 τα έχω το steam βλέπει οτι τα έχω αρα απλά παίρνω τα 5 που λείπουν η τα 5 που εχω σαν δεύτερα τα στέλνω μετά ως δώρα?

Oταν τα pacman ειναι σε 1 κωδικο steam, τα "χανεις" τα 5.

Oταν τα pacman ειναι σε 10 κωδικους, το humble σου επιτρεπει να κανεις οποιο κωδικο θελεις redeem στον ευατο σου και οποιο θελεις δωρο.

Σε σχεση με παλια, απλα δεν βλεπεις ποτέ τους κωδικους, κανεις ειτε redeem ειτε στελνεις email για να κανει ο δωροληπτης redeem.

 

Στο τρεχων πακετο της sega, τα παιχνιδια ειναι σε 2 κωδικους, ενα ανα tier τιμης (αγνοω το 3ο tier).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o εκπροσωπος του amazon στα sites οπως cag reddit neogaf κα αλλαξε

 

 

ο νεος λεγεται josh  και για οποιον παρακολουθει το cag το παλιο νημα αντικατασταθηκε απο νεο

 

 

προσοχη γιατι αυτος θα βαζει και retail προσφορες ανακατεμενες μαζι με τις digital

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.cheapassgamer.com/topic/328659-amazon-pc-deals-thief-3749-700-tomb-raider-indie-deals-and-more/

 
Hey CAGs,
 
Welcome to the new and improved Amazon PC deals thread, run by yours truly. I'm still trying to get an aggregated feed of physical and digital deals. As I mentioned in Tony's thread, there will be a physical + digital PC thread and a physical + digital console thread. Once I get the other thread up and running, I'll drop the link here.
 
I'm hoping (and fully expecting) you guys to be candid about everything from the quality of the deals to the format I'm using to deliver them to you.  If there's anything you'd like to see run differently, feel free to shoot me a PM.
 

Deals are live 3/18-3/24

Title Price Thief [steam] $37.49 Tomb Raider [steam] $7.00 Hitman: Absolution [steam] $7.00 Sleeping Dogs [steam] $7.00 Deus Ex: Human Revolution [steam] $7.00 Just Cause 2 [steam] $5.25 Final Fantasy VII [steam] $6.00 Final Fantasy VIII [steam] $6.00 Final Fantasy XIV: A Realm Reborn [Download] $15.00 FINAL FANTASY XI - Ultimate Collection Seekers Edition [Download] $15.00 NBA 2K14 [steam] $9.99 Need For Speed Rivals [Origin] $29.99 Need for Speed Rivals - Timesavers Pack [Origin] $5.00 Need for Speed Most Wanted [Origin] $10.00 Need For Speed Most Wanted - All DLC Bundle [Origin] $15.00 Need for Speed Hot Pursuit [Download] $6.00 SimCity [Origin] $20.00 SimCity [Origin Instant Access] $20.00 SimCity Cities of Tomorrow [Origin] $15.00 SimCity Plus Edition [Origin] $30.00 SimCity Plus Edition [Origin Instant Access] $30.00 SimCity 4 - Deluxe Edition [Download] $5.00 SimCity 4 - Deluxe Edition [Origin Instant Access] $5.00 Pro Cycling Manager 2013 [steam] $10.00 Pro Cycling Manager 2012 [Download] $5.00 Pro Cycling Manager 2011 [Download] $2.50 Blood Bowl - Chaos Edition [steam] $7.50 Blood Bowl - Legendary Edition [steam] $5.00 Planet Horse [Download] $2.20

Indie Games - 3/18-3/24

Name Price Double Fine Bundle [steam] $11.49 Costume Quest [steam] $6.99 Psychonauts [steam] $4.99 Stacking [steam] $6.99 Shadow Warrior [steam] $7.99 Jazzpunk [steam] $13.49 BIT.TRIP BEAT [steam] $2.49 BIT.TRIP CORE [steam] $2.49 BIT.TRIP Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien [steam] $7.49 RuneScape 3 - 30 Day Membership [instant Access] $4.79 Ace of Spades: Battle Builder [steam] $7.49 Ticket to Ride - Complete Pack [steam] $6.29 Ticket to Ride - Upgrade Pack [steam] $5.29 Ticket to Ride [steam] $4.99 Ticket to Ride - USA 1910 DLC [steam] $1.49 Ticket to Ride - Europe DLC [steam] $3.74 Ticket to Ride - Switzerland DLC [steam] $2.99 Ticket to Ride - Legendary Asia DLC [steam] $2.99 A Game Of Dwarves [steam] $4.99 The Showdown Effect [steam] $4.99 The Showdown Effect - Digital Deluxe Edition [steam] $9.99 Leviathan: Warships [steam] $4.99 Leviathan: Warships Pack [steam] $5.99 Potatoman Seeks the Troof [Download] $1.49 Velocity Ultra [steam] $4.99 Alien Breed Trilogy [steam] $5.69 Alien Breed: Impact [steam] $2.49 Alien Breed: Assault [steam] $2.49 Worms Reloaded - Game of the Year Edition [steam] $6.29 Worms Crazy Golf [steam] $2.49 Worms Revolution [steam] $3.69 Worms Ultimate Mayhem [steam] $3.69 Stronghold HD [steam] $2.99 Stronghold Crusader HD [steam] $4.99 Space Colony HD [Download] $4.99 Teslagrad [steam] $7.99 Megabyte Punch [steam] $9.79 Critical Mass [Download] $0.99 Metal Dead [Download] $2.49
 
As I mentioned in the other thread, I'm going to be at GDC for the rest of the week, so I'll try to answer questions as they come up, but aside from that I'll likely be pretty quiet until Monday. Enjoy the deals!

 

 

 

 

 

 

ενδιαφερον το final fantasy 8 λιγο πανω απο 4 ευρω

και το nba 2k14 που οποιος ειχε κανει αγορα 2k προς το τελος του προηγουμενου ετους εχει επιπλεον εκπτωση $5

(φαινεται στο checkout-- εχει σταλει σχετικο mail στους δικαιουχους  ~  στις 26/9)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...