Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην ανχωνεσε...ειμαστε αρκετοι "καμενοι"....εστειλα mail και περιμενω...θα ενημερωσω οταν με το καλο...

 

παντως κατι τετοια λαθη, ειναι που δινουν νοημα στην καθημερινοτητα μας...ασε που πουλαμε μαγκια και στον περιγυρο

"ποσο το πήρες? την πατησες... εγω εδωσα 2 ευρουλακια και τους ειπα να κρατησουν και τα ρέστα....."

 

ναι αλλα οποιος το παρει δεν θα παιξει πανω απο 5-6 ωρες γιατι αν ηταν να παιξει παραπανω θα το ειχε παρει ηδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι αλλα οποιος το παρει δεν θα παιξει πανω απο 5-6 ωρες γιατι αν ηταν να παιξει παραπανω θα το ειχε παρει ηδη

5-6 ώρες??

ουτε θα το εγκαταστήσω....

 

το πηρα καθαρα για ψυχολογικους λόγους...οπως αναφερθηκε και στο προυγουμενο μου post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα στείλω και εγώ μήνυμα στο support και βλέπουμε. Πάντως πιο πολύ με ενοχλεί που έδωσα τα στοιχεία μου σε αυτό το site που δεν ξέρουμε αν είναι αξιόπιστο παρά να χάσω 2 ευρω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5-6 ώρες??

ουτε θα το εγκαταστήσω....

 

το πηρα καθαρα για ψυχολογικους λόγους...οπως αναφερθηκε και στο προυγουμενο μου post

lol! είναι παιχνιδάρα,δοκίμασε το! εγώ παίζω fm απο το 2002! απλά φέτος ήταν πανάκριβο και το τσίμπησα τώρα :D(και στα 11 παλι θα το επερνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα στείλω και εγώ μήνυμα στο support και βλέπουμε. Πάντως πιο πολύ με ενοχλεί που έδωσα τα στοιχεία μου σε αυτό το site που δεν ξέρουμε αν είναι αξιόπιστο παρά να χάσω 2 ευρω. :P

αν εννοεις ονομα, επιθετο, email....σιγα τα αυγα...δεν εγινε και τιποτα που τα εχουν (να τα ειχαν μονο αυτοι...google, facebook, msn, youtube κλπ και ολες οι μεγαλες διαφημιστικες)

 

Για τα στοιχεία πληρωμων, αν πληρωσες με Paypal σιγουρα δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα και για αυτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοεις ονομα, επιθετο, email....σιγα τα αυγα...δεν εγινε και τιποτα που τα εχουν (να τα ειχαν μονο αυτοι...google, facebook, msn, youtube κλπ και ολες οι μεγαλες διαφημιστικες)

 

Για τα στοιχεία πληρωμων, αν πληρωσες με Paypal σιγουρα δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα και για αυτα....

 

Ήθελε και διευθύνσεις και τέτοια για να κάνεις παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοεις ονομα, επιθετο, email....σιγα τα αυγα...δεν εγινε και τιποτα που τα εχουν (να τα ειχαν μονο αυτοι...google, facebook, msn, youtube κλπ και ολες οι μεγαλες διαφημιστικες)

 

Για τα στοιχεία πληρωμων, αν πληρωσες με Paypal σιγουρα δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα και για αυτα....

 

Βασικα θα το επερνα και εγω αλλα δεν εχω paypal (δεν το πολυσυμπαθω) και φοβουμουν να βαλω την χρεωστικη. Οχι οτι θα το επαιζα βεβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελε και διευθύνσεις και τέτοια για να κάνεις παραγγελία.

so what? το πολυ πολυ να σου στειλουν κανα "μπράβο" να σε δειρει που τους εκλεψες...

 

Βασικα θα το επερνα και εγω αλλα δεν εχω paypal (δεν το πολυσυμπαθω) και φοβουμουν να βαλω την χρεωστικη. Οχι οτι θα το επαιζα βεβαια...

μα τον θεο...αν τυχει και δεν μου κανουν refund και μου στειλουν τον δευτερο κωδικο, θα σου τον δωσω να δω αν θα το παίξεις...

(θα μπαινω στο προφιλ σου και θα κοιταω καθε μερα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για όσους δεν ελέησε ο Κύριος, το φθηνότερο Football Manager 2013 το παίρνουμε από Gamefly στα 9,33€ με το κουπόνι "GFDMAY20UK".

 

Αν τα βραζιλιάνικά σας είναι καλά και δεν φοβάστε να κολυμπήσετε στο άγνωστο τότε θα το βρείτε πολύ χαμηλότερα στο nuuvem. Νομίζω η ισοτιμία βγαίνει κάπου στα 7,55€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και για μια προσφορα που προτεινω να ΜΗΝ την παρετε...αλλα επειδη ξερω τι λιγουρια ειστε μερικοι......

tomb raider "το καινουργιο"=13.60 eyro (greenmangaming  με κουπονι GMG20-LLASD-D8WBQ)

 

μην το παρετε γιατι θα εχει την πορεια του HITMAN και σε κανα μηνα το βλεπω σε κανα "humble bundle".. :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από GetGamesGo έχουν για 3 μέρες το "get loaded go" όπου: διαλέγοντας δύο (2) τίτλους από μια λίστα από παιχνίδια, πληρώνεις 8€ σύνολο.

Οι τίτλοι είναι (όλοι για Steam):

  • Hotline Miami
  • The Cave
  • Duke Nukem 3D: Megaton Edition
  • Binary Domain
  • Stealth Bastard Deluxe
  • Aliens vs. Predator
  • Medieval II: Total War Collection
  • Puddle
  • Worms Ultimate Mayhem
  • Dungeon Siege III
  • Red Orchestra 2 GOTY Edition
  • Just Cause 2
  • Operation Flashpoint: Red River
  • F.E.A.R

http://www.getloadedgo.com/
 

Και στο gog.com έχουν σε -50% για το Σ/Κ κάποιους FPS τίτλους (Unreal series, Serious Sam (τις classic versions), Shadow Warrior Complete, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena κ.α.)

 

http://www.gog.com/promo/fps_weekend_promo_240513

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...