Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καπαρωσα ενα απο οτι φαινεται απο ρωσια. 23 ref, ετσι γιατι ειμαστε ωραιοι.

 

Πότε πρόλαβες ρε θηρίο? Εγώ ανησυχούσα μήπως δεν προλάβω για αυτό τσίμπησα κανονικά.

 

Ναι και κάποιοι την πάτησαν!

naruto τσέκαρε μήπως χρεώθηκες 4,75

 

Δεν ισχύει αυτό που λες. Έχουν συμβεί επανειλημμένα τέτοια λάθη από steam και η Valve δεν χρεώνει παραπάνω. Δικό τους λάθος είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε πρόλαβες ρε θηρίο? Εγώ ανησυχούσα μήπως δεν προλάβω για αυτό τσίμπησα κανονικά.

 

Τον ειδα μεσα και του μιλησα κατευθειαν. Στην ψυχρα, ουτε γεια δεν ειπα. Το trade system δεν δουλευει αλλα θελω να πιστευω οτι θα μου το εχει κρατησει και δεν θα μου παιξει φουστια.

 

Το -92% πρεπει να ειναι η αγαπημενη τους προσφορα σε λαθη. Οποτε οταν το βλεπουμε ορμαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχω ένα παιχνίδι,και θέλω να το πάρω δώρο σε κάποιον..Και θέλω ταυτόχρονα να πάρω και ένα παιχνίδι που δεν έχω πως θα γίνει η διαδικασία;

Θα το βάλω το υπάρχον στο inventory μου,και θα το στείλω μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχω ένα παιχνίδι,και θέλω να το πάρω δώρο σε κάποιον..Και θέλω ταυτόχρονα να πάρω και ένα παιχνίδι που δεν έχω πως θα γίνει η διαδικασία;

Θα το βάλω το υπάρχον στο inventory μου,και θα το στείλω μετά;

 

Επειδη ξανα αγοραζεις αυτο που εχεις, νομιζω οτι το βαζει στο inventory. Μπορεις να τα αγορασεις και ξεχωριστα. Να πατησεις buy for a friend αυτο που εχεις και να το βαλει στο Inventory και να παρεις αυτο που θες εσυ ξεχωριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ξανα αγοραζεις αυτο που εχεις, νομιζω οτι το βαζει στο inventory. Μπορεις να τα αγορασεις και ξεχωριστα. Να πατησεις buy for a friend αυτο που εχεις και να το βαλει στο Inventory και να παρεις αυτο που θες εσυ ξεχωριστα

ναι έτσι γίνεται..Όμως κρίμα που δεν μπορώ να συνδιάσω paypal+paysafe έχω 2.5ε στην paysafe και δεν μπορώ να τα βάλω ταυτόχρονα στο στεαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...