Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, είναι όλους όσους έχουν ήδη αγοράσει το bundle.

 

Στα προηγούμενα δεν ίσχυε για όσους πέρασαν τον μέσο όρο? Εγώ θυμάμαι για αυτούς ερχόταν μόνο τα bonus παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα προηγούμενα δεν ίσχυε για όσους πέρασαν τον μέσο όρο? Εγώ θυμάμαι για αυτούς ερχόταν μόνο τα bonus παιχνίδια.

οχι, ισχυει για ολους οσους αγορασουν....

 

(Ωστοσω δεν ειμαι σίγουρος τι ισχύει για οσους αγορασουν τωρα σαν gift...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση: Στο πακετο Max Payne 3 + LA Noire complete

τι διαφορα υπαρχει αναμεσα σε steam και non-steam εκδοση?

 

Η πρώτη ενεργοποιείται στο steam ενώ η δεύτερη όχι.

 

οχι, ισχυει για ολους οσους αγορασουν....

 

(Ωστοσω δεν ειμαι σίγουρος τι ισχύει για οσους αγορασουν τωρα σαν gift...)

 

Τότε θα αγοράσω και εγώ το απλό πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιο ενδιαφέρουσες από τις νέες προσθήκες στο Mayhem Sale του Amazon. Ξεχωρίζουν φυσικά οι προσφορές στον κατάλογο της Rockstar έως 75%.

 

tinyurl.com/q2vvkwz

 

Σημειωτέον το Mayhem Sale ολοκληρώνεται στις 31/05.

επειδη με ενδιαφερει να παρω το max payne.. λες οτι σε προσφορα ειναι και τα dlc.. η εκδοση για steam δε τα περιλαμβανει ε? το Bundle Με το la noire τα περιλαμβανει τα dlc του max payne?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια έχω μπλέξει τα μπούτια μου με τους κωδικούς και τι είναι να πάει για steamgifts.

Μάζεψα κωδικούς που δεν ξέρω αν τους έδωσα ή όχι οπότε όποιος θέλει δοκιμάζει και αν παίζει κάτι χαλάλι του.

 

TMM90-JIBT8-6RXM8
KX4KH-WDME6-VWL3J
LQFJN-WJ6F5-WW9V3
AM39V-9DT98-77IB0
LIPW9-6WIZF-4CKQB
F6GWD-AGXE6-EAHEW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη με ενδιαφερει να παρω το max payne.. λες οτι σε προσφορα ειναι και τα dlc.. η εκδοση για steam δε τα περιλαμβανει ε? το Bundle Με το la noire τα περιλαμβανει τα dlc του max payne?

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει Complete Edition του Max Payne 3. Στο Bundle με το LA Noire παίρνεις μόνο το βασικό Max Payne 3 και κανένα DLC.

 

Τα DLC είναι σε προσφορά αυτόνομα αν θέλεις το καθένα ξεχωριστά.

 

1. Max Payne 3: Hostage Negotiation Pack

2. Max Payne 3: Painful Memories Pack

3. Max Payne 3: Deathmatch Made in Heaven Pack

4. Max Payne 3 - Local Justice Pack

 

Βασικά έχε υπόψη σου ότι όλα τα DLC αφορούν το Multiplayer. Δυστυχώς δεν υπάρχει κανένα που να προσθέτει νέο Single-player περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδάκια έχω μπλέξει τα μπούτια μου με τους κωδικούς και τι είναι να πάει για steamgifts.

Μάζεψα κωδικούς που δεν ξέρω αν τους έδωσα ή όχι οπότε όποιος θέλει δοκιμάζει και αν παίζει κάτι χαλάλι του.

 

TMM90-JIBT8-6RXM8
KX4KH-WDME6-VWL3J
LQFJN-WJ6F5-WW9V3
AM39V-9DT98-77IB0
LIPW9-6WIZF-4CKQB
F6GWD-AGXE6-EAHEW

 

 

Η' το τελευταίο ή το προτελευταίο ήταν το fantasy wars και το ενεργοποίησα κανονικά!!

 

Ευχαριστώ πολύ!!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το τρομερό old school game Shadow Warrior Classic free στο steam http://store.steampowered.com/app/238070/ εν όψη του νέου του remake από όσο διάβασα,

 

Για όσους μεγάλωσαν με Wolfestein, Duke Nukem 3d και Blood (I LIVE....AGAIN!!!!!) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο gog.com έχουν σε -75% το Critter Chronicles που είναι standalone expansion και prequel του πρώτου The Book of Unwritten Tales, στα $5 (~ 3.87€).

 

http://www.gog.com/gamecard/the_book_of_unwritten_tales_critter_chronicles

 

Δεν το έχω το παιχνίδι, γιατί έχω το πρώτο και δεν έχω προλάβει να το παίξω πέρα από μερικά λεπτά ακόμα.

Είναι point and click adventure της γερμανικής KING Art με αρκετό χιούμορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και νέο Groupees http://groupees.com/sherlock

Σε αυτό απομένουν σχεδόν δύο μέρες ακόμα.

 

Έχουν προσθέσει τα δύο από τα τρία bonus ("Dracula Love Kills" (hidden object game) και "Journey to the Center of the Earth" (που έχει κλειδί και για gog.com). Το τρίτο bonus είναι το "Sherlock Holmes versus Jack the Ripper" που είναι το πρότελευταίο παιχνίδι της σειράς μέχρι τώρα (το πιο πρόσφατο είναι το "The Testament of Sherlock Holmes"). Το "ξεκλειδώνουν" στα 6000 sold bundles (όχι τόσο ανέφικτο) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...