Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τηγάνι ρε όχι ταψί.:lol::P:cool:

 

μόνο που σκέφτομαι πως ως φορολογουμενος πληρωσα το κωλοτήγανο μου ρχεται να παω ενα βραδυ (μενω και διπλα) με ένα κάβουρα να το λυσω όλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
.... με ένα κάβουρα να το λυσω όλο.

 

Χαχαχα, λυόμενο λέμε.

 

Πάντως ότι και να λέμε αυτοί ένα γήπεδο το έχουν (για 50 χρόνια). Εμείς τι κάνουμε. Ο Φίκος παρά τις προσδοκίες (εδώ γελάμε) δεν έκανε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε να βρίζουμε. Θέλουμε ενότητα ή όχι? Έχω τύψεις και πρέπει να ..εξομολογηθώ γιά τα τόσα βρισίδια μου στιον Τζίγκερ.

Σαν επίτιμος πρόεδρος που θα γίνει, πρέπει να σταματήσουμε να τον λούζουμε με λέξεις όπως καρκίνος.

Η μάννα του έχει αφιερώσει τη ζωή της βοηθώντας παιδιά ενάντια στον παιδικό καρκίνο.

Δεν σας λέω να τον κάνετε και κουμπάρο σας.Αλλά νομίζω ότι είμαστε σοβαροί και όχι χούλιγκανς.Αγαπάμε τον Πατέρα αγαπάμε τον Βγενόπουλο αγαπάμε τους Γιαννακόπουλους, ας προσπαθήσουμε τουλάχιστον να μη βρίζουμε μιάς και δεν μπορούμε να αγαπήσουμε και τον Τζίγκερ.

Τα πράγματα φαίνεται πως πάνε καλά. Μη τα χαλάμε.Δεν έχει εξ αλλου πλέον νόημα.

Οι υποστηρικτές του Τζίγκερ θεωρούν ότι ηττήθηκαν, παρά τη φαινομενική νίκη τού Τζίγκερ. Μη παίξουμε λοιπόν το παιχνίδι τους με αντιπαραθέσεις κι τους βοηθιήσουμε να αποδείξουν ότι δεν είναι κατι διαφορετικός ο Πατέρας .Γιατί τη διαμάχη μάλλον θα τη συνεχίσουνα αυτοί. Τι νομίζετε δηλαδή ότι το Ντέρμπυ ξαφνικά θα αγιάζει τον Πατέρα?

Εμείς πρέπει να σταματήσουμε αφού ο σκοπός μας επετεύχθη Να αλλάξει χέρια η ομάδα δηλαδή.

Λογικά κάποιων οι υπογραφές τώρα πρέπει να αλλάξουν εδώ.Μας την έφερε ο Τζίγκερ και από το πούλα! πούλα! που φωνάζαμε, αυτός μοιράζει δώρα! Βρε τον πονηρό. Μας έπιασε στον ύπνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο που σκέφτομαι πως ως φορολογουμενος πληρωσα το κωλοτήγανο μου ρχεται να παω ενα βραδυ (μενω και διπλα) με ένα κάβουρα να το λυσω όλο.

 

Ναι γιατι το γηπεδο σας δε θα το πληρωσει ο ο ελληνικος λαος... ??:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηγάνι ρε όχι ταψί.:lol::P:cool:

 

 

 

http://www.sintagespareas.gr/sintages/mirodatos-gayros-ston-fourno.html

 

Μυρωδάτος γαύρος στον φούρνο

 

Οδηγίες

1. Καθαρίζουμε και πλένουμε καλά τον γαύρο.

2. Τον τοποθετούμε στο ταψάκι που θα ψηθεί και προσθέτουμε όλα μαζί τα υλικά μας, ανακατεύοντας καλά.

3. Βάζουμε το ταψάκι μας στο ψυγείο για μισή περίπου ώρα, ώστε να μαριναριστεί ο γαύρος.

4. Ψήνουμε σε προθερμασμένο φούρνο, στη θέση 2 και στους 180 βαθμούς Κελσίου για 25 λεπτά ή έως ότου ροδίσει ο γαύρος.

 

 

 

πρόκειται απλά για άλλο τρόπο μαγειρέματος... :-D

 

άντε να δούμε τι θα βγει από την αυριανή συνάντηση...

 

btw http://www.greenwebfans.com/view/el/DisplayArticle.aspx?2757 μόνο 20 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχει ο γαύρος ρε; Μια χαρά νοστιμότατος είναι :lol:

 

ωμός όμως δεν τρώγεται ούτε σε σούσι :P

 

όσο μας κάνει καλοκαιρινές μέρες, μαρινάτος με ουζάκι δεν παίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κριτής έχει φάει μεγάλη πίπα στο παρελθόν.Είχε πληρώσει κάμποσες χιλιάδες ευρώ πριν την πολυμετοχικότητα.Και είναι και στην μπούκα.ένα φιλαράκι του μου είπε πως άλλαξε αλλά δεν το βλέπω.τον κώλο του φύλαγε και φυλάει.

 

---------- Προσθήκη στις 03:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 02:33 ----------

 

τα συνδεσμιακά διαρκείας έμαθα πήραν παράταση 5 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antreaslam θα πάρεις τελικά διαρκείας; είχε δεν είχε ο καρκίνος, θα σε κάνει να βάλεις το χέρι στην τσέπη :P

 

ρε συ, επειδή με τον καρκίνο ποτέ δεν είσαι σίγουρος, δεν εχω παει ακόμα να πάρω διαρκείας...

Θα περιμένω να συναντηθούν σήμερα, να ανοίξουν ξανά τα διαρκείας από αύριο, και τότε θα παω...

 

ΥΓ: αν ο βγενό κατάφερνε να πείσει βενιαμη και ευγενιδη να μπουν, τότε, θα μιλούσαμε για πολύ μεγάλα πράγματα....Κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...