Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και νέα επιστολή του Νικόλα Δ. Πατέρα:

 

Αγαπητέ Δημήτρη,

 

Θέλω να πιστεύω ότι το περιεχόμενο της επιστολής μου ήταν σαφές και κατανοητό. Εγώ δεν έχω κάποια εμπορική εταιρεί για να κάνω χορηγία/διαφήμιση στην ΠΑΕ, ούτε απευθύνθηκα στο εμπορικό τμήμα για κάτι ανάλογο.

 

Επειδή τον τελευταίο καιρό διαβάζω ότι γίνεται προσπάθεια απόκτησης του ποδοσφαιριστή Γκαλάς για την θέση του κεντρικού αμυντικού και η διαφορά σας είναι από 300.000-500.000 ευρώ για κάθε χρόνο τού συμβολαίου τού ποδοσφαιριστή, σας προσέφερα αυτό το ποσό μόνο για να ολοκληρωθεί η συγκεκριμένη μεταγραφή και όχι αόριστα για χορηγία προς την ΠΑΕ.

 

Εάν πιστεύετε ότι με αυτά τα χρήματα μπορεί να γεφυρωθεί η διαφορά και να επέλθει η συμφωνία για την απόκτηση τού Γκαλάς είμαι στην διάθεσή σας.

 

Φιλικά,

Νικόλας Πατέρας

 

Είναι απλό. Είτε κλείνετε τον παίκτη με δικά σας λεφτά είτε με την οικονομική συνδρομή του Πατέρα. Δεν υπάρχει 3η επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και νέα επιστολή του Νικόλα Δ. Πατέρα:

 

 

 

Είναι απλό. Είτε κλείνετε τον παίκτη με δικά σας λεφτά είτε με την οικονομική συνδρομή του Πατέρα. Δεν υπάρχει 3η επιλογή.

 

Με τον Πατέρα πρόεδρο και ιδιοκτήτη μέχρι και CL χτυπάμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον Πατέρα πρόεδρο και ιδιοκτήτη μέχρι και CL χτυπάμε!!

 

Υπερβολικό θα έλεγα.

 

Θα δούμε όμως έναν Παναθηναϊκό όπως τον θέλουμε και όπως μας αξίζει.

 

ΑΡΚΕΤΑ με την οικογένεια γαύρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δύσκολο να φέρεις μεγάλους παίκτες στο Ελλαδιστάν, απο την στιγμή που το ελληνικό πρωτάθλημα είναι β' διαλογής, αλλά όταν οι δυο μεγαλύτεροι σύλλογοι έχουν παίκτες όπως Γκοβού, Ριέρα, Σισέ, Ρόμενταλ κτλ το επίπεδο ανεβαίνει αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι ναι, τους νεκρούς έδειξε... και χαμογελούσε ενώ τον έβριζαν.

"Κότερα ρε πστη..." (0:42)

 

τι μου το βαζεις το βιντεακι????????????

 

μεσα απο το βιντεακι συνιδιτοποιησα κι εγω οτι εννοουσε τους νεκρους...

 

οτι ρε παιδια τι φωναζετε για κοτερα και @@ ΤΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΕΘΑΝΑΝ...

 

τωρα απο κει και περα οτι και να σου πω θα συνεχισεις να ονειροπωλεις για τον μεγαλοκαρχαρια υπανθρωπο που εννοουσε τα κοτερα...

 

εγω ξερεις τι ξερω;

 

οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν υπηρξε να βγει να ξεμπροστιασει ΤΗ βΡΩΜΑ και τη ΔΥΣΩΔΙΑ, ΟΛΩΝ (προσοχη, ΟΛΩΝ) των κομματοσκυλων που πινουν το αιμα της χωρας, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ (και πες μου σε τι ακριβως θα τον βοηθησει αυτο επιχειρηματικα...εχεις δει κανενα κοκκαλη βαρδινογιαννη λατση κλπ να το κανει αυτο; αντιθετα τους εχουν ΠΙΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ολοι και στα @@ τους ο λαος...δεν λεω οτι ο Βγενο νοιαζεται για το λαο αλλα τουλαχιστον βγαινει και τους ΓΑΜΑΕΙ...(σορυ για την εκφραση αλλα αυτο ακριβως κανει))

 

οτι ΚΑΝΕΙΣ αλλος δε θα ειχε ΤΑ ΟΥΜΠΑΛΑ, μετα απο αυτο το σκηνικο οπου πανευκολα ο μεσος πολιτης, αλλα και οι ΑΛΗΤΕΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ θα του πετουσαν λασπη και θα του εριχναν την ευθυνη, να κατεβει στο χωρο της τραγωδιας

 

οτι ΟΛΩΣ τυχαιως το σκηνικο στη μαρφιν εγινε λιγες μερες μετα ΤΟ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΜΑ που εκανε στους παγκαλοσιφουνακιδες και στον Σωκρατη Κοκκαλη στην εκπομπη του Παπαχελα...

 

οτι αυτος ο ανθρωπος περα απο ολα αυτα που ο καθε γαβρος, η ο καθε αριστερος και κατα του κεφαλαιου, η ο καθε εξυπνακιας δεξιος η αριστερος η κεντρωος η οποιασδηποτε αστειας και γελοιας παραταξης που μιλαει για απατεωνες και μπερλουσκονι, ΕΧΕΙ ΩΣ ΑΠΟΨΑΡΑ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΜΟΥ...

 

συνεχισε τωρα τις εξυπναδες σου να σε χειροκροτησουν ολοι που κατακεραυνωνεις το κεφαλαιο και τον δολοφονο ΑΒ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να πεί ο Πατέρας.Εντάξει την κάνω τη χορηγία αν και δεν έχει νόημα αφού δεν έρχομαι ως κάποια εταιρεία.Τα δίνω λοιπόν τα λεφτά κύριε Τζίγκερ αλλά τον Γκαλάς θα τον φέρεις ναι ή όχι.Γιατί ο πονηρός ο Τζίγκερ τα θέλει τα λεφτά αλλά όχι γιά να φέρει τον Γκαλάς.Δεν γίνεται δουλειά μάγκες με αυτό το καλόπαιδο.

Από το Χειμώνα προσπαθόύν να φέρουν κίλερ στην άμυνα και λες και έχουν χολέρα τα έρμα και δεν μπορούν να βρούν έναν.

Πάει ο Κρις πάει ως φαίνεται και ο Γκαλάς και θα μείνουμε με τον Σαριέγκι που θέλανε να τον διώξουνε τελειώνοντας η χρονιά! Ε φρε που καταντήσαμε.Ένα θα βάζει η επίθεση δύο θα τρώει η άμυνα.

Ανίκανε Τζιγκερ ....

 

@kirileman

Άσε τα βιντεάκι και μην το ερμηνεύεις όπως θέλεις. Εδώ μιλάμε γιά τον Πατέρα και την κίνησή του κι εσύ μας δείχνεις τα ματ. Προφανώς προσπαθείς να πεία κατι αλλά έχεις χάσει το νόημα. Εμπρός προλετάριοι όλου τού κόσμου ενωθείτε να φάμε τον δράκουλα Βγενόπουλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς προσπαθείς να πεία κατι αλλά έχεις χάσει το νόημα. Εμπρός προλετάριοι όλου τού κόσμου ενωθείτε να φάμε τον δράκουλα Βγενόπουλο!

Δεν προσπαθώ να πω κάτι, το είπα και το έβαλα σε σποιλερ γιατί ήταν οφτοπικ. Από εκεί και πέρα, κατανοώ τη συναισθηματική φόρτιση των ημερών και δε το συνεχίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...